LGS HAZIRLIK KURSU

LGS Hazırlık Kursu hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

🎓 LGS HAZIRLIK KURSU

LGS hazırlık kursu eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından, yıl boyunca haftalık düzenli periyotlarla yapılmakta olan dersleri içerir. Öğrenci her hafta belirli gün ve saatlerde dersine katılır. Öğrencilerin tamamen LGS sınavına hazırlandığı bu programlarda sıkı bir çalışma programı mevcuttur. Hedefi olan, en iyi liselere girmek isteyen öğrenciler için Mert Eğitim'in sunduğu LGS hazırlık programına dahil olabilirsiniz. Sınıf mevcudu maksimum 6 öğrencidir.

Detaylar...

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

EĞİTİM YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

SINIF MEVCUDU

LGS hazırlık kurslarında sınıf mevcudu maksimum 6 öğrencidir.

derslik
derslik
derslik

🎓 MAKALELER

LGS HAZIRLIK KURSU

LGS hazırlık kursu eğitimlerine katılan öğrenciler derslerini Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde görür. Öğrenciler en az 10 yıl deneyime sahip branş öğretmenleri tarafından LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Başarılı öğrencilerin Mert Eğitim Merkezi'nden çıktığı gerçeğinin en önemli sebebi öğretmenlerin deneyimli, işinde uzman okul öğretmenleri olmasıdır. Mert Eğitim Merkezi'nde her öğretmen kendi branşında uzman, öğrencilerin hangi konuyu ne şekilde anlayabileceğine hakim, LGS sınavında hangi soruların yoğunlukla sorulduğunu bilen öğretmenlerdir.

LGS hazırlık kursu eğitimlerinde öğrenciler başarılı öğretmenlerden eğitim alır. Bu da öğrencilerin LGS sınavından aldıkları puanı en yüksek seviyeye çıkarabilecekleri bir imkan sağlar. Öğrenciler öğretmenlerine yapamadıkları soruları rahatlıkla sorabilir ve tatmin edici çözüm yolları öğrenebilir. Başarılı öğretmenlerden alınan dersler dersin anlaşılmasında, öğrencilerin başarılı olmasında son derece etkilidir.

LGS hazırlık kursu eğitimlerinde öğretmenler öğrencilere konu anlatımları yaparak akabinde soru çözümleri ile destekler. Öğrencilerin öğrendikleri bilgilerin kalıcı olması adına tüm dersler soru çözümleriyle desteklenir. Öğretmenler konu anlatımı ve soru çözümü eğitimlerinden sonra öğrencilerine ödevler verir. Ödevlerin amacı öğrencilerin farklı soru türlerini görebilmeleri ve öğrendiklerini farklı soru türlerinde uygulayabilme yeteneği kazanmalarıdır.

LGS hazırlık kursu eğitimlerinde öğrenciler tamamen LGS sınavına yönelik olarak hazırlık yapar. Öğretmenler öğrencilere LGS sınavında çıkabilecek sorulara karşı mücadele edebilecekleri bilgi birikimini sağlar. Öğrenciler kendi ekstra gayretleriyle en iyi liseleri kazanabilme potansiyellerini zirveye çıkarabilir. Başarılı öğrenciler genellikle çok zeki öğrenciler değil çok çalışan öğrenciler olmaktadır. LGS sınavına ortaokul döneminde baştan sonra iyi bir hazırlık yapılması gerekmektedir.

LGS hazırlık kursu eğitimleri genellikle son sene tercih edilen eğitimlerdir. LGS hazırlık kurslarına katılana dek öğrenciler 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf gibi zorlu bir süreçten geçerler. Bu sınıflarda öğrencilerin eksiklerinin kalmaması LGS sınavına hazırlık yapan 8.sınıf öğrencileri için son derece önemlidir. Eksiksiz ilerleyen öğrenciler 8.sınıf konularında ve LGS bazlı eğitimde işlenen ortaokul tekrarlarında oldukça rahat eder. İyi sonuçlar elde edebilecekleri LGS hazırlık kurs eğitimine rahatlıkla ayak uydurabilir. Kursun sonunda başarılı sonuçlarla ailelerini onure edebilir.

LGS hazırlık

LGS hazırlık derslerinde görev alan öğretmenler 10 yılı aşkın süredir kendi branşlarında öğretmen olarak okullarda görev alan eğitimcilerdir. Başarılı okul öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi’nde okul sonraları ve hafta sonları birebir derslerde ve grup derslerinde eğitim vermektedir. Alanına hakim, yüzlerce öğrenci yetiştirmiş branş öğretmenleri tarafından LGS sınavına hazırlanmak diğer öğrenciler arasında fark yaratmanızı sağlar.

LGS hazırlık eğitimlerinizi Mert Eğitim Merkezi’nde alarak en iyi liselerin kapılarını aralayabilirsiniz. Kurum olarak 2006’dan beri eğitim öğretim hizmetinde bulunan Mert Eğitim Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde ve başarılı kurumlarından birisidir. Kurumda hijyen ön safhada tutulmakta olup, kurum tamamen öğrencilerin başarılarına odaklanmış, tüm öğretmenleri özverili çalışan bir yapıya sahiptir.

LGS hazırlık eğitimleri kapsamında yapılan kurslarda LGS sınavında sorumlu olunan tüm derslerden öğrenim görülür. Her dersin öğretmeni farklı olup dersler hafta içi veya sonu olarak 2 farklı planlamaya sahiptir. Siz bu planlardan istediğinize katılabilir, sınava maksimum 6 öğrencili sınıflarda hazırlanabilirsiniz. İşinin ehli öğretmenler öğrencilerin başarıları için bizzat ilgilenmekte, öğrenciler ayrıca eğitim danışmanlarıyla her konuyu görüşebilmekte, destek alabilmektedir.

LGS hazırlık eğitimlerine katılan kurs öğrencileri ders kaçırdığında veya bir dersten birebir destek istediğinde Mert Eğitim’de sunulan minimum özel ders bedelinden dilediği gibi ders alabilir. Normal şartlarda kurs öğrencisi olmayan tüm öğrencilere paket oluşturması halinde özel ders indirimleri sağlanır. Kurs öğrencilerine ise maksimum indirim kayıt sırasında sağlanmakta olup, tüm dersler için minimum bedelden birebir ders alma imkanı sunulmaktadır.

LGS hazırlık eğitimlerine Mert Eğitim’de katılan kurs öğrencileri, kurumda butik bir öğrenim gördüğünden dersten aldıkları verim maksimum seviyededir. Bu sayede LGS sınavlarından alınan sonuçlar da son derece yüksek olmaktadır. Çalışkan, bol soru çözen öğrenciler kesin olarak başarıyı yakalamaktadır. Sizler de LGS hazırlık kurslarına katılabilir, butik bir eğitimle sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

LGS kursu

LGS kursu eğitimlerine katılan öğrenciler eğer derslerden sonra ödevlerini düzenli olarak yapıyor ve işlenen konularla ilgili bol soru çözüyorsa başarı kaçınılmaz oluyor. Öğrencilerin başarıyı yakalamaları eksiklerinin giderildiği derslerden sonra işlenenlerle ilgili sorular çözmelerine bağlıdır. Mert Eğitim’de işlenen derslerde konular tecrübeli öğretmenler tarafından en iyi şekilde öğretilmektedir. Öğrenilen konuların akabinde soru çözümleri için ödevler verilmektedir. Öğrencilerin bu ödevleri zamanında ve eksiksiz yapmaları başarıyı yakalamaları için en etkili çalışma biçimidir.

LGS kursu eğitimlerine katılan tüm öğrencilere özel ders imkanı avantajlı bir şekilde sunulmaktadır. Özel ders bedeli olarak öğrencilere yıl boyunca alacakları dersi taahhüt etmeleri karşılığında indirimler sağlanmaktadır. Lakin kurs öğrencileri bu indirime herhangi bir taahhüt olmaksızın sahip olup diledikleri zaman minimum özel ders bedeline birebir destek alabilmektedir.

LGS kursu eğitimlerine katılan öğrencilerin genel olarak birebir desteğe ihtiyaçları bulunmaz. Ders kaçıran öğrenciler birebir destek avantajından yararlanabilir. LGS hazırlık kurslarında her hafta işlenen dersler LGS sınavında sorumlu olunan derslerin tamamıdır. Bu sayede öğrenciler tüm derslerin en iyi öğretmenlerinden ders görerek sınava en etkili şekilde hazırlanır.

LGS kursu eğitimi alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde kurs programlarındaki maksimum sınıf mevcudu 6 öğrencidir. Tamamen butik bir şekilde ilerleyen LGS hazırlık kurslarında öğrencilerle birebir olarak ilgilenilir. Öğrencideki gelişim bizzat branş öğretmenleri tarafından gözlemlenmekte, öğrencilerin eksiklerine göre dersler yapılmaktadır.

LGS kursu eğitimlerinde görev alan tüm öğretmenler alanında uzman, en az 10 yıl deneyime sahip, kendi branşında kendisini kanıtlamış, profesyonel eğitimcilerdir. Çevre okullarda öğretmenliklerini sürdüren deneyimli branş öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi’nde okul sonraları ve hafta sonları derslerini vermektedir. Her öğrenci ile birebir ilgilenen işinin ehli öğretmenlerden öğrenim görmek son derece avantajlıdır.

LGS kursları

LGS kursları, Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen dersleri içeren özel programlardır. Mert Eğitim’de gerçekleştirilen tüm kurs eğitimleri butik olarak düzenlenmiştir. Her öğrenci özel olarak sınıfına yerleşir, öğretmenler öğrencileriyle birebir olarak ilgilenir. Mert Eğitim’de öğrenciye birebir eğitim danışmanı atanarak, öğrencinin tüm taleplerini iletebilmesi ve her zaman ulaşabilmesi sağlanmaktadır.

LGS kursları, Mert Eğitim’in başarılı öğrencilerinin bir araya geldiği, öğrencilerin minik gruplar halinde lise giriş sınavına hazırlandığı özel gruplardır. Bu gruplarda derse aktif katılım göstermek durumunda olan öğrenciler hedeflerini belirlemiş olmalıdır. Öğrencinin hedefi yüksekse bu gruplardan son derece verim alarak sınava en iyi şekilde hazırlanabilir. Öğrencilerin tamamı büyük bir maratona hazırlanırcasına en iyi öğretmenlerden öğrenim görerek sınava yüksek motivasyonla hazırlanır.

LGS kursları dahilinde yapılan soru çözüm süresini hızlandırma çalışmaları sayesinde öğrenciler hızlı soru çözüm yöntemlerini öğrenir. Aynı zamanda öğrendiklerini hayata geçirirken süreyi nasıl kullanabileceklerini test eder. Öğretmenleri öğrencilerin başarılı sonuçlar alabilmeleri adına farklı sınavlar düzenler. Bu sınavlar genellikle konuların bitimine yakın dilimlerde olmaktadır. Bu sayede öğrenci, lise giriş sınavına hem bilgi hem de hız olarak hazırlık yapabilir.

LGS kursları başarı odaklı ilerleyen, iyi öğrenciler için planlanmış kurslardır. Öğrencilerin derse ilgili öğrencilerden oluşması başarının da şansa bırakılmamasını, öğretmenlerin yüksek performanslı dersler yapabilmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin başarısı adına yapılan tüm çalışmalara eksiksiz katılım göstermek, verilen görevleri yerine getirmek, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarını sağlar.

LGS kursları, öğrencilerin en iyi liselere girebilme hakkı kazanabilmeleri için LGS sınavında sorulan soruların tamamının doğru cevaplandırılması hedefiyle yapılmaktadır. Mert Eğitim’de yapılan kurslar butik ve özel kurslardır. Bu kurslara katılan öğrencinin hedefi maksimum puandır. Nitelikli öğretmenlerin görev aldığı derslerde başarı ve düzenli çalışma şarttır. Kurs derslerine giren öğretmenler idealist olup öğrencilerinin başarılı olmalarını bekleyen ve bu uğurda özverili bir şekilde hareket eden öğretmenlerdir.

LGS hazırlık kursları

LGS hazırlık kursları Mert Eğitim Merkezi’nde lise giriş sınavında sorumlu olunan her dersi içeren kurslardır. Öğrenciler sene boyunca maksimum 6 kişilik mini grupla birlikte tüm derslerden eğitim alır. Öğrencilerin her dersten düzenli öğrenim görmeleri sınava en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerin başarıya ulaşmaları adına gerçekleştirilen branş dersleri, nitelikli branş öğretmenleri tarafından işlenir. Bu sayede derslerden maksimum verim alınarak etkili yöntemler öğrenilir.

LGS hazırlık kursları, Mert Eğitim’de alındığında öğretmenleriniz en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri olmaktadır. Başarılı öğretmenler eşliğinde LGS’ye hazırlanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. İşin ehli, nitelikli öğretmenler öğrencileri yıl boyunca, lise giriş sınavına en iyi şekilde hazırlamaktadır. Sizler de mini gruplara katılıp sınava hazırlık sürecinizin İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenleri kontrolünde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

LGS hazırlık kursları olarak öğrencilerin en çok tercih ettiği Mert Eğitim’in VIP LGS gruplarında maksimum öğrenci sayısı 6’dır. Öğrenciler birlikte sınava hazırlanırken aynı zamanda bir yarış halindedir. Türkiye Geneli Sınavlar sayesinde öğrenciler ilçe, il ve ülke çapında bir sıralamaya yerleştirilir. Bu sıralama sınav sonuçlarına göre yapılmakta olup, sınav sonucunda eksik olunan konuların tespiti de yapılır.

LGS hazırlık kursları sayesinde öğrenciler lise giriş sınavına her dersten öğrenim görerek hazırlanır. Mert Eğitim’de alınan tüm dersler için ders bitimlerinde ödevlendirme yapılır. Derslerden sonra verilen ödevler soru çözümleri olup öğrencilerin öğrendiklerini uygulamalarını sağlamak içindir. Öğrenciler bir konu ile ilgili ne kadar soru çözerse o kadar başarılı olur. Farklı soru türlerini görmek lise giriş sınavında da sorulara aşina olunmasını sağlar.

LGS hazırlık kursları kapsamında verilen eğitimlere katılmak için haftalık programınızın ders programına uyması gerekir. Öğrenciler ister hafta içi ister hafta sonu ders planlamalarını tercih edebilir. Öğrencilerin her hafta düzenli olarak belirlenen sayıda dersi alması sağlanır. Bu dersler tamamen LGS’ye hazırlık kapsamında yapılır. LGS hazırlık kursu eğitimlerinde lise giriş sınavında sorumlu olunan tüm dersler ve konular işlenir.

lgs-kursu-mert
lgs-kursu-kurslari
lgs-kurslari
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.