SOSYAL BİLGİLER ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden sosyal bilgiler özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Sosyal Bilgiler ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm sosyal bilgiler (tarih, coğrafya) konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

birebir-ders-ozel-sosyal-bilgiler
sosyal-bilgiler-ozel-birebir
sosyal-birebir-ozel-ders

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Alemdağ, Çekmeköy, Merkez Köyler, Ömerli, Taşdelen

🎓 MAKALELER

Çekmeköy sosyal bilgiler özel ders

Çekmeköy sosyal bilgiler özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi olan Küçükyalı’da, kurumda verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders öğretmenleri özel ders için eve gönderilmemektedir. Ders almak için kurumu arayıp randevu oluşturmalısınız. Dersinizi belirlenen gün ve saatte Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek kurumda alabilirsiniz.

Çekmeköy sosyal bilgiler özel ders eğitimleri birebir tamamen öğrenciye özel olarak verilen eğitimlerdir. Öğrenciler eksik oldukları konular için birebir sosyal bilgiler özel ders alarak kısa sürede eksiklerini giderebilir. Sınavlardan önce veya haftalık olarak düzenli bir şekilde derslerinizi alarak sosyal bilgiler dersinde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Çekmeköy sosyal bilgiler özel ders eğitimleri özellikle LGS hazırlık ve YKS hazırlık kapsamında düzenli olarak yapılan derslerdir. Sosyal bilgilerden desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Mert Eğitim Merkezi’nden özel ders randevusu alabilir, en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenlerinden destek alabilirsiniz.

Çekmeköy sosyal bilgiler özel ders eğitimlerine 10 yılı aşkın süredir sosyal bilgiler öğretmeni olarak okullarda görevli öğretmenler girmektedir. Tecrübeli, işin ehli öğretmenler tarafından yetiştirilen öğrenciler kısa sürede sosyal bilgiler dersinde başarıyı yakalamaktadır. Dersin birebir olması dersten alınan verimi maksimuma çıkarır. Bu sayede dikkat dağınıklığı, konu kaçırma vb. sorunlar egale edilir.

Çekmeköy sosyal bilgiler özel ders eğitimlerini toplu özel ders aldığınızda özel ders paketinizdeki haklarınızı kullanarak ta alabilirsiniz. Sosyal bilgiler özel sınavlarda soru kaçırılmaması gereken, başarılı olunması kısa sürede mümkün olan bir derstir. Sosyal bilgiler dersinden biraz destekle başarıyı yakalamak mümkünken Mert Eğitim Merkezi’nin sağladığı bu imkanı iyi değerlendirmek gerekir.

Çekmeköy birebir sosyal bilgiler özel dersi

Çekmeköy birebir sosyal bilgiler dersi öğrencilerin özellikle LGS sınavına hazırlanmaları adına çokça tercih ettikleri bir eğitim hizmetidir. Birebir sosyal bilgiler dersini deneyimli öğretmenlerden alan öğrenciler sosyal bilgiler dersinde kısa sürede eksiklerini tamamlayarak başarıya ulaşır. En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden birebir ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayıp özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Çekmeköy birebir sosyal bilgiler dersi diğer tüm dersler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Sosyal bilgiler özel dersi ile okul sınavlarında kısa sürede başarıya ulaşmak mümkündür. Konuları karıştıran, derse gidememiş konularda geri kalmış olan, sınava hazır olmadığını düşünen tüm öğrenciler birebir sosyal dersi ile iyi duruma gelebilir.

Çekmeköy birebir sosyal bilgiler dersi ile kısa sürede başarıya ulaşmak ve notları yükseltmek mümkündür. İşin ehli, deneyimli sosyal bilgiler öğretmenlerinden özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi ile görüşebilir, özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dersler tamamen öğrenciye özel yapıldığından tamamen öğrencinin eksiklik hissettiği konulara odaklanılır.

Çekmeköy birebir sosyal bilgiler dersi, tüm sınıflara, öğrenciye özel olarak yapılmaktadır. Tamamen öğrencinin takıldığı konulara yoğunlaşılan birebir sosyal bilgiler dersleriyle tüm eksikler giderilir. Bu sayede okul notları, test netleri yükselir, hedeflere ulaşılır. Öğrencilerin hedeflerine yönelik sosyal bilgiler dersi alması son derece önemlidir.

Çekmeköy birebir sosyal bilgiler dersi ile başarıya ulaşan öğrenci sayısı oldukça fazladır. Sosyal bilgiler dersinde başarıya ulaşan öğrencilerin deneyimli öğretmenlerden ders aldığı bilinen bir gerçektir. Deneyimli sosyal bilgiler öğretmenlerinin öğrettiği konular kalıcı bir şekilde öğrencinin hafızasına yerleşmektedir. Sosyal bilgiler sözel olsa da betimlenerek anlatıldığında mantığıyla öğrenebileceğiniz bir derstir. Profesyonel öğretmenler tarafından ders alarak sosyal bilgilerdeki tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Çekmeköy TYT sosyal bilgiler özel ders

Çekmeköy TYT sosyal bilgiler özel ders eğitimleri profesyonel sosyal bilgiler öğretmenleri tarafından yapılan konu anlatımlarını ve soru çözümlerini içerir. Öğrenciler tamamen TYT sınavına yönelik olarak hazırlanmakta, TYT sınavında sorumlu olunan konu başlıklarından eğitim almaktadır.

Çekmeköy TYT sosyal bilgiler özel ders eğitimleriyle öğrenciler sosyal bilgiler için sorumlu oldukları TYT konularını en iyi şekilde kavrar. Başarılı öğretmenler tarafından yetiştirilen öğrenciler de başarılı sonuçlar alarak bizleri mutlu eder. Deneyim sahibi öğretmenlerin öğrencileri yetiştirdiği Mert Eğitim Merkezi’nde tüm öğrenciler sosyal bilgilerden en fazla 1,2 yanlış yapmaktadır.

Çekmeköy TYT sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinin Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapıldığını hatırlatmak isteriz. Derslerinizi telefonla randevu alarak ayarlayabilir, derslerinizi almak için Küçükyalı’ya Mert Eğitim Merkezi’ne gelebilirsiniz. Mert Eğitim’den sosyal bilgiler özel ders eğitimi aldığınızda en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenlerinden ders görürsünüz.

Çekmeköy TYT sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde YKS sınavının ilk oturumu olan TYT sınavının sosyal bilgiler bölümünde sorumlu olunan konularından eğitim görülür. Profesyonel sosyal bilgiler öğretmenleri sayesinde tüm konulardan eğitim alınabilir. İster düzenli olarak ister konu bazlı destek alarak eksiklerinizi giderebilir, TYT sınavına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Çekmeköy TYT sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde görev alan sosyal bilgiler öğretmenleri çevre okullarda görevli tarih ve coğrafya öğretmenleri olmaktadır. Hangi dersten eksiklik hissettiyseniz o dersten eğitim alarak eksiklerinizi hızla giderebilir, sınava hazırlık sürecinde tarih ve coğrafya derslerinden her zaman destek alabilirsiniz.

Çekmeköy YKS sosyal bilgiler özel ders

Çekmeköy YKS sosyal bilgiler özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli tarih ve coğrafya öğretmenlerinin verdiği derslerle gerçekleştirilir. Öğrenciler eksik oldukları TYT ve AYT konuları üzerine eğitim alabilir, kısa sürede tüm eksiklerini gidererek YKS sınavına eksiksiz bir şekilde hazır olabilir.

Çekmeköy YKS sosyal bilgiler özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Sosyal bilgiler YKS için tarih ve coğrafya olarak farklı 2 dala ayrılır. Bu 2 daldan uzman öğretmenlerden birebir ders alarak konu eksiklerinizi Mert Eğitim’de giderebilirsiniz.

Çekmeköy YKS sosyal bilgiler özel ders eğitimleri tamamen birebir olarak öğrencilere özel bir şekilde yapılmaktadır. Öğrenciler özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilir, deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın farkını yaşayabilir.

Çekmeköy YKS sosyal bilgiler özel ders eğitimleri deneyimli tarih ve coğrafya öğretmenleri tarafından istenilen derse göre farklılık göstererek verilmektedir. Profesyonel öğretmenlerden öğrenilen konular kalıcı bilgi şeklinde öğrencinin hafızasına yerleşmektedir. Bu sayede öğrenciler YKS sınavında sosyal bilgiler bölümünde başarılı sonuçlar elde etmekte ve geleceklerine doğru, hayallerini gerçekleştirmek üzere 1 adım daha atmaktadır.

Çekmeköy YKS sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinden en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden ders alındığından son derece verim alınır. Profesyonel tarih ve coğrafya öğretmenleri öğrencileri TYT ve AYT konularından sınava hazırlar. Bu sayede öğrenciler istedikleri üniversite ve bölümleri kazanma yönünde etkili bir adım atmış olur.

Çekmeköy 4.sınıf sosyal bilgiler özel ders

Çekmeköy 4.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri öğrencilerin ilkokul sosyal bilgiler dersinden başarılı olmaları adına yapılmakta olup, en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilir. Temelini sıkı tutan öğrenciler ileride de sosyal bilgiler ve daha ilerisinde coğrafya ve tarihten başarılı olur.

Çekmeköy 4.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde temel amaç öğrencinin ders notunu yükseltebilmesini sağlamak ve öğrenciye sağlam bir sosyal bilgiler temeli vermektir. Özellikle ileriki sınıflarda tarih ve coğrafya alanlarından başarılı olmak fark yaratmalarını sağlamakta olup, temeli sağlam öğrencilerin fark yaratma yüzdesi diğer öğrencilere göre çok daha fazladır.

Çekmeköy 4.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde öğrencilerin eksiklik hissettikleri sosyal bilgiler konularından eğitim verilir. Özel dersler tamamen öğrenciye yönelik olduğundan çok hızlı bir şekilde ilerlenebilir. İster haftalık olarak derslerinizi sabitleyerek düzenli bir şekilde sosyal bilgiler özel dersi alabilir, isterseniz de ihtiyaç halinde, örneğin sınavlardan önce sosyal bilgiler özel dersi alabilirsiniz.

Çekmeköy 4.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri de diğer tüm sınıf ve branş dersleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşir. Özel ders almak için telefonla randevunuzu oluşturmanız ve yerinizi ayırtmanız gerekmektedir. Sonrasında randevu aldığınız saate kurumdu bulunarak özel dersinize girebilirsiniz.

Çekmeköy 4.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde işlenen konular tamamen öğrencinin eksiklerini gidermek ve öğrenciyi sınava hazırlamak adına çaba sarf edilir. Bu eğitimin 10 yılı aşkın süredir sosyal bilgiler öğretmeni olarak çevre okullarda görevli eğitimciler tarafından yapılması da öğrencilerin başarısını kesinleştirir. Sosyal bilgiler dersi alıp ta notlarınızı yükseltmeniz için düzenli olarak ders almanız önemlidir. Kendi çalışan ve ufak takıldığı yerler bulunan öğrenciler 1 derse başarıyı yakalarken, eksiği çok olan öğrencilerin daha fazla öğrenim görmesi ve sınav yaklaşırken derse başlaması gerekir.

Çekmeköy 5.sınıf sosyal bilgiler özel ders

Çekmeköy 5.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından yapılan derslerle gerçekleştirilir. Derslerde konu anlatımlarıyla öğrencilerin tüm konu eksikleri giderilerek öğrencilere soru çözme teknikleri öğretilir. Sosyal bilgiler öğretmenleri tarafından öğrenilen konular kalıcı bir şekilde öğrencilerin hafızasına yerleşir.

Çekmeköy 5.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri de diğer tüm özel dersler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleri tarafından öğretilen konular hem kalıcı bilgiyi hem de sınavlardan yüksek notlar alabilmenizi sağlar. Sosyal bilgiler dersinde başarıyı yakalamak için birkaç ders sosyal bilgiler özel ders alarak eksiklerinizi gidermeniz yeterlidir.

Çekmeköy 5.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel olarak yapılan konu anlatımları ve soru çözümleri şeklinde gerçekleşmektedir. Kendi branşında başarıya ulaşmış sosyal bilgiler öğretmenleri sayesinde öğrenciler de kısa sürede sosyal bilgiler dersinde başarıya ulaşır. Deneyimli, işinde uzman sosyal bilgiler öğretmenlerinden öğrenilen bilgiler kalıcı olmaktadır.

Çekmeköy 5.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde işlenen konular ister müfredata uygun şekilde sırasıyla olmakta, istenildiği takdirde de öğrencinin zorluk çektiği konulara özel olarak yapılmaktadır. Haftalık olarak düzenli bir şekilde alınan sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde müfredat takip edilmekte, geride eksik bırakılmamakta, her konuya bakılmaktadır. Yalnızca bazı konularda zorluk çeken öğrenciler ise birkaç ders alarak durumu toparlayabilir.

Çekmeköy 5.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri birebir alınabileceği gibi 2 öğrenci birlikte de alınabilmektedir. 2 öğrenci birlikte özel ders aldığında özel ders bedeli değişmeksizin yarı yarıya bölünür. Öğrenciler birlikte aldıkları ders için 1 özel ders ücretini yarı yarıya bölüşerek öder. Bu sayede daha fazla ders alabilme ve eksiklerini giderebilme imkanına sahip öğrenciler, ihtiyaçları olan tüm derslerden özel ders alarak notlarını yükseltebilir.

Çekmeköy 6.sınıf sosyal bilgiler özel ders

Çekmeköy 6.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde işlenen konular 6.sınıf sosyal bilgiler dersinde zorluk çeken öğrencilerin belirttiği konulardır. Öğrencilere özel olarak yapılan birebir derslerde tamamen öğrencilerin istediği konular işlenir. Aynı zamanda sınavda geçerli olan konulardan da eğitim alarak sınava hazırlanmak ta mümkündür.

Çekmeköy 6.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerini sıkı tutan öğrenciler lise giriş sınavında da daha rahat etmekte, soruları daha kolay görmektedir. Temeli sağlam öğrenciler geleceklerinin belirlendiği özel sınavlarda her zaman daha avantajlı olmaktadır. Bu kapsamda alınan 6.sınıf sosyal bilgiler özel dersleri son derece yararlıdır.

Çekmeköy 6.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerini gerçekleştiren öğretmenler okullarda sosyal bilgiler öğretmeni olarak görevli 10 seneyi aşkın süredir eğitim öğretime devam eden profesyonel öğretmenlerdir. Okul sonraları ve hafta sonu Mert Eğitim’de özel ders veren sosyal bilgiler öğretmenlerinden yararlanmak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan randevu oluşturmanız gerekmektedir.

Çekmeköy 6.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri birebir olarak yapılan dersleri niteler. Lakin 2 öğrenci birlikte özel ders alma imkanına da sahiptir. Hatta 2 öğrenci birlikte özel ders aldığında özel ders ücretini yarı yarıya paylaşabilir. Bu da birlikte daha fazla ders alabilme imkanı doğurur. Ücret artışı olmadan yarı yarıya özel ders ücretini paylaşarak özel ders alabilmenize imkan sağlayan bu uygulama yalnızca Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmakta olup, tüm öğrencilerin ders alabilmeleri için olanak sağlamaktadır.

Çekmeköy 6.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri sayesinde yüzlerce öğrenci deneyimli öğretmenlerden konuları en iyi şekilde öğrenmiş ve notlarını yükseltmiştir. Sizler de sosyal bilgiler dersinde eksikleriniz olduğunu düşünüyorsanız 1 özel ders alarak öğretmeninizle tanışabilir, ne kadar hızlı ilerleyebileceğiniz görebilirsiniz. Akabinde bir plana koyarak sınava yönelik en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Çekmeköy 7.sınıf sosyal bilgiler özel ders

Çekmeköy 7.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde işlenen konular sayesinde hem okul notlarınızı yükseltebilir hem de lise giriş sınavına yönelik hazırlığınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Öğrencilerin 7.sınıfta hiçbir dersten eksiklerinin olmaması lise giriş sınavına hazırlık açısından son derece önemlidir. Bu kapsamda alınan tüm birebir derslerin faydası lise giriş sınavında görülmektedir.

Çekmeköy 7.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri de diğer tüm birebir eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde görülmektedir. Özel ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanlarıyla görüşmek ve randevunuzu oluşturmaktır.

Çekmeköy 7.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri ile kısa sürede sosyal bilgiler dersindeki tüm eksiklerinizi giderebilir, hızlı sonuç alabilirsiniz. Okul sınavlarında elde ettiğiniz notları yükseltmek birebir sosyal bilgiler dersinden geçmektedir. Birebir derslerle toparlanan öğrenciler sınava en iyi şekilde hazırlanır.

Çekmeköy 7.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerini veren öğretmenler Mert Eğitim Merkezi’nde, en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler branş öğretmenleri olmaktadır. Okullarda görevli öğretmenlerin özel ders verdiği Mert Eğitim’de okul sonraları ve hafta sonları sosyal bilgiler ve diğer tüm derslerden dersin öğretmenlerinden özel ders alabilirsiniz.

Çekmeköy 7.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel olarak yapılan birebir derslerden oluşur. 2 öğrenci birlikte özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Bu da öğrencilerin daha fazla ve farklı derslerden eğitim alabilmesine olanak sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama Mert Eğitim’e özel, tüm ailelerin rahatlıkla özel ders alabilmeleri için yapılmaktadır.

Çekmeköy 8.sınıf sosyal bilgiler özel ders

Çekmeköy 8.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri de diğer tüm branş eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Dersler birebir olmakta, tamamen öğrenciye özel olarak yapılmaktadır. Öğrencinin eksiklerini gidermek ve lise giriş sınavında başarıya ulaşması, soruları eksiksiz ve doğru cevaplandırabilmesi temel amaçtır.

Çekmeköy 8.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerini alabilmek için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi ile görüşülmeli ve özel ders randevusu oluşturulmalıdır. Ders randevuları öğrencinin ve öğretmenin müsaitlik durumuna göre planlanmaktadır. Dersler tek seferlik alınabileceği gibi sabitlenerek haftalık olarak düzenli bir şekilde de alınabilir.

Çekmeköy 8.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde öğrenciler tamamen lise giriş sınavının sosyal bilgiler sorularına hazırlanır. Sosyal bilgilerden eksik soru bırakmaması gereken öğrenciler sınava deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanır. Öğretmenlerin deneyimli olması öğrencilerin performanslarını maksimuma çıkarmaktadır.

Çekmeköy 8.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri hem birebir olarak alınabilir hem de 2 öğrenci birlikte alınabilir. Bir arkadaşıyla özel ders alan öğrenciler için özel ders bedelini yarı yarıya paylaşma şansı verilmektedir. Bu sayede sosyal bilgiler ve diğer derslerden birebir ders alarak yarı yarıya özel ders bedelini paylaşabilirsiniz.

Çekmeköy 8.sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri ve diğer branş özel ders eğitimleri özel ders paketleri kapsamında alınabildiğinden özel ders paketi oluşturarak paketinizdeki haklarınızı kullanabilirsiniz. Paket oluşturmak en uygun özel ders bedellerine sahip olabilmenize ve bu sayede daha fazla ve farklı derslerden eğitim alabilmenize olanak sağlar.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.