LGS TÜRKÇE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LGS Türkçe özel ders

LGS Türkçe özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli ortaokul Türkçe öğretmenleri tarafından verilen birebir dersleri içerir. Dersler tamamen öğrenciye özel yapılıp, öğrencinin eksiklerinin bulunduğu konular üzerinde yoğunlaşılır. Konu anlatımları ve soru çözümleri sayesinde öğrenci konuyu en iyi şekilde öğrenir. Sizler de Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders alarak eksiklerinizi giderebilir, LGS sınavına en iyi Türkçe öğretmenleri tarafından hazırlanabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

🎓 MAKALELER

LGS Türkçe özel ders

LGS Türkçe özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenleri tarafından düzenli bir şekilde alınan eğitimlerdir. Öğrenciler her hafta Türkçe dersi yapacak şekilde bir program oluşturarak sınava tarihine kadar her hafta birebir Türkçe dersi aldığında son derece faydalı olur. Dersleri düzenli bir şekilde sınava kadar almak her zaman en verimli yöntemdir. Lakin öğrenci her zaman desteğe ihtiyaç duymayarak arada bir destek istediğinde Mert Eğitim Merkezi'nden randevu alarak birebir özel ders desteği alabilir. Özel derslerde herhangi bir kısıt bulunmamaktadır. Öğrenciler kendi planlarını kendileri yapmaktadır. Bu planları yaparken eğitim danışmanlarından ve özel ders öğretmenlerinizden destek alabilirsiniz.

Eğitim, öğretimde her zaman en etkili yöntem özel derstir. Özel dersler alanında uzman öğretmenler tarafından verildiğinde çok değerlidir. Öğrenci bir derste onlarca şey öğrenebilir. Öğretmenler öğrencilerin eksiklerini tespit ederek derhal o eksikleri gidermeye yönelik bir planlama yapar. Akabinde dersler öncelikle eksikler giderilerek başlar. İşlenen her konu ile ilgili sorular çözülür, ders bitiminde öğrenilen konularla ilgili öğrenciye ödevlendirme yapılır. Öğrenci dersten sonra bu ödevleri yaparak birebir dersten aldığı verimi artırır. Özel dersler yıllık bir planda düzenli olarak alınan dersleri içerirse her zaman verimli olmaktadır. Yıl boyunca düzenli olarak LGS Türkçe özel ders eğitimi alan öğrencinin hedefi LGS sınavında karşılaşacağı Türkçe sorularının tamamını doğru cevaplandırmaktır. Bu potansiyele Mert Eğitim'in deneyimli Türkçe öğretmenleri ile ulaşmak mümkündür.

LGS Türkçe özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenler LGS sorularına hakim olduğundan yaklaşan sınavda da hangi tür soruların yoğun olacağını, hangi konulara önem verilmesi gerektiğini iyi bilir. Bu sayede öğrencileri sınava en iyi şekilde hazırlayarak öğrencilerin Türkçe sorularının tamamını doğru cevaplandırmalarını sağlayabilir. Öğrenciyi yönlendiren, nasıl çalışması gerektiğini öğreten Türkçe öğretmenlerinin direktifleri doğrultusunda LGS sınavında tam puan alabilirsiniz. Türkçe sorularının tamamını doğru cevaplandırmanız sayesinde binlerce öğrencinin önüne geçebilirsiniz.

LGS Türkçe özel ders eğitimlerinin içeriği öğrenciye göre belirlenmektedir. Öğrencinin eksiklerinin tespiti, öğrencinin hangi konulardan başlaması gerektiği, ne şekilde çalışması ve günlük kaç soru çözmesi gerektiği öğretmenler tarafından belirlenen ve takibi yapılan çalışmalardır. Öğrenciler öğretmenlerinin yönlendirmeleri sayesinde kendilerine özel programlara sahip olur. Tamamen öğrenciye özel yapılan birebir derslerle öğrencilerin başarıya ulaşmaları sağlanır. Öğrencilerin kısa sürede başarıya ulaşmalarının en etkili yolu özel derstir. Kısa sürede eksiklerini gidermiş öğrencilerin soru çözebilecek bolca zamanları bulunur. Bol soru çözen öğrencilerin başarısız olmalarına imkan yoktur.

LGS Türkçe özel ders eğitimlerinin tamamı Mert Eğitim Merkezi'nde verilmektedir. Öğrenciye özel program oluşturularak, program haftalık olarak düzenli bir şekilde uygulanan birebir dersleri içerir. Öğrenci her hafta belli gün ve saatlerde özel ders alarak özel dersin en verimli şekli ile ilerleyebilir. Düzenli yapılan dersler sayesinde öğretmen öğrenciyi tamamen ele alır. Öğrenciye yapması gerekenleri ödevlendirir, öğretmesi gerekenleri öğretir. Deneyimli Türkçe öğretmenlerinin LGS'ye hazırlanan öğrencileri yetiştirdiği bu süreçte öğrenciler kendilerine düşen görevleri yaptıklarında başarıya ulaşır. Bu görevlerden bazıları konu tekrarı, soru çözümü, yapamadıklarını öğretmenine sorma, anlamadıklarını öğretmenine belirterek iyice öğrenme şeklindedir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.