LGS İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LGS İngilizce özel ders

LGS İngilizce özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli ortaokul İngilizce öğretmenleri tarafından verilen birebir dersleri içerir. Dersler tamamen öğrenciye özel yapılıp, öğrencinin eksiklerinin bulunduğu konular üzerinde yoğunlaşılır. Konu anlatımları ve soru çözümleri sayesinde öğrenci konuyu en iyi şekilde öğrenir. Sizler de Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders alarak eksiklerinizi giderebilir, LGS sınavına en iyi İngilizce öğretmenleri tarafından hazırlanabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

🎓 MAKALELER

LGS İngilizce özel ders

LGS İngilizce özel ders eğitimleri de diğer tüm dersler gibi Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrenciler haftalık olarak düzenli bir İngilizce özel ders programı ile LGS sınavının İngilizce sorularına kapsamlı bir hazırlık yapabilir. Alanında uzman, deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından LGS’nin İngilizce sorularına hazırlanan öğrenciler çoğunlukla İngilizce sorularından tam puan elde eder.

LGS İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrencilere konu anlatımları ve soru çözümleri yapılır. Öğrenciye derslerden sonra öğrendikleri ile ilgili sorular verilir. Bu soruların çözülmesi, konu tekrarları yapılması gerekip, bir sonraki derse gerekli çalışmaların yapılmış bir şekilde gelinmesi beklenir. Eğer öğrenci ödevlerini yapmış ise dersten maksimum verim alınmış olur. Öğrenci bu şekilde çalışır ve ekstra sorular da çözerse LGS sınavının İngilizce bölümünde soru kaçırma ihtimali kalmaz. Mert Eğitim’de düzenli olarak LGS hazırlık İngilizce dersi alan öğrenciler mutlaka tam puan elde etmiştir.

LGS İngilizce özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenlerin deneyimli olması sayesinde öğrenciler derslerden kısa süre içerisinde verim almaktadır. İngilizce sorularından korkan öğrenciler birebir dersler sayesinde İngilizce sorularını rahatlıkla çözebilecek yetkinliğe erişir. Bu zaman alan bir süreç olmakta, haftalık düzenli bir şekilde özel ders alındığında çözüme kavuşmaktadır. Öğrenci İngilizce konularını öğrenerek alıştırmalar yaptıkça soruları rahatlıkla çözebilecek seviyeye erişir. Bu da LGS sınavında yüksek puan almanın en kolay yöntemidir.

LGS İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrenilen bilgilerin uygulanması gerekir. Bu sebeple öğretmenler öğrencilere alıştırmalar yapmaları için dökümanlar verir. Öğrenci bu dökümanlardaki soruları çözerek kendileri de ellerinde olan soru bankalarından işlenen konulara ait soruları çözmelidir. Öğrenciler çözemedikleri, cevaplarını bulamadıkları veya emin olamadıkları soruları öğretmenlerine sorarak öğrenebilir. Bu şekilde kademe kademe eksiklerin giderilmesi sayesinde öğrenci konulara hakimiyet sağlar. Mert Eğitim’de öğretim yapan tüm öğretmenlerden sınava hazırlık sürecinde yararlanabilirsiniz.

LGS İngilizce özel ders eğitimlerinin hedefi öğrencilerin LGS sınavında karşılaştıkları soruların tamamını doğru bir şekilde cevaplandırmalarıdır. Öğrenciler İngilizce konularının LGS sınavında karşılaşılan bölümlerini iyi öğrenerek sınava en iyi şekilde hazırlanmalıdır. Bu süreci yöneten de LGS'ye hazırlık kapsamında İngilizce öğretmeni olarak özel ders veren öğretmenlerdir. Öğretmenlerin konu anlatımları iyi dinlenmeli, sınava hazırlık sürecinde öğretmenlerin öğrencilerden istedikleri çalışmalar titizlikle yerine getirilmelidir. Verilen ödevler zamanında yapılmalı, ödevlendirmeler dışında da ilgili konularla ilgili kaynaklar temin edip soru çözümüne devam edilmelidir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.