LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LGS Matematik özel ders

LGS matematik özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli ortaokul matematik öğretmenleri tarafından verilen birebir dersleri içerir. Dersler tamamen öğrenciye özel yapılıp, öğrencinin eksiklerinin bulunduğu konular üzerinde yoğunlaşılır. Konu anlatımları ve soru çözümleri sayesinde öğrenci konuyu en iyi şekilde öğrenir. Sizler de Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders alarak eksiklerinizi giderebilir, LGS sınavına en iyi matematik öğretmenleri tarafından hazırlanabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

🎓 MAKALELER

LGS Matematik özel ders

LGS matematik özel ders eğitimlerinde dersler tamamen öğrenciye özel yapıldığından sınıfta, kalabalık ortamda yapılan derslere göre çok daha verimli olmaktadır. Sınıf ortamında işlenen 3 ders yerine 1 özel ders alarak aynı konuları daha iyi bir şekilde öğrenebilirsiniz. Alanında uzman matematik öğretmenleri ile çalışmak öğrencinin dersten korkmamasını sağlayan en önemli ayrıcalıktır. Öğretmenler öğrencilere öncelikle konu anlatımları yaparak öğrencilerin matematik konularındaki eksiklerini giderir. Dersler birebir yapıldığından öğrenci anlamadığı yerleri anında sorabilir, yapamadığı soruları öğretmenine danışabilir.

LGS matematik özel ders eğitimleri Mert Eğitim'de haftalık olarak düzenli bir şekilde alınan, yıl boyunca, sınav tarihine kadar devam eden birebir dersleri içerir. Dersler konu anlatımı, soru çözümleri şeklinde ilerlemekte matematik gibi bir çok ders için Mert Eğitim'den destek alınabilmektedir. LGS hazırlık kapsamında özel ders alan öğrencilerin yıllık bir plan oluşturmaları, derslerini bu plana göre almaları hem daha verimli hem de özel ders bedeli bakımından ailelere daha avantajlı seçenekler sunmaktadır.

LGS matematik özel ders eğitimleri alan öğrenciler farklı derslerden de destek alabilecekleri bir toplu özel ders programı oluşturarak belirledikleri gün ve saatlerde düzenli bir şekilde derslerini alabilir. Bu planlama yıllık olarak yapılmakta, öğrenci her hafta belli sayıda belli branştan özel ders almayı taahhüt etmekte öğrenciye toplu özel ders fırsatı sunularak ailelerine ödeme kolaylığı yapılmaktadır. Birebir özel ders almak için herhangi bir kayıt veya program oluşturmaya gerek yoktur. Lakin bir program dahilinde yıllık plan yapıldığında özel ders bedeli minimuma ulaşır. Bu sayede ders sayınızı artırabilir, farklı derslerden de destek alma şansı elde edebilirsiniz.

LGS matematik özel ders eğitimlerinde amaç öğrencinin LGS sınavında karşılaştığı matematik sorularının tamamını doğru bir şekilde cevaplandırabilmesidir. Bu hedefe yönelik çalışırken öğretmenler ezberci eğitimden uzak, öğrencilerin konuları kavrayarak ve mantığını anlayarak ilerlemelerini sağlar. Soru kalıpları zaman zaman aynı olsa da farklı tür sorularla karşılaşmak mümkündür. Farklı soru türlerine hakimiyet ancak ve ancak soru çözerek sağlanabilir. Konunun mantığını anlayan öğrencilerin soru çözümlerinde fikir yürütebilmeleri mümkün olur. Öğretmenler öğrencilerin karşılaştıkları farklı soru türlerini çözebilecek yetkinliğe erişmelerini ister. Bu sebeple öğrencilere konuları ve soruları nasıl çözebileceklerini en iyi şekilde öğretir.

LGS matematik özel ders eğitimlerinde işlenen derslerin tamamı en az 10 yıl deneyimli, okullarda görev alan ortaokul matematik öğretmenleri tarafından işlenir. Derslerine hakim, kendi okulunda da lise giriş sınavına öğrenci hazırlayan başarılı öğretmenler Mert Eğitim'de öğrencileri LGS sınavına birebir hazırlayarak başarılı sonuçlar almalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda Mert Eğitim'de matematik gibi diğer branşların da en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerini bulabilirsiniz. Bunca imkanın sunulduğu bu ayrıcalıklı kurumdan faydalanarak başarıya ulaşmamak mümkün değildir. Süreci iyi değerlendirmeli, gerekli planlamayı en iyi şekilde yapmalısınız. Planlama yaparken eğitim danışmanlarından destek alabilir, öğretmenlerle görüşebilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.