İLKOKUL 2.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ilkokul 2.sınıf özel ders

İlkokul 2.Sınıf özel ders eğitimleri Türkçe, matematik, hayat bilgisi ve İngilizce dersleri etrafında yoğunlaşmaktadır. Mert Eğitim'de yapılan tüm dersler Küçükyalı'da kurumda verilmektedir. Derslerin tamamı alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilen derslerdir. Her dersin öğretmeni farklı olup özel ders alabileceğiniz gün ve saatler farklılık gösterebilir. Mert Eğitim Merkezi'ni arayarak eğitim danışmanları ile görüşüp sizlere en uygun gün ve saatler için özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

ilkokul 2.sınıf özel ders

İlkokul 2.Sınıf özel ders eğitimlerinde görev alan Mert Eğitim’in öğretmenleri, çevre okullarda öğretmen olarak görev alan branş öğretmenleridir. Destek almak istediğiniz birebir derslerin tamamı alanında uzman öğretmenler tarafından verilen dersleri içerir. Öğrenci hangi dersten olursa olsun aldığı dersin 10 yılı aşkın süre deneyime sahip öğretmeni tarafından birebir öğrenim görür. Dersler tamamen öğrenciye özel olup öğrencinin eksiklerini gidermek ve öğrenciyi başarılı seviyeye getirmek için yapılır.

İlkokul 2.Sınıf özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. İşinin ehli öğretmenler tarafından yapılan yüz yüze dersler sayesinde öğrenci kısa sürede eksiklerini gidererek derse katılır seviyeye erişir. Tüm özel dersler kurumda verilmekte, eve öğretmen gönderilmemektedir. Öğrenciniz birebir dersine katılırken kurumda bulunan kameradan gözlemleyebilirsiniz.

İlkokul 2.Sınıf özel ders eğitimleri de diğer tüm sınıf ve dersler gibi aynı özel ders bedeline alınabilmektedir. Özel ders bedeli Mert Eğitim Merkezi’nde sabit olup, tüm öğrencilere aynı şekilde uygulanmaktadır. Son derece uygun özel ders bedeline birebir destek alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde öğretmenlerin de çevre okullarda görevli en iyi branş öğretmenleri olması öğrencilerin maksimum verim almasını sağlamaktadır.

İlkokul 2.Sınıf özel ders eğitimlerinde işlenen konular haftalık olarak programlanarak yıl boyunca düzenli bir şekilde ilerleyebilir. Özel ders eğitimlerinde haftalık program oluşturmak en verimli ders alma metodudur. Öğrenci haftalık olarak düzenli bir şekilde birebir ders aldığında gelişim hızla sağlanır. Öğrenci dersi sevmeye başlayarak kısa sürede başarıya ulaşır.

İlkokul 2.Sınıf özel ders eğitimlerini haftalık olarak programladığınızda yıl boyunca almayı planladığınız toplu özel ders sayısını belirleyebilirsiniz. Bu sayede toplu özel ders sayısı çerçevesinde kuruma kaydolurken indirimlerden yararlanabilirsiniz. Toplu özel ders alımlarında birim ders ücreti oldukça düşmektedir. İndirimli ders almak farklı derslerden de destek alabilmenize olanak sağlamaktadır. Toplu özel ders alımından sonra öğrenciye özel ders kredisi tanımlanır. Her ders 1 krediyi temsil eder. İstediğiniz dersten istediğiniz yoğunlukta ders alarak kredilerinizi kullanabilirsiniz. Yapılmayan dersin kredisi baki kalır, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.