İŞ BAŞVURUSU

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmeniyseniz iş başvurunuz değerlendirilecektir.

🎓 NELER YAPIYORUZ

Mert Eğitim Merkezi olarak en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle çalışmaktayız. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar tüm öğrencilere özel ders sunmaktayız. 1 özel ders süremiz 40 dakikadır. Öğrencilere verimli olacağımız konusunda tüm velilerimize garanti sunmaktayız. 

Özel dersin haricinde özel VIP gruplar oluşturarak öğrencilerin geleceklerinin belirlendiği özel sınavlara hazırlık yapıyoruz. Öğrencilerin sınavlara en iyi şekilde hazırlanmaları için özverili bir şekilde çalışıyoruz. Öğrencilerin hedeflerine ulaşabilmeleri için ihtiyaçları olan tüm motivasyonu sağlıyoruz.

İngilizce kursları düzenleyerek öğrencilerin İngilizce dersini sevmelerini ve eğlenerek İngilizce öğrenmelerini sağlıyoruz.

Aktif olarak bir okulda öğretmenlik yapan öğretmenler için kurumumuz oldukça uygun çalışma şekliyle her öğretmenin aradığı özel bir kurumdur. Eğitim danışmanlarımıza boş vakitlerinizi bildiriyorsunuz ve eğitim danışmanlarımız sizlerin boş vakitlerine ders planlaması yapıyor. Belirtilen gün ve saatte kurumumuza gelerek özel derslerinizi veriyorsunuz. Derslerin yapıldığı günün sonunda ödemeniz yapılıyor.

🎓 Bize katılın

Deneyimli öğretmen kadromuzda görev almak için en az 10 yıl deneyimli öğretmen olmanız gerekmektedir. Eğer siz de kendinize güveniyorsanız ve 10 yılı aşkın süredir öğretmenlik mesleğini idame ettiriyorsanız CV'nizi mertegitimmerkezi@gmail.com 'a ulaştırarak başvurunuzu yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde kurumumuz sizlere geri dönüş yapmaktadır.

özel ders sınıfı
özel ders eğitimleri
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.