İLKOKUL 1.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ilkokul 1.sınıf özel ders

İlkokul 1.Sınıf özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Türkçe ve matematik derslerinden birebir destek almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilir, eğitim danışmanlarıyla görüşebilir ve istediğiniz gün ve saat için randevunuzu oluşturabilirsiniz. Derslerin tamamı Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir.

Not : Matematik özel ders aldırmak istediğiniz öğrencinin okumayı sökmüş olması gerekmektedir. Eğer okumada problem yaşıyorsa öncelikle Türkçe için özel ders alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

ilkokul 1.sınıf özel ders

İlkokul 1.Sınıf özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenler alanında uzman, okullarda görevli branş öğretmenleridir. Mert Eğitim'de genellikle ortaokul ve lise öğretmenleri görev aldığından minik öğrencilerin soruları okuyabiliyor olması tercih edilir. Eğer öğrenci okumada zorluk çekiyorsa öğrenciye öncelikle okuma dersi desteği verilmelidir. Mert Eğitim'in Türkçe öğretmenleri öğrencilerinize okumayı en iyi şekilde öğretebilir.

İlkokul 1.Sınıf özel ders eğitimleri Türkçe ve matematik derslerinden oluşmaktadır. Öğrencinin okuması güzelse ve soruları rahatlıkla okuyabiliyorsa matematik özel ders alabilirsiniz. Matematik özel dersine yine en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri girmektedir. Bu sayede öğrenci matematiği en iyi şekilde öğrenerek eğitim öğretim yaşantısına güçlü bir giriş yapar. Düzenli olarak destek alan öğrenciler, ilerleyen senelerde de matematik dersinde başarılı olabilecek bir yetkinliğe erişir.

İlkokul 1.Sınıf özel ders eğitimlerinde amaç öğrencinin konu eksiklerini, kaçırdığı dersleri telafi etmektir. Aynı zamanda öğrenciler okumayı, yazmayı ve matematiği en iyi şekilde öğrenir. Birebir dersler sayesinde öğrenci dersi sevmeye başlar. Eğer öğrenci derste başarıya ulaşırsa otomatik olarak dersi sevme sürecine geçer. O dersle ilgili sorular çözmek, o dersle ilgilenmek ister. Bu derslerin Türkçe ve matematik olması ilerleyen seneler için son derece değerlidir. 

İlkokul 1.Sınıf özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi birebir olarak yapılmaktadır. Öğrenci için birebir ders en verimli öğrenme yöntemi olduğundan birebir dersi tercih etmeniz avantajlı olmaktadır. Tamamen kendisine özel yapılan dersler sayesinde öğrenci eksiklerini hızla giderir. Sınıf ortamında yapılan dersin 3 katı hızda ve kalitede birebir özel dersler Mert Eğitim Merkezi'nde yapılmaktadır. Sizler de birebir destek alarak öğrencinizdeki değişimi gözlemleyebilirsiniz.

İlkokul 1.Sınıf özel ders eğitimlerini ister ihtiyaç halinde ister düzenli olarak alabilirsiniz. Düzenli olarak alınan birebir dersler haftalık bir programa yerleştirilir. Alanında uzman öğretmenler öğrencilerin maksimum verim almaları için gerekli çalışmayı gerçekleştirir. Öğrencilere derslerden sonra ödevler verilerek dersten alınan verim maksimum seviyeye çıkartılır. Öğrenci verilen ödevleri bir sonraki derse kadar yapmalı, gelecek derse hazır olmalıdır. Bu seviyede öğretmen ve veli iletişimi öğrencinin ilerlemesi adına oldukça önemlidir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.