LGS FEN ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli fen öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LGS Fen özel ders

LGS fen özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli ortaokul fen öğretmenleri tarafından verilen birebir dersleri içerir. Dersler tamamen öğrenciye özel yapılıp, öğrencinin eksiklerinin bulunduğu konular üzerinde yoğunlaşılır. Konu anlatımları ve soru çözümleri sayesinde öğrenci konuyu en iyi şekilde öğrenir. Sizler de Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders alarak eksiklerinizi giderebilir, LGS sınavına en iyi fen öğretmenleri tarafından hazırlanabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

🎓 MAKALELER

LGS Fen özel ders

LGS fen özel ders eğitimlerinin tamamı en az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. LGS'de fen bilimleri testini full çıkarmanın yolu Mert Eğitim Merkezi'nin fen bilimleri öğretmenlerinden birebir öğrenim görmektir. Alanında uzman, onlarca öğrencinin başarılı olmasını sağlamış fen bilimleri öğretmenleri sizleri de başarıya ulaştırabilecek donanıma sahiptir. Nitelikli öğretmenlerin verdiği birebir derslerden faydalanmak için hemen Mert Eğitim Merkezi'ni arayın, özel ders randevunuzu oluşturun.

LGS fen özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenler, alanında uzman, çevre okullarda görevli fen bilimleri öğretmenleridir. Okuldaki derslerinden sonra Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders veren öğretmenlerden isterseniz hafta sonu da yine kurumda olmak üzere özel ders alabilirsiniz. Dersler tamamen öğrenciye özel olarak yapılmakta, öğrencinin eksiklerini gidermek öncelik arz etmektedir. Öğrencinin konu eksiklerinin yanı sıra soru çözümleri de yaptırılması zamanlama açısından son derece önemlidir. LGS'de zamanın iyi değerlendirilmesi, soruların hızla, doğru bir şekilde çözümlenmesi gerekir. Bu kıstaslara dikkat edilerek öğrenci hem hız, hem de bilgi açısından sınava en iyi şekilde hazırlanır.

LGS fen özel ders eğitimlerinde öğrencilere öncelikle konu anlatımları yapılır. Öğrenci konuyu tam anlamıyla kavradıktan sonra öğrenciye kısa testler verilir, bu testler yapılırken öğretmen süre tutar. Öğrencinin testi kaç dakikada bitirdiğini takip eden öğretmen, öğrencinin seviyesini tespit eder. Çıkan sonuç yetersizse öğrenciye aynı konu ile ilgili ders anlatmaya ve yeni kısa, süreli testler yapmaya devam eder. Eğer öğrenci yüksek performans sergilediyse yeni, farklı konuya geçilir. Aynı uygulama bu konuda da yapılır. Öğretmen bu testleri birebir olarak öğrencilere uygulamaktadır. Fen bilimleri özel ders alan tüm 8.Sınıf öğrencilerine uygulanan bu testler ve yapılma süreleri, öğrenciler arasında kıyaslanır.

LGS fen özel ders ve tüm derslerden birebir özel ders alan öğrenciler Türkiye Geneli LGS denemelerine katılabilir. Bu denemeler öğretmenler tarafından incelenir. Öğrencilerin yapamadığı sorular tespit edilir, öğretmen ve öğrenci birlikte zorluk çekilen sorular üzerinde tartışılır. Bu şekilde öğrencinin zorluk çektiği konular, tam oturmayan olgular tespit edilerek ilerleyen derslerde bu eksikler giderilir. Fen bilimleri öğretmeni olarak Mert Eğitim'de görev alan öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli olması, LGS sınavına onlarca öğrenci hazırlamış olması, öğrencilerin başarmaları için gerekli tüm şartların sağlanması demektir. Bu avantajı öğrenciler iyi değerlendirmeli, öğretmenlerinin yönlendirmesiyle fen bilimleri sorularını sıfır hatayla geçmelidir.

LGS fen özel ders eğitimlerinde işlenen konularla ilgili soru çözülmesi beklenir. Öğrenilen konularla ilgili çözülen sorular sayesinde dersten alınan verim maksimize edilmiş olur. Mert Eğitim'de alınan birebir derslerden öğrencilerin maksimum verim alması hedeflendiğinden öğrencilere derslerden sonra ödevler verilir. Ödevlerin yapılması dersten alınan verim için ve öğrencinin kalıcı bilgi edinebilmesi için son derece değerlidir. Yalnızca derste anlatılan konu ve çözülen sorular ile yetinilmemesi gerekir. Öğretmenin ödevlendirdiği soruların haricinde de soru çözerek fark yaratabilirsiniz. Unutmamalıyız ki başarmak için yeteri kadar çalışmamız gerekir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.