BİYOLOJİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden biyoloji özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Biyoloji ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Tüm sınıflar için LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm biyoloji konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, 19 Mayıs, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa, Ayrılıkçeşme, Bahariye, Çatalçeşme, Çemenzar,Çiftehavuzlar, Haydarpaşa, İbrahimağa, Kalamış, Kızıltoprak, Kuyubaşı, Moda, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Şenesenevler, Yeldeğirmeni, Ziverbey

🎓 MAKALELER

Kadıköy biyoloji özel ders

Kadıköy biyoloji özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenleri tarafından verilen birebir eğitimlerdir. Dersler öğrencinin isteğine göre yapılmakta, istenilen konu üzerine yoğunlaşılarak eksikler hızla giderilmektedir. Konu eksiklerini erkenden gideren öğrenciler okul sınavlarında ve üniversite giriş sınavlarında başarılı sonuçlar elde eder.

Kadıköy biyoloji özel ders eğitimleri de diğer tüm branş eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Derslerinizi minibüs yolunda bulunan Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu oluşturmak suretiyle belirlediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz.

Kadıköy biyoloji özel ders eğitimlerinde öğrenciler ister okul müfredatına göre, ister deneme sınavlarında eksik olduklarını tespit ettikleri konulara yönelik ders işlenmesini isteyebilir. Tamamen öğrenciye özel biyoloji özel derslerinde öğrenciler istedikleri soruları sorabilir. Bu sayede deneyimli biyoloji öğretmenlerinden konu anlatımları ile konuyu kavrayabilir ve soru çözümleri ile öğrendiklerini sorularda nasıl uygulayacaklarını öğrenebilir.

Kadıköy biyoloji özel ders eğitimlerini birebir almak yerine iki öğrenci birlikte aldığınızda özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilme imkanınız bulunmaktadır. İki kişi özel ders alırken dikkat etmeniz gereken yanınızdaki arkadaşınızın sizinle aynı bilgi seviyesinde olmasıdır. Örneğin aynı okul öğrencileri iki kişi özel ders alarak özel ders bedeli sabitken özel ders sayılarını artırabilir.

Kadıköy biyoloji özel ders eğitimleri ve diğer branş derslerinden özel ders eğitimi almak isteyen öğrenciler toplu özel ders alarak birim özel ders ücretini düşürebilir. Toplu ders alımlarında indirimler sağlanmaktadır. Bu sayede her dersten daha avantajlı ücretlere özel ders alabilir, tüm eksiklerinizi giderebileceğiniz bir paket oluşturabilirsiniz.

Kadıköy 9.sınıf biyoloji özel ders

Kadıköy 9.sınıf biyoloji özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenlerinin verdiği birebir dersler şeklinde yapılmaktadır. Tamamen öğrencilere özel olarak yapılan biyoloji özel derslerinde istenilen konularda eğitim kalınabileceği gibi müfredata bağlı olarak konu konu da ilerlenebilmektedir.

Kadıköy 9.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerini biyoloji konularının bir kısmında eksiklik hissettiğinizde alabileceğiniz gibi haftalık olarak düzenli bir şekilde de alabilirsiniz. En az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenlerinin verdiği birebir dersler sayesinde kısa sürede tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Kadıköy 9.sınıf biyoloji özel ders eğitimleri de diğer tüm özel ders eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi minibüs yolu üzerinde kolay ulaşılabilir konumda olup İstanbul’un tüm ilçelerinden gelen öğrencilerin olduğu, deneyimli öğretmenlerin özel ders verdiği, nitelikli bir kurumdur.

Kadıköy 9.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerini birebir alabileceğiniz gibi bir arkadaşınızla da birlikte derse girerek alabilirsiniz. 2 kişi özel ders aldığında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılmakta olup öğrenciler birlikte özel ders alarak aynı özel ders bedeline daha fazla ders alabilmektedir. Birlikte özel ders alan öğrencilerin aynı bilgi seviyesinde olması önemlidir.

Kadıköy 9.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerini tek tek ihtiyaç halinde alabileceğiniz gibi toplu özel ders paketi anlaşması yaparak biyoloji ve diğer derslerden oluşan bir plan yapabilirsiniz. Toplu özel ders alımlarında birim ders ücreti minimuma düşmekte, bu paketi birebir de iki öğrenci birlikte de alabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi her öğrenciye özel ders alabilme imkanı sunmaktadır.

Kadıköy 10.sınıf biyoloji özel ders

Kadıköy 10.sınıf biyoloji özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel yapılan biyoloji konu anlatımları ve soru çözümlerini içerir. Öğrenciler isteğine göre okul sınavlarına, bursluluk sınavlarına ve üniversite giriş sınavlarına yönelik biyoloji eğitimi alabilir. İster anlamadıkları konularda ister müfredata bağlı şekilde tek tek konularda ilerleyebilir.

Kadıköy 10.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerini ihtiyaç halinde Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevunuzu oluşturduktan sonra da alabileceğiniz gibi haftalık olarak sabitleyerek düzenli bir şekilde de alabilirsiniz. Biyoloji gibi diğer derslerden de haftalık sabitleyerek bir plan yapabilir, sene boyunca düzenli bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Kadıköy 10.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerinin Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılması tüm ilçelerden ulaşım açısından son derece avantajlıdır. Aynı zamanda Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler tüm branşlardan öğretmen bulabilir, özel ders randevusu oluşturabilir. Özel derslerinizi ister günlere ayırabilir, isterseniz de 1 günde alabileceğiniz şekilde planlayabilirsiniz.

Kadıköy 10.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerinin hafta içi okuldan sonra ve hafta sonu olabilmesinin nedeni Mert Eğitim Merkezi’nin alanında uzman, 10 yılı aşkın sürelik deneyime sahip biyoloji öğretmenleri ile çalışmasındandır. Öğretmenler okul sonraları ve tatil günleri Mert Eğitim Merkezi’nde ders vermekte olup, öğrencilerin eksiklerini gidermektedir.

Kadıköy 10.sınıf biyoloji özel ders eğitimleri özellikle TYT sınavına hazırlık açısından oldukça öneme sahiptir. 10.sınıf biyoloji konularını eksiksiz olarak öğrenen öğrenciler TYT sınavında diğer öğrencilere göre çok daha güzel sonuçlar elde etmektedir. Tabi yalnızca biyoloji değil diğer derslerden de 10.sınıfta destek aldığınızda ilerleyen senelerde çok daha rahat öğrenebilir, daha başarılı bir öğrenim hayatı geçirebilirsiniz.

Kadıköy 11.sınıf biyoloji özel ders

Kadıköy 11.sınıf biyoloji özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde, birebir sınıflarda verilmektedir. Öğrenciler istedikleri branşlardan özel ders alabileceği gibi biyoloji branş öğretmenlerinden okul sonralarında ve hafta sonları özel ders alabilmektedir. Öğrenciler takıldıkları biyoloji konularını tespit ederek Mert Eğitim Merkezi’nden özel ders alarak eksiklerini giderebilir.

Kadıköy 11.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerinin en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilmesi sayesinde öğrenciler tüm eksiklerini hızla giderebilmektedir. Deneyimli biyoloji öğretmenlerine takıldığınız tüm biyoloji sorularını sorabilir, anlamadığınız konuların anlatılmasını isteyebilirsiniz.

Kadıköy 11.sınıf biyoloji özel ders eğitimleri birebir öğrenciye özel yapılan dersleri içerir. Öğrenci istediği konulardan veya müfredata bağlı şekilde 11.sınıf konularından ya da üniversite giriş sınavına yönelik tüm TYT, AYT konularından birebir ders alabilir. Ders gün ve saatlerini öğrenci, öğretmenin müsaitlik durumlarına göre belirleyebilir.

Kadıköy 11.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerini birebir alabileceğiniz gibi iki öğrenci birlikte de alabilirsiniz. Bu sayede özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Yarı yarıya paylaşma avantajı sayesinde daha fazla ders alabilme imkanına erişebilirsiniz. Yalnızca biyoloji değil diğer branşlardan da en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerinden özel ders alabilirsiniz.

Kadıköy 11.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerini haftalık olarak sabitleyebilir, matematik, Türkçe, fen, sosyal, fizik, kimya gibi derslerden de haftalık olarak derslerinizi sabitlediğinizde sene boyunca toplam kaç ders yapacağınızı hesaplayarak ders ücretinizde indirim sağlayabilirsiniz. Özel ders tablosu toplam alacağınızı taahhüt ettiğiniz derse göre indirimleri içermektedir. Özel ders tablosunu incelemek için websitemizin ÖZEL DERS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Kadıköy 12.sınıf biyoloji özel ders

Kadıköy 12.sınıf biyoloji özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’ni arayıp özel ders randevularını oluşturabilir, deneyimli biyoloji öğretmenlerinden birebir ders alarak kısa sürede eksiklerini giderebilir.

Kadıköy 12.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerini veren öğretmenler çevre okullarda görevli, en az 10 yıl deneyime sahip biyoloji öğretmenliği görevindeki öğretmenlerdir. Öğrencilerin verim alabilmesi adına en az 10 yıl deneyimli, başarılarını kanıtlamış, profesyonel biyoloji öğretmenleriyle çalışmaktayız. Mert Eğitim olarak öğrencilerin derslerden verim almalarını en önemli kıstas sayıyoruz.

Kadıköy 12.sınıf biyoloji özel ders eğitimleri artık TYT, AYT sınavlarına yönelik olmaktadır. YKS hazırlığı yapılan 12.sınıf döneminde öğrencilerin sınava kadar eksiklerinin kalmaması gerekir. Öğrenciler birebir derslerle bu eksikleri sene içerisinde anında müdahaleyle giderebilir. Haftalık düzenli olarak yapılan biyoloji dersleriyle tüm eksikler giderilerek sınava en iyi şekilde hazırlık sağlanır.

Kadıköy 12.sınıf biyoloji özel ders eğitimlerini iki öğrenci birlikte de alabilirsiniz. İki öğrenci birlikte özel ders alımlarında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Bu sayede hem farklı branşlardan hem de daha uygun bedellere özel ders alabilme imkanına kavuşulur.

Kadıköy 12.sınıf biyoloji özel ders eğitimleri gibi diğer branşlardan da eğitim aldığınızda sene boyunca totalde alınacak olan ders sayısı hesaplanır. Bu hesaba göre özel ders tablosundan incelenerek özel ders birim fiyatındaki indirimlerden yararlanılır. Özel ders fiyat tablosuna websitemizin ÖZEL DERS bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kadıköy TYT biyoloji özel ders

Kadıköy TYT biyoloji özel ders eğitimlerinde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenleri tarafından TYT sınavına hazırlanır. Sınavda Türkçe, matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler soruları olmakta, fen bilimleri içerisinde ise fizik, kimya, biyoloji soruları ile karşılaşılmaktadır. Biyoloji sorularına en iyi şekilde hazırlanmak için birebir biyoloji özel ders alabilirsiniz.

Kadıköy TYT biyoloji özel ders eğitimlerinde öğrenciler lise 1 ve lise 2 biyoloji konularından sorumlu olduğundan öğrenciler lise döneminde dersleri ne kadar sıkı tutmuşsa o kadar rahat etmektedir. Eksikleri az olan öğrenciler biyoloji dersinden eksiklerini bitirerek diğer derslere daha rahat zaman ayırabilir. Deneyimli biyoloji öğretmenleri sayesinde kısa sürede eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Kadıköy TYT biyoloji özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrenciler tüm ilçelerden kolaylıkla ulaşabileceği Mert Eğitim Merkezi’ni her branşın en az 10 yıl deneyimli öğretmeni olduğu için tercih etmektedir. Her öğrenci Mert Eğitim’den verim alarak hedefine ulaşabilir.

Kadıköy TYT biyoloji özel ders eğitimleri birebir yapılan dersler şeklindedir. Dersler tamamen öğrenciye özel olup, öğrencinin eksiklerini gidermek ve öğrenciyi TYT sınavının biyoloji sorularına hazırlamak adına yapılır. Dersleri haftalık olarak sabitleyebilir veya zorluk çektiğiniz konular olduğunda da kısa süreli bir şekilde alabilirsiniz.

Kadıköy TYT biyoloji özel ders eğitimleri gibi diğer derslerden de TYT sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler toplu özel ders alarak haftalık özel ders alabilecekleri bir plan oluşturabilir. Öğrencilerin toplu özel ders almaları sayesinde birim ders ücreti düşmektedir. Hem ekonomik hem de verimli bir özel ders planı ile geleceğinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Kadıköy AYT biyoloji özel ders

Kadıköy AYT biyoloji özel ders eğitimleri sayısal öğrencilerin tercih ettiği eğitimlerdir. Sayısal alan öğrencileri AYT sınavının fen ve matematik bölümlerinin sorularını çözmek zorundadır. İyi bir puan elde edebilmek için tüm soruları eksiksiz ve doğru cevaplamak gerekir. Bu kapsamda AYT sınavının biyoloji sorularına deneyimli öğretmenlerden özel ders alarak en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Kadıköy AYT biyoloji özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Derslere en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenleri girmektedir. Biyoloji özel ders eğitimi birebir olarak yapılan özel eğitimlerdendir. Öğrenci zorluk çektiği konuları belirterek anlatılmasını isteyebilir. Bu sayede kısa sürede eksikler giderilir. Öğrenci yapamadığı soruları yapabilmeye başlar.

Kadıköy AYT biyoloji özel ders eğitimlerinde dersler birebir olarak yapılmaktadır. Lakin iki öğrenci ders almak istediğinde özel ders bedelini yarı yarıya paylaşarak aynı derse girebilir. Burada en önemli kıstas öğrencilerin bilgi seviyelerinin eşdeğer olmasıdır. Aynı okulda olan öğrenciler bu kapsamda en uygun durumdadır.

Kadıköy AYT biyoloji özel ders eğitimlerini hem iki kişi olarak alabilir hem de toplu özel ders alarak birim ders ücretini minimuma düşürebilirsiniz. İki kişi toplu özel ders alındığında özel ders fiyatı minimum olmaktadır ve yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Bu sayede çok daha fazla ders ve farklı derslerden özel ders alabilme şansına erişirsiniz.

Kadıköy AYT biyoloji özel ders eğitimlerinde öğrenciler tamamen AYT sınavında yüksek puan elde etmeye eğilir. Öğretmenler AYT sınavında sorulan biyoloji sorularını, çıkabilecek biyoloji konularını ele alır. Öğretmenlerin deneyimi sayesinde öğrenciler AYT sınavının biyoloji sorularında yüksek netler elde eder.

Kadıköy YKS biyoloji özel ders

Kadıköy YKS biyoloji özel ders eğitimleri hem TYT hem de AYT sınavına yönelik yapılabilmektedir. Sayısal öğrenciler AYT biyoloji özel dersi alarak hem TYT hem de AYT sınavına hazırlık yapabilir. Sözel ve eşit ağırlık öğrencilerinin TYT biyoloji özel ders almaları yeterlidir. Öğretmenler her iki gruba da özel ders verebilecek nitelikte ve yetkinliktedir.

Kadıköy YKS biyoloji özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni aramalı ve randevunuzu en uygun gün ve saatler için oluşturmalısınız. İsterseniz ihtiyaç halinde bu şekilde arayarak isterseniz haftalık olarak sabitleyerek özel derslerinizi alabilirsiniz. Tercih tamamen öğrenciye bırakılmıştır.

Kadıköy YKS biyoloji özel ders eğitimlerinin yanında diğer derslerden de eğitim almak isteyen öğrencilere özel ders paketlerini önerebiliriz. Toplu özel ders alımlarında birim ders ücreti minimuma düşmektedir. Bu sayede çok daha fazla ders ve farklı branşlardan destek alabilirsiniz. Sınavın önemini kavrayan öğrenciler tüm eksiklerini kısa sürede özel derslerle gidermektedir. Sizler de son senenizi en iyi şekilde değerlendirerek özel derslerinizi verimli kullanabilirsiniz.

Kadıköy YKS biyoloji özel ders eğitimlerinde öğrencilere konu anlatımları yoğunluklu olarak soru çözümleri yaptırılır. Bu sayede öğrenciler öğrendiklerini sorularda nasıl uygulayacaklarını öğrenir. Dersten sonra öğrencilere yapmaları için verilen ödevler konunun tam olarak kavranmasını sağlar.

Kadıköy YKS biyoloji özel ders eğitimlerini iki öğrenci birlikte aldığınızda özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Toplu özel ders alımlarını da iki öğrenci birlikte yaparak özel ders bedelini minimize edebilirsiniz. Bu sayede farklı derslerden de destek alabilir, eksiklerinizi gidererek YKS sınavının iki oturumuna da en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

birebir-biyoloji
biyoloji-dersi-egitimi
ders-biyoloji
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.