TARİH ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden tarih özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Tarih ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli tarih öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm tarih konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

tarih-birebir-ders
tarih-ozel-ders-birebir
tarih-ozel-birebir-ders

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, 19 Mayıs, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa, Ayrılıkçeşme, Bahariye, Çatalçeşme, Çemenzar, Çiftehavuzlar, Haydarpaşa, İbrahimağa, Kalamış, Kızıltoprak, Kuyubaşı, Moda, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Şenesenevler, Yeldeğirmeni, Ziverbey

🎓 MAKALELER

Kadıköy tarih özel ders

Kadıköy tarih özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli tarih öğretmenlerinin ortaokul ve lise öğrencilerine verdiği özel dersleri niteler. Tarih veya inkılap tarihi derslerinin konularından zorluk çeken tüm öğrenciler birebir tarih dersi alarak eksik oldukları veya zorlandıkları konular için özel ders alarak iyi bir tarih öğretmeninden öğrenim görebilir. Tarih dersini iyi bir tarih öğretmeninden en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.

Kadıköy tarih özel ders eğitimleri tamamen birebir olarak yapılmaktadır. Birebir dersler öğrenciye özel olduğundan öğrenci istediği konudan destek alabilir. Sınava yönelik veya konuları iyi bir şekilde öğrenmek için alınabilen tarih dersleri, Mert Eğitim Merkezi’nden son derece uygun bedele alınabilmektedir. Derslerin verimli olmasını sağlayan derslere giren öğretmenlerin niteliği olmaktadır.

Kadıköy tarih özel ders eğitimlerini veren öğretmenler çevre okullarda görev alan tarih öğretmenleridir. Aynı zamanda Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan tüm öğretmenler gibi tarih öğretmenleri de alanlarında uzman, 10 yılı aşkın süredir eğitim veren, güncel müfredata hakim öğretmenlerdir. Bu sayede öğrenciler gönül rahatlığıyla, verim garantili birebir derslerine katılabilir.

Kadıköy tarih özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi yalnızca Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Öğrenciler telefon aramasıyla özel ders randevularını oluşturabilir, özel ders gün ve saatlerine öğretmenin de uygunluğuna göre istediği gibi karar verebilir. Özel dersler tamamen öğrenciye özel olup, öğrencinin uygun olduğu saatlere göre planlanmaktadır.

Kadıköy tarih özel ders eğitimlerini birebir alan öğrenciler bir arkadaşlarıyla da alabilme ayrıcalığına sahiptir. 2 öğrenci birlikte özel ders aldıklarında özel ders bedelini yarı yarıya öderler. Öğrencilerin birlikte özel ders alırken dikkat etmesi gerekenler öğrencilerin eş değer bilgi seviyesinde olmalarıdır. Birlikte özel ders almak birçok yönden oldukça avantajlıdır. Hem yarı yarıya eğitim bedeli avantajı, hem de bu sayede daha fazla ders alabilme şansları, aynı zamanda farklı derslerden de belirli bütçe içerisinde birlikte yararlanabilme olanakları bu avantajlardandır.

Kadıköy özel tarih dersi

Kadıköy özel tarih dersi eğitimleri de diğer tüm derslerde olduğu gibi Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi olan Küçükyalı’da gerçekleşmektedir. Öğrencilerin özel derslerini telefonla arayarak randevu oluşturmak suretiyle alabilecekleri tüm dersler kurumda gerçekleşmektedir. Tarih veya farklı derslerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilir, Mert Eğitim yetkilileriyle görüşerek size en uygun gün ve saatler için özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Kadıköy özel tarih dersi eğitimleri en az 10 yıl deneyimli tarih öğretmenlerinin verdiği dersler olduğundan öğrenciler takıldıkları tüm tarih sorularını öğretmenlerine sorabilir. Aynı zamanda öğrenciler zorluk çektikleri tüm konulardan öğretmenlerinden yardım alabilir. Konuların anlatılmasını, soruların nasıl çözülebileceğini öğrenmeyi isteyerek öğrenciler hızla eksiklerini giderebilir.

Kadıköy özel tarih dersi eğitimlerinde dersten alınan verimin maksimuma çıkarılması derste anlatılan konuların tekrarıyla mümkündür. Öğrenciler özel derslerden sonra evde dersin tekrarını yaparak, anlatılanların üzerinden geçerek kalıcı bilgiyi sağlayabilir. Aynı zamanda öğretmenlerin verdiği ödev sorularını cevaplandırarak bir sonraki ders yapamadıklarını sormak suretiyle de dersten maksimum verim alınır.

Kadıköy özel tarih dersi eğitimlerinde amaç tarih sınavlarına hazırlanarak yüksek not alabilecek seviyeye gelmek veya özel sınavlara hazırlanmaktadır. Burada özel sınav olarak belirtilenler üniversite giriş sınavı ve lise tarih sorularının sorulduğu diğer sınavlar olmaktadır. Tüm öğrenciler hedeflerine yönelik birebir tarih dersi alarak tarih konularını en iyi şekilde öğrenebilir.

Kadıköy özel tarih dersi eğitimleri birebir olarak öğrenciye özel şekilde yapılan eğitimlerdir. Öğrenciler dilerse birlikte de özel ders alabilir. 2 öğrencinin özel ders alabileceği Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders bedeli 2 öğrenci tarafından yarı yarıya paylaşılır. Bu sayede öğrenciler yarı fiyatına özel ders alabilmiş olur. Özel derslerin yarı yarıya paylaşılabilmesi öğrencilerin daha fazla ders alabilmelerine ve maliyeti yarı yarıya düşürebilmelerine olanak sağlamış olur.

Kadıköy 9’uncu sınıf tarih özel ders

Kadıköy 9’uncu sınıf tarih özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli tarih öğretmenleri tarafından öğrencilerin tarih konularındaki eksiklerini gidermek amacıyla yapılmaktadır. Başarılı öğretmenlerin görev aldığı Mert Eğitim Merkezi’nde tarih özel derslerini de deneyimli öğretmenlerden alabilir, kısa sürede tarih sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

Kadıköy 9’uncu sınıf tarih özel ders eğitimlerinde dersler tamamen öğrencinin isteğine göre işlenmektedir. Öğrenciler zorluk çektikleri konuları belirterek o konularda birebir eğitim alabilir. Birebir eğitimlerde amaç öğrencinin zorlandığı konuların tespiti, o konuların en iyi şekilde öğrenciye aktarılması, o konularla ilgili çıkabilecek sorulara karşı hazırlanmasıdır.

Kadıköy 9’uncu sınıf tarih özel ders eğitimlerinde esas olan öğrencilerin dersten aldığı verimdir. Dersten mutlak verim alınabilmesi için Mert Eğitim Merkezi, en az 10 yıl deneyimli tarih öğretmenlerini birebir tarih derslerinde görevlendirmektedir. Başarılı, kendilerini tarih dersinde kanıtlamış, yüzlerce öğrenciye bilmedikleri konuları öğretmiş, sınav notlarını yükseltmiş profesyonel öğretmenler sayesinde öğrenciler için tarih bir sorun olmaktan çıkar.

Kadıköy 9’uncu sınıf tarih özel ders eğitimlerinde işlenen konular tamamen öğrenciye özel olmaktadır. Öğrencinin eksiklerine yönelik ders yapılan kurumumuzda en az 10 yıl deneyimli tarih öğretmenlerinden eğitim almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Profesyonel öğretmenlerin konu anlatımları sayesinde öğrenciler eksiklerini hızla gidererek, konuları en iyi şekilde anlamaktadır.

Kadıköy 9’uncu sınıf tarih özel ders eğitimlerinde anlatılan konular sayesinde öğrenciler soruları rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelmektedir. Okul sınavlarında, TYT, AYT, YKS sınavlarında öğrenciler başarılı sonuçlar almaktadır. Ders notlarını yükseltmek isteyen, gelecek sınavlara hazırlanarak yüksek puanlar elde etmek isteyen tüm öğrenciler birebir tarih dersleriyle eksiklerini tamamlayabilir.

Kadıköy 10’uncu sınıf tarih özel ders

Kadıköy 10’uncu sınıf tarih özel ders eğitimleri de diğer tüm dersler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Deneyimli tarih öğretmenleri öğrencilerin eksik olduğu konuları tespit ederek bu yönde çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalar konu anlatımları ve soru çözümleri olarak birbirini destekleyici yöndedir. Öğrencinin kademe kademe ilerlemesi, eksiklerini gidermesi sayesinde kısa sürede başarıya ulaşması kolay olmaktadır.

Kadıköy 10’uncu sınıf tarih özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel olarak yapılmaktadır. Öğrencinin tarih konularındaki eksikleri tespit edilerek hemen eksikler giderilmeye başlanır. Başarılı öğretmenler öğrencilerin kısa sürede gelişmelerini, çıkabilecek tarih sorularını rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelmelerini sağlar.

Kadıköy 10’uncu sınıf tarih özel ders eğitimlerini birebir alabileceğiniz gibi 2 öğrenci birlikte de alabilirsiniz. Derslerin maksimum verimle gerçekleştirildiği Mert Eğitim’de öğrenciler yapılan tüm derslerden verim almaktadır. Öğrenciler derslerden verim aldıkça tüm eksikleri giderilir ve sınavlara hazır hale gelir. Başarının şans olmadığı kurumumuzda öğrenciler de öğretmenlerin öğrettiklerini tekrar ederek kesin başarıyı sağlayabilir.

Kadıköy 10’uncu sınıf tarih özel ders eğitimlerini birebir alabileceğiniz gibi 2 öğrenci birlikte de alabilirsiniz. Bu durumda özel ders bedeli 2 öğrenci tarafından yarı yarıya paylaşılır. Bu sayede öğrenciler her ders için yarı ücret ödemesi yaparak avantaj elde eder. Bu avantajı daha fazla ders almak veya farklı derslerden destek almak adına kullanabilen öğrenciler diğer öğrencilere göre daha hızla ilerleyebilir.

Kadıköy 10’uncu sınıf tarih özel ders eğitimlerinin yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler TYT ve okul sınavlarına güçlü bir hazırlık yapmış olur. TYT puanının 9 ve 10.Sınıf konularını içeren sorular ile belirlendiği YKS sınavında yüksek puan elde edebilmenin yolu 9 ve 10.Sınıfta konu eksiği bırakmamak, eksik konuların deneyimli öğretmenler tarafından öğretilmesini sağlamak, konu tekrarı yapmak ve bol soru çözmektir.

Kadıköy 11’inci sınıf tarih özel ders

Kadıköy 11’inci sınıf tarih özel ders eğitimlerinde amaç öğrencilerin tarih dersinde başarıyı yakalamalarıdır. Deneyimli öğretmenler tarafından eğitim verilen Mert Eğitim Merkezi’nde öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Bu kapsamda tarih öğretmenleri de 10 yılı aşkın süredir tarih öğretmeni olarak okullarda görev yapan öğretmenlerdir.

Kadıköy 11’inci sınıf tarih özel ders eğitimlerini deneyimli tarih öğretmenleri okul sonraları veya hafta sonu kurumumuza gelerek gerçekleştirmektedir. Başarılı öğretmenler tarafından verilen özel tarih dersleri sayesinde öğrenciler de kısa sürede başarıyı yakalar. Tarih dersi ezbere dayalı olmayan, mantığıyla kavrandığında kalıcı bilgiye sahip olabileceğiniz derslerdendir. Ezberci bir anlatımdan uzak, tamamen konuların kavranmasına yönelik derslerin yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde tüm derslerden olduğu gibi tarih dersinde de verim maksimum düzeydedir.

Kadıköy 11’inci sınıf tarih özel ders eğitimlerinde öğrenciler deneyimli tarih öğretmenlerinden ders alarak sınav notlarını yükseltebilir. Sınavlardan önce düzenli alınan dersler sayesinde öğrencilerin eksik olduğu konular giderilerek tamamen sınavlara yönelik hazırlık yapılır. Başarılı öğrenciler deneyimli öğretmenlerin verdiği kaliteli derslerin eseridir. Bu avantaja erişmenin en iyi yolu nitelikli öğretmenlerden birebir ders almaktır.

Kadıköy 11’inci sınıf tarih özel ders eğitimleri tamamen birebir verilen dersleri içerir. Alanında uzman tarih öğretmenlerinin öğrencilerin eksiklerini giderdiği Mert Eğitim Merkezi’nde 2 öğrenci birlikte özel ders alındığında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılır. Özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmek sayesinde öğrenciler daha fazla ders alma imkanı elde eder. Tarihin dışında farklı derslerden de özel ders alarak o derslerin de bedellerini yarı yarıya paylaşabilen öğrenciler bu sayede tüm eksiklerini giderebilir.

Kadıköy 11’inci sınıf tarih özel ders eğitimlerinde işlenen konular okul sınavlarına ve YKS sınavına yönelik olmaktadır. Konuları iyi kavrayan öğrenciler sınavlarda da o denli rahat eder. Derslerin düzenli olması başarının kesinleşmesine olanak sağlar. Düzensiz alınan dersler düzenli çalışan öğrencilerin tercih ettiği, eksik birkaç konusu olan öğrencilerin verim alabileceği derslerdir. Lakin konu eksikleri birikmiş öğrencilerin düzenli olarak derslerine katılımları oldukça önemli olup, başarı için gereklidir.

Kadıköy 12’nci sınıf tarih özel ders

Kadıköy 12’nci sınıf tarih özel ders eğitimleri okul sınavlarının yanında üniversite giriş sınavlarına hazırlık amacıyla yapılır. Öğrencilerin TYT ve-veya AYT sınavında sorulan tarih sorularını doğru cevaplandırabilmeleri öğrencileri binlerce öğrencinin önüne geçirir. Yüksek bir performans sergilenmesi, onbinleri hatta yüzbinleri aşmaya olanak sağlar.

Kadıköy 12’nci sınıf tarih özel ders eğitimlerinde işlenen konular tamamen YKS sınavına yönelik konular olmaktadır. Okul sınavları, YKS hazırlığı yapan öğrenciler için zaten bir sorun teşkil etmemekte, yüksek not almanın olduğu sınavlardır. Deneyimli öğretmenlerden düzenli alınan tarih dersleri ile YKS hazırlığı yapılmakta, sınav döneminde ise sınava yönelik konu anlatımları ile konular hatırlatılmaktadır.

Kadıköy 12’nci sınıf tarih özel ders eğitimlerinde işlenen tarih dersleri ile öğrenciler TYT sınavında maksimum doğru cevaba ulaşır. Sözel ve eşit ağırlık öğrencileri TYT’nin yanında AYT sınavında çıkabilecek tarih sorularına karşı da hazırlık yapar. Öğrenciler ister özel gruplarda ister birebir olarak tarih dersine katılarak performanslarını artırabilir.

Kadıköy 12’nci sınıf tarih özel ders eğitimleri birebir olarak öğrenciye özel yapılan derslerdir. Derslere 2 öğrenci birlikte de katılabilir, bu durumda 2 öğrenci özel ders ücretini yarı yarıya paylaşabilir. Bu sayede öğrenciler yarı fiyatına birlikte özel ders almış olur, bu da öğrencilerin daha fazla ve daha farklı derslerden eğitim alabilmelerine olanak sağlar. Yeterli ders sayısı ve yeterli zamanla başarısız olmanın mümkün olmadığını, kesin başarının sağlandığını eğitimlerden sonra rahatlıkla görebilirsiniz.

Kadıköy 12’nci sınıf tarih özel ders eğitimlerinden maksimum verim elde edebilmenin tek şartı öğrencilerin öğretmenlerini iyi dinlemeleri, dersten sonra tekrar yapmaları, konu ile ilgili bol soru çözmeleri, anlamadıklarını öğretmenlerine sormaları, yapamadıkları soruların nasıl yapılacağını öğretmenlerinden öğrenmeleridir. Başarının şans olmadığını düzenli çalışmanın sonucu olduğunu her öğrenci bilmeli ve öğretmenleriyle birlikte hareket etmelidir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.