İLKOKUL 4.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ilkokul 4.sınıf özel ders

İlkokul 4.Sınıf özel ders eğitimleri Türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler ve İngilizce dersleri etrafında yoğunlaşmaktadır. Mert Eğitim'de yapılan tüm dersler Küçükyalı'da kurumda verilmektedir. Derslerin tamamı alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilen derslerdir. Her dersin öğretmeni farklı olup özel ders alabileceğiniz gün ve saatler farklılık gösterebilir. Mert Eğitim Merkezi'ni arayarak eğitim danışmanları ile görüşüp sizlere en uygun gün ve saatler için özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

ilkokul 4.sınıf özel ders

İlkokul 4.Sınıf özel ders eğitimlerinde görev alan Mert Eğitim öğretmenleri, alanında uzman, çevre okullarda görevli, okul sonraları ve hafta sonları Mert Eğitim’de özel ders veren deneyimli öğretmenlerdir. Alanına hakim, profesyonel branş öğretmenlerinden özel ders almak Mert Eğitim sayesinde son derece uygun ücretlere mümkün olmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak için web sitenin özel ders bölümünü inceleyebilir veya telefonla arayarak eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

İlkokul 4.Sınıf özel ders eğitimlerinin ve diğer tüm derslerin tamamı Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da gerçekleştirilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nden destek almak isteyen öğrenciler ancak ve ancak kurumda birebir derslerine katılabilir. Mert Eğitim eve öğretmen göndermemektedir. Mert Eğitim’de özel ders almak son derece kolaydır. Hangi dersten, hangi gün ve saatler için özel ders almak istediğinizi belirterek özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Gün ve saatleri belirlerken öğretmenlerin uygun olduğu gün ve saatleri eğitim danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

İlkokul 4.Sınıf özel ders eğitimleri öğrenci talep ettiğinde veya sınav dönemlerinde alınabileceği gibi haftalık olarak düzenli bir program dahilinde de alınabilir. Alanında kendini kanıtlamış, en az 10 yıl deneyime sahip branş öğretmenlerinden alacağınız dersler için planlamayı sizler belirleyebilirsiniz. Özel ders planı yaparken öğrencinin eksiklerini göz önünde bulundurarak özel ders öğretmenleriyle görüşebilirsiniz. Mert Eğitim’de görev alan öğretmenlerin aynı zamanda okullarda görevli öğretmenler olması sizlere daha etkili planlamalar yapmanızda yardımcı olacaktır.

İlkokul 4.Sınıf özel ders eğitimlerini haftalık olarak düzenli bir şekilde almak isteyen öğrenciler için oluşturulmuş toplu özel ders paketlerini inceleyebilirsiniz. Toplu özel ders paketleri indirimli özel ders seçeneklerini bulundurmaktadır. Hangi dersten haftada kaç ders yapmak istediğinizi ve kaç hafta yapmak istediğinizi planlayarak birim özel ders ücretinin minimuma ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu da farklı derslerden destek alabilmenize olanak sağlayabilir.

İlkokul 4.Sınıf özel ders eğitimleri Mert Eğitim’den oldukça çok talep edilen eğitimlerdir. Mert Eğitim’den birebir ders alan bazı öğrenci ve velilerin yorumlarını Google’a Mert Eğitim yazıp aratarak görebilirsiniz. Google İşletmeler bölümünde yer alan Mert Eğitim Merkezi, onlarca yoruma sahip, her öğrenci ve velinin memnun olduğu nitelikli bir kurumdur. Mert Eğitim’den destek alan tüm öğrenciler mutlaka verim alır.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.