İLKOKUL ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 İLKOKUL özel ders

İlkokul özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler çevre okullarda görev alan deneyimli branş öğretmenlerinden birebir özel ders alarak her dersten tüm eksiklerini giderebilir. Alanında uzman öğretmenlerin verdiği birebir dersler sayesinde öğrenciler başarıya ulaşır. Sizler de Mert Eğitim’in deneyimli öğretmenlerinden destek almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan özel ders randevunuzu oluşturarak hemen öğrenciye özel yapılan birebir özel derslerinize başlayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

İLKOKUL özel ders

İlkokul özel ders eğitimlerinde Mert Eğitim Merkezi dahilinde görev alan öğretmenler, en az 10 yıl deneyimli, çevre okullarda görev alan, alanında uzman branş öğretmenleridir. Mert Eğitim Merkezi’nde her dersin öğretmeni bulunmakta olup, öğrencilere birebir destek vermektedir. Öğrencinin eksiklerini gidermesi, korktuğu, uzaklaştığı dersi sevmesi ve karşılaştığı soruları çözebilmesi, okulda yapılan sınavlardan yüksek not alabilecek seviyeye gelebilmesi için özel ders en etkili öğretim yöntemidir.

İlkokul özel ders eğitimleri ve diğer tüm eğitimler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir. Mert Eğitim Merkezi, eve öğretmen göndermemektedir. Derslerin tamamı kurumda yapılmaktadır. Öğrenci özel ders randevusu alarak kurumda birebir dersine katılmaktadır. Öğrenci dilerse özel ders gün ve saatlerini sabitleyerek düzenli bir şekilde özel derslerini alabilir. Aynı zamanda öğrenci yalnızca ihtiyaç hissettiği zamanlarda Mert Eğitim’i arayarak özel ders randevusu oluşturabilir. Öğrencinin ders gün ve saatlerini sabitlemesi zorunlu değildir.

İlkokul özel ders eğitimlerinde ve diğer tüm eğitimlerde uygulanan özel ders ücreti sabit olup her ders ve seviye için aynıdır. Öğrenciler diledikleri zaman, istedikleri dersten destek alabilir. Tüm derslerin ders süreleri de aynı şekilde uygulanmaktadır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için web sitemizin özel ders bölümünü inceleyebilir veya telefonla arayarak sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Eğitim danışmanlarıyla görüşerek özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz.

İlkokul özel ders eğitimlerini düzenli olarak almak isteyen öğrenciler için yıllık bir plan oluşturduğunuzda planlanan özel ders sayılarının toplamı üzerinden birim ders ücretinde indirim sağlayabilirsiniz. Mert Eğitim’in özel ders tablosu bu konuda ayrıntılı bilgi vermektedir. Bu tabloya ulaşmak için web sitemizin özel ders bölümünü inceleyebilirsiniz. Özel ders tablosuna göre kendi planınızı oluşturabilir, birim ders ücretini minimuma çekebilirsiniz.

İlkokul özel ders eğitimlerinde öğretmenlerimizin ve kurumumuzun ne kadar başarılı olduğunu görmek için Google’a Mert Eğitim Merkezi yazarak arama yapabilir, Google işletmeler’de bulunan Mert Eğitim Merkezi hakkında yapılmış yorumları inceleyebilirsiniz. Alanında uzman öğretmenlerin birebir ders verdiği kurumdan destek alan tüm öğrenci ve veliler memnun olarak öğrenimlerine devam etmektedir. Bir öğrenci eğitim yaşımı boyunca Mert Eğitim’den destek alabilir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.