LİSE 10.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Lise 10.sınıf özel ders

Lise 10.Sınıf özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Dersler tamamen öğrenciye özel olup, derse giren öğretmenler çevre liselerde görevli, alanında uzman, branş öğretmenleridir. Deneyimli branş öğretmenlerinden birebir ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak Mert Eğitim’in eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz. Ders gün ve saatlerini öğretmenlerin uygunluğuna göre sizler belirleyebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

lise 10.sınıf özel ders

Lise 10.Sınıf özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen dersleri içerir. Derslerde öğrenci problem yaşadığı konularla ilgili destek alabilir. Mert Eğitim’de her branştan ve konudan birebir öğrenim görebilir, eksiklerinizi gidererek sınava hazırlanabilirsiniz.

Lise 10.Sınıf özel ders eğitimlerinin gün ve saatlerini, ayrıca sıklığını belirleyenler veliler ve öğrenciler olmaktadır. Özel ders alırken yüksek verim alınabilecek en etkili yöntem ders programını haftalık olarak sabitlemektir. Her hafta aynı gün ve saatte birebir özel ders alarak kademeli bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Derslerin sürekliliği son derece önemli, öğretmenler bu şekilde öğrenciyi iyi bir şekilde analiz edip gelişimini yakından gözlemleyebilmektedir.

Lise 10.Sınıf özel ders eğitimleri hem okul sınavlarına hazırlık hem de üniversite giriş sınavına hazırlık kapsamında değerlendirilebilir. 10.Sınıf’ta işlenen derslerle ilgili YKS’nin ilk oturumu olan TYT sınavında sorular sorulmaktadır. TYT sınavı 9.Sınıf ve 10.Sınıf konularını barındırdığından 10.Sınıfta derslere önem vermek son derece değerlidir. Başarılı bir öğrenci tüm sınıflarda eksiksiz ilerleyerek, eksiklerini gidermek için birebir destek alan öğrencidir. Bu sayede hatasız bir şekilde ilerleyerek sınava da rahatlıkla girebilir.

Lise 10.Sınıf özel ders eğitimleri kapsamında tüm 10.Sınıf derslerinden destek alabilirsiniz. Mert Eğitim’de her derse en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman branş öğretmenleri girer. Her öğretmen kendi dersinden öğrencinin başarısından sorumlu olup, öğrencinin başarısı için bir planlama yapar. Öğrencinin de özel ders alırken yapması gerekenler vardır. Örneğin öğretmenler her dersten sonra ödevlendirme yapar, bu ödevlendirme öğrencinin kalıcı bilgi edinmesi, farklı soru türleri görmesi, kısacası gelişimi, konuyu kavraması için gereklidir. Öğrenciden bu ödevlerin zamanında yapılması beklenir.

Lise 10.Sınıf özel ders eğitimlerinde Mert Eğitim’in öğretmenlerinin ne kadar başarılı olduğunu deneyimleyen öğrenciler ve veliler tarafından yapılan yorumları Google’da Mert Eğitim yazarak arattığınızda bulabilirsiniz. Google İşletmeler bölümünde kayıtlı olan Mert Eğitim Merkezi için yapılan tüm yorumlara bu şekilde ulaşabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi’nin değerli öğretmenlerinden ders alan tüm öğrenciler memnun olup, eksiklerini gidermiş, başarıyı yakalayabilecek potansiyele erişen öğrencilerdir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.