HAKKIMIZDA

Mert Eğitim Merkezi hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

🎓 HAKKIMIZDA

Mert Eğitim Merkezi en az 10 yıl deneyimli öğretmenler çalışan 2006'da kurulmuş profesyonel bir eğitim merkezidir. Öğrencilerin maksimum verim aldığı, okul notlarının yükseldiği, sınavlara en iyi şekilde hazırlandığı Mert Eğitim Merkezi, Altıntepe/Maltepe'de minibüs yolu üzerinde bulunan Demirkan İş Merkezi'nde Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak eğitim hizmeti vermektedir.

Mert Eğitim Merkezi İTÜ Makine Mühendisliği mezunu Murat Serdar Çoruh tarafından kurulmuş bir özel kurumdur. Tüm çalışmaları Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı şekilde işleyen Mert Eğitim Merkezi'nde görev alan yöneticiler İTÜ Makine Mühendisliği mezunu Melek Çoruh ve İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu H.Mert Çoruh'tur. Mert Eğitim Merkezi kurumsal yapısının yanında bir aile kurumudur. Eğitim alan tüm öğrenciler, veliler ve eğitim veren öğretmenler bu aileye katılmış sayılır. Mert Eğitim Merkezi aile üyelerini kollar, başarılı olmaları adına gerekli özveriyi gösterir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.