İLKOKUL 3.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ilkokul 3.sınıf özel ders

İlkokul 3.Sınıf özel ders eğitimleri Türkçe, matematik, fen bilimleri ve İngilizce dersleri etrafında yoğunlaşmaktadır. Mert Eğitim'de yapılan tüm dersler Küçükyalı'da kurumda verilmektedir. Derslerin tamamı alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilen derslerdir. Her dersin öğretmeni farklı olup özel ders alabileceğiniz gün ve saatler farklılık gösterebilir. Mert Eğitim Merkezi'ni arayarak eğitim danışmanları ile görüşüp sizlere en uygun gün ve saatler için özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

ilkokul 3.sınıf özel ders

İlkokul 3.Sınıf özel ders eğitimlerinde görev alan Mert Eğitim’in öğretmenleri, alanında uzman, çevre okullarda görevli branş öğretmenleridir. Her dersin öğretmeni farklı olup her öğretmen kendi profesyonel oldukları alanda özel ders verir. Öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, aktif olarak öğretmenlik görevinde bulunan eğitimcilerdir. Bu sayede öğrenciler de maksimum verim alır.

İlkokul 3.Sınıf özel ders eğitimlerinin tamamı Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Mert Eğitim’in bünyesinde alınan dersler sayesinde öğrenciler özel ders öğretmenleri tarafından birebir olarak takip edilir. Öğrencinin ilgili dersten gelişimi, ilerlemesi ve başarılı olması öğretmenlerin gözetimindedir. Haftalık olarak düzenli bir şekilde alınan derslerin sonucunda öğrenci mutlaka başarıya ulaşır.

İlkokul 3.Sınıf özel ders eğitimleri ve diğer tüm eğitimler özel ders ücreti sabit olup, her seviye ve branş için aynı şekilde uygulanmaktadır. Öğrenciler farklı derslerden farklı gün ve saatlerde destek alabilir. Aynı zamanda toplu özel ders alımlarında tanımlanan kredi haklarını öğrenciler tüm derslerden kullanabilir. Her ders 1 krediyi temsil eder. Yapılmayan dersin kredisi düşmez ve bakidir. İstenildiği zaman alınabilir.

İlkokul 3.Sınıf özel ders eğitimleri öğrencinin eksiklerinin bulunduğu, sınava hazırlık yapılmak amacıyla alınabileceği gibi öğrencinin konuları en iyi şekilde öğrenmesi için de alınabilmektedir. Öğrencinin düzenli olarak haftalık bir programla özel ders alması en verimli yöntemdir. Öğrenci düzenli olarak özel ders alırken öğretmen tarafından gelişimi rahatlıkla gözlemlenerek eksiklerinin üzerine gidilir. Öğrenci başarısız hissettiği bir dersten özel ders alarak aslında başarılı olabileceğini görür. Bu sayede öğrenci sevmediği dersleri sevmeye başlar.

İlkokul 3.Sınıf özel ders eğitimleri Mert Eğitim tarafından çokça verilen özel ders eğitimleridir. Google’a Mert Eğitim Merkezi yazarak arattığınızda karşınıza çıkan Google İşletmeler bölümündeki Mert Eğitim’in veliler ve öğrenciler tarafından yapılmış yorumlarını okuyabilirsiniz. Mert Eğitim’den destek alan tüm öğrenciler mutlaka verim almış ve aileler bu durumdan memnun olmuştur. En iyi öğretmenlerle çalışan Mert Eğitim’de destek alan öğrencilerin tamamı hedeflerine bir adım daha yaklaşır.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.