İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden İngilizce özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm İngilizce konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

turkce-ders-ozel-egitim

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Atalar, Kordonboyu, Çarşı, Orhantepe, Cevizli, Orta, Cumhuriyet, Petroliş, Çavuşoğlu, Soğanlık Yeni, Esentepe, Topselvi, Gümüşpınar, Uğur Mumcu, Hürriyet, Yakacık, Karlıtepe, Yalı, Kartal Merk, Yukarı

🎓 MAKALELER

Kartal İngilizce özel ders

Kartal İngilizce özel ders eğitimleri 10 yılın üstünde deneyime sahip İngilizce öğretmenleri tarafından verilen birebir dersleri niteler. Dersler Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Deneyimli İngilizce öğretmenlerinden her aşamada sınıfınıza özel özel ders eğitimi alabilirsiniz. İster okul sınavlarına yönelik ister lise giriş sınavına yönelik her aşamada işin ehli İngilizce öğretmenlerinden destek alabilirsiniz.

Kartal İngilizce özel ders eğitimlerinde amaç öğrencinin eksiklerini gidermek, yeni soru türlerine aşinasını güçlendirmek, çıkabilecek sorulara karşı hazırlanmalarını sağlamaktır. Okul sınav notlarının yükselmesi, öğrencinin konuyu öğrenmesi, konu ile ilgili gelebilecek sorulara hazırlanması özel derslerde sağlanmaktadır.

Kartal İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrencilere konu anlatımı ve soru çözümü yapılır. İngilizce’yi layıkıyla öğrenen öğrenci sınavlarda da rahat bir şekilde soruları cevaplandırabilir. En iyi şekilde yetiştirilen öğrenciler birebir derslerin ışığında hareket ederek, İngilizce’yi hem kolay bir ders hem de ekstra puan kazanabilecekleri bir test olarak algılar.

Kartal İngilizce özel ders eğitimlerinde işlenen dersler öğrencinin talebine göre olabileceği gibi müfredata bağlı şekilde de ilerlenebilir. Müfredatın takip edilmesi haftalık özel derslerin sabitlendiği durumda hem faydalı hem de eksiksiz olmaktadır. Haftalık olarak sınıfına göre 2-4 özel ders almak İngilizce’yi öğrenmek ve soruları çözebilecek şekilde bilgi sahibi olmak adına yeterlidir.

Kartal İngilizce özel ders eğitimleri de diğer dersler gibi 2 öğrenci birlikte alınabilen ve ücretin paylaşılabildiği özel ders eğitimleridir. Öğrenciler bir arkadaşıyla birlikte özel ders alabilerek özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Bu sayede daha fazla özel ders alarak daha başarılı duruma gelebilir. Birlikte özel ders alacağınız öğrencinin kendi öğrencinizle eş değer bilgi seviyesinde olması önemlidir.

Kartal birebir İngilizce dersi

Kartal birebir İngilizce dersi eğitimlerinin amacı öğrencilerin okulda geri kaldıkları, anlamadıkları konuları öğrenmeleri, önemli sınavlara hazırlanırken güçlü bir eğitim almaları ve çıkabilecek sorulara karşı hazırlanmaları adına yapılmaktadır. Birebir dersler sayesinde öğrenciler sınavlara yönelik kuvvetli bir hazırlık yapar. Dersi kavrayan öğrenciler hem soruları rahat cevaplandırır hem de yapabildiğini gördükçe İngilizce’yi sever.

Kartal birebir İngilizce dersi eğitimlerinde dersler birebir olarak öğrenciye özel bir şekilde yapılır. Öğrencinin eksikleri belirlenerek o konulara öncelik verilir. Öncelikle eksiklerin giderilmesi, öğrencinin yapamadığını düşünmesinin egale edilmesi için önemlidir. Daha önceden yapamadığı soruları konuları iyi bir şekilde kavradıktan sonra yapabildiğini gören öğrencilerin derse ilgileri artar.

Kartal birebir İngilizce dersi eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilen birebir eğitimlerdir. Dersler öğrencinin talebi üzerine planlanır ve uygulanır. Öğrenci belli konularda zorluk çekiyorsa o konulara öncelik verilerek hemen eksikler giderilir. Konu ile ilgili soruları çözebilecek seviyeye gelen öğrenciler bir sonraki konuya geçerek tüm eksiklerini tamamlar.

Kartal birebir İngilizce dersi eğitimlerini birlikte almak isteyen öğrenciler maksimum 2 öğrenci olabilir. 2 öğrenci birlikte özel ders almak isterken öğrencilerin bilgi seviyesinin birbirine yakın olması önemlidir. Birbirine yakın bilgi seviyesine sahip öğrencilerin anlama ve ilerleme hızları, ders bazında performansları eşit olur. Bu sayede öğrenciler hevesle ve hızla ilerleyebilir.

Kartal birebir İngilizce dersi eğitimleri de diğer tüm dersler gibi toplu özel dersler kapsamında alınabilir. Toplu özel ders alan öğrenciler tüm branş derslerinin yanında İngilizce dersinin de eğitimini görebilir. Toplu özel dersler birim ders şeklinde tanımlanır, alınan tüm dersler 1 ders niteliğindedir. Ders yapıldıkça toplu tanımlanan derslerden kredi düşülür. Kredi planı eğitim danışmanları ile en iyi şekilde yapılır.

Kartal 2.sınıf İngilizce özel ders

Kartal 2.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri öğrencilerin İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenmeleri, iyi bir temel almaları, notlarını yükseltmeleri ve dersi sevmeleri amacıyla yapılır. Dersler öğrencilerin eksiklerini gidermek ve sınava yönelik hazırlık mahiyetinde gerçekleşir.

Kartal 2.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrenciler birebir olarak kendilerine yönelik ders alır. Dersler öğrenciye özel yapıldığından ilerleme hızı, dersin işleniş tarzı tamamen öğrencinin kişiliğine göredir. Derste yapılması gerekenleri işlemek 2.sınıf için dersin ilerleyişi son derece önemlidir. Dersin ilerlemesi profesyonel bir öğretmen tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kartal 2.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinde işlenen dersler eğlenceli olmak, öğrencinin anlayacağı şekilde ilerlemek gereklidir. Öğrencilerin yaşları ve derslere bakış açılarına yönelik ders anlatımı profesyonel öğretmenlerin dikkat ettiği bir olgudur. Öğrenciye Mert Eğitim Merkezi’nin deneyimli öğretmenleri tarafından ders anlatımı yapılması öğrencilerin dersi sevmesi ve başarılı olması için önemlidir.

Kartal 2.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri de toplu özel ders paketleri kapsamında alınabilir, toplu özel ders aldığınızda derslerinizi tüm branş derslerinden olduğu gibi İngilizce’den yana da kullanabilirsiniz. Öğrenci dersi sevmek için dersi iyi anlamayı ve soruları rahatlıkla çözebilmeyi ister. Bu kapsamda deneyimli birebir İngilizce öğretmenlerinden ders almak oldukça faydalıdır.

Kartal 2.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerini bir arkadaşıyla almak isteyen öğrenciler dersin bedelini yarı yarıya paylaşarak alabilir. İngilizce gibi tüm derslerden birlikte özel ders alarak yarı yarıya paylaşabilen öğrenciler için bu avantajlı bir durumdur. Hem daha fazla ders hem de farklı derslerden destek alabilme imkanı bu kapsamda faydalıdır.

Kartal 3.sınıf İngilizce özel ders

Kartal 3.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler birebir ders alarak İngilizce konularındaki eksiklerini hızla gidermek suretiyle sınavlardan iyi notlar almayı hedefler. Sınavlarda başarılı olmak ancak ve ancak iyi bir öğretmen tarafından alınan eğitimle mümkündür.

Kartal 3.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrenciler öncelikle eksiklerini giderir. Dersi özel dersler sayesinde öğrenen öğrenciler konularla ilgili çıkabilecek soruları da rahatlıkla çözebilecek seviyeye gelir. Derste başarılı olduğunu gören öğrenciler dersi de sevmeye başlar.

Kartal 3.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinin deneyimli İngilizce öğretmenlerinden alınabileceği Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı profesyonel bir kurumdur. İngilizce öğretmenlerinin öğrencilerle birebir olarak eğlenceli dersler işlemesi öğrencilerin dersi sevmesi ve başarıya ulaşması için önemlidir.

Kartal 3.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri de diğer dersler gibi 2 öğrenci birlikte alınabilir. Deneyimli İngilizce öğretmenlerinin güçlü bir hazırlık yaptığı Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin başarılı olmaları için son derece önemli bir kurumdur. Öğrenciler sevmedikleri dersi sever, başarılı olamadıklarını düşündükleri derslerden başarıyı yakalar ve kuvvetli bilgiye sahip öğrenciler olarak okullarında fark edilir.

Kartal 3.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri de diğer derslerde olduğu gibi toplu özel ders paketleri kapsamında tercih edilebilecek eğitimlerdendir. Öğrenciler toplu özel ders aldıklarında özel ders bedelini minimuma getirerek yıl boyunca kullanabilecekleri özel ders kredisine sahip olur. Bu kredi yıl içerisinde İngilizce de dahil olmak üzere tüm derslerden kullanılabilir.

Kartal 4.sınıf İngilizce özel ders

Kartal 4.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinin temel amacı öğrencilerin okul notlarını yükseltebilmesi, dersi iyi bir şekilde kavrayabilmesi ve dersi sevebilmesidir. Deneyimli İngilizce öğretmenleri ile bu saydığımız temel hedefler kolaylıkla gerçekleşmektedir. Derste başarıya ulaşan öğrenciler hem notlarını yükseltir hem de başarıya ulaştığını gördükçe dersi sever.

Kartal 4.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri bir o kadar temel bir o kadar da eğlenceli bilginin aktarıldığı önemli eğitimlerdir. İngilizce derslerinde öğrencilerin İngilizce öğrenirken eğlenmesi, konuların hafızalarında kalıcı bir şekilde anlaşılması soruları doğru bir şekilde çözebilmeleri adına verimlilik adına genel geçer bir kuraldır.

Kartal 4.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrencilerin deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından öğrenim görmeleri ve öğrencilerin bilmedikleri veya anlamadıkları konuları nitelikli öğretmenlerden dinlemeleri sayesinde İngilizce dersinde kısa sürede başarıyı yakalamak mümkündür.

Kartal 4.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinde dersler birebir olarak öğrenciye özel şekilde yapılmaktadır. Derslerin içeriği öğrencinin eksik olduğu konuların öncelik yapılması ile belirlenir. Akabinde öğrencinin müfredatı tekrar etmesi sağlanır. Müfredatta eksiği kalmayan öğrenci bir üst sınıfta konuları çok daha rahat kavrar.

Kartal 4.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerini veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, profesyonel branş öğretmenleridir. Mert Eğitim Merkezi’nin deneyimli İngilizce öğretmenleri okullarda görevli, 10 yılı aşkın süredir İngilizce öğretmeni olarak görev alan, yüzlerce öğrencinin İngilizce öğrenmelerini sağlamış öğretmenlerdir.

Kartal 5.sınıf İngilizce özel ders

Kartal 5.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen konu anlatımları, soru çözümleri ve ödevlendirmeleri içerir. İngilizce özel dersler ile sınavlara hazırlanabilir, bilmediğiniz konuları öğrenebilir, okul ödevlerinizi yapabilirsiniz.

Kartal 5.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinin 10 yılın üzerinde deneyime sahip öğretmenler tarafından yapılması öğrencilerin İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenmelerini sağlar. İngilizce’yi ilköğretim çağında iyi bir şekilde öğrenen öğrenciler ileriki sınıflarda da İngilizce dersinde konuları daha rahat kavrar.

Kartal 5.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Dersler 40 dakika sürer, 1 gelişinizde ihtiyacınıza yönelik 1 veya 2 ders yapabilirsiniz. Derslerin deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından yapılması sayesinde öğrenciler konuları en iyi şekilde öğrenir.

Kartal 5.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri toplu özel ders alımları ile temin edilen özel ders hakları kapsamında da alınabilir. Toplu özel dersin amacı özel ders bedelini minimuma indirebilmek ve daha çok ders alabilmenize olanak sağlamaktır. Ders hakkınızın fazla olması sayesinde daha fazla dersten destek alabilirsiniz.

Kartal 5.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri birebir olarak öğrenciye özel yapılan dersleri içerir. Özel dersler aynı zamanda 2 öğrenci birlikte alınabilmekte, bu sayede özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. 2 öğrenci ders alındığında yarı yarıya düşen özel ders bedelleri sayesinde farklı derslerden de destek alabilirsiniz.

Kartal 6.sınıf İngilizce özel ders

Kartal 6.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin verdiği, öğrencilerin sınavlardan yüksek not alabilmeleri ve dersin konularını iyi öğrenebilmeleri için yapılan eğitimlerdir. Öğrencilerin başarılı sonuçlar alabilmeleri ancak ve ancak iyi bir eğitim ile mümkündür. Mert Eğitim Merkezi’nden en kaliteli İngilizce eğitimini birebir öğretmenlerden alabilirsiniz.

Kartal 6.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri de diğer dersler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim’de yapılan eğitimlerdir. Öğrenciler telefonla özel ders alabilir, belirledikleri gün ve saatte özel derslerini Mert Eğitim’de alabilir. Başarılı öğrenciler deneyimli öğretmenlerden birebir özel ders alan öğrenciler olmaktadır.

Kartal 6.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinin temel amacı öğrencinin konuları en iyi şekilde kavraması ve sınavlarda çıkabilecek sorulara karşı hazır olmasıdır. Öğrenciler notlarını yüksek tutmak ve takdir belgesi almak için emek sarf eder. Bu emeği destekleyici birebir dersler öğrencilerin atladıklarını tekrar etmesi, yapamadıklarını yapabilecek şekilde öğrenmesi için önemlidir.

Kartal 6.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel yapılmaktadır. Lakin 2 öğrenci birlikte özel ders almak isterse özel ders bedelini yarı yarıya paylaşmak suretiyle alabilir. Bu durumda 1 dersin toplam bedeli 2 öğrenci tarafından paylaşılır. Bu sayede öğrenciler birlikte daha uygun bedele daha fazla ders alabilme şansına erişir.

Kartal 6.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri sayesinde 6.sınıf İngilizce notlarını yükseltmiş öğrenciler konuları da kavramış sayılır. 6.sınıf İngilizce konularının kavranması ileriki sınıflarda ve LGS hazırlığında son derece faydalıdır. 6.sınıf İngilizce özel ders eğitimiyle LGS sınavında çıkan İngilizce sorularına güçlü bir hazırlık yapılmış olunur.

Kartal 7.sınıf İngilizce özel ders

Kartal 7.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri LGS sınavında yüksek başarı elde etmek isteyen tüm öğrenciler için oldukça önemlidir. Öğrenciler 7.sınıf İngilizce konularını ne kadar iyi öğrenirse 8.sınıfte ve lise giriş sınavına hazırlık aşamasında o kadar rahat eder. Konuları iyi kavramış olan öğrenci yeni konuları da üzerine koyarak hızla ilerler.

Kartal 7.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinin en az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmesi öğrencinin konuları en iyi şekilde öğrenmesini, soruları en doğru şekilde cevaplandırabilmesini sağlar. Kısa sürede hızla ilerleyen öğrenciler tüm eksiklerini birebir derslerle giderir.

Kartal 7.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim’de gerçekleştirilir. Başarının şans olmadığı ve 1 sınavla değerlendirildiği ülkemizde bu sınava en iyi şekilde hazırlanmanın ilk aşaması 7.sınıftır. 7.sınıfta alınan tüm birebir dersler lise giriş sınavına doğrudan etki eder.

Kartal 7.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinde amaç öğrencinin 7.sınıf’a kadar olan konulardan ve 7.sınıf konularından eksiklerinin giderilmesi, 8.sınıfa hazırlığın yapılmasıdır. Bu sene tüm eksiklerini gideren öğrenciler gelecek sene sınava hazırlık sürecinde oldukça rahat etmektedir. Daha kuvvetli ve konulara hakim şekilde ilerleme kaydedebilecektir.

Kartal 7.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri de diğer eğitimler gibi toplu özel ders alımlarından sonra tercih edilen birebir eğitimlerdendir. Hem İngilizce hem de diğer derslerden bir program yaparken özel ders haklarınızı baz alabilir, en verimli programı oluşturabilirsiniz.

Kartal 8.sınıf İngilizce özel ders

Kartal 8.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinin temel amacı öğrencinin lise giriş sınavında çıkabilecek olan İngilizce sorularına karşı hazırlanmasını sağlamaktır. Bu sınavda sorulan tüm sorulara doğru cevap verebilmesi için yapılan dersler sayesinde öğrencilerdeki gelişim yüksektir.

Kartal 8.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinin gerçekleştirildiği Mert Eğitim Merkezi’nde dersleri veren öğretmenler, okullarda görevli İngilizce öğretmenleridir. Okul sonraları ve hafta sonlarında Mert Eğitim’de eğitim veren İngilizce öğretmenleri aynı zamanda en az 10 yıl deneyime sahiptir. Bu sayede öğrenciler derslerden maksimum verim alır.

Kartal 8.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinin birebir olarak gerçekleştirilmesi, öğrenciye özel olmasını sağlamaktadır. Öğrenci derste dikkatini dağıtabilecek bir durumla karşılaşmadan rahatlıkla ders çalışarak hem okul hem de lise giriş sınavına karşı kusursuz bir şekilde hazırlanabilir.

Kartal 8.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri öğrencilerin içlerindeki potansiyeli maksimum şekilde çıkarabilmelerini sağlar. Eğitimler öğrencinin ekstra bir talebi olmazsa birebir olarak yapılmaktadır. Öğrenci isterse 1 öğrenci arkadaşıyla özel derse katılabilir, özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Mert Eğitim’de 2 öğrenci birlikte özel ders alabilme imkanı her zaman her ders için bulunmaktadır.

Kartal 8.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerinde temel amaç daha önce de belirtildiği gibi lise giriş sınavında en yüksek puanı elde edebilmektir. İngilizce sorularına karşı sınava yönelik hazırlığınızı 8.sınıf İngilizce özel dersleriyle sağlayabilirsiniz. Deneyimli öğretmenler sizleri lise giriş sınavının İngilizce bölümüne en iyi şekilde hazırlar.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.