LİSE 11.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Lise 11.sınıf özel ders

Lise 11.Sınıf özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Dersler tamamen öğrenciye özel olup, derse giren öğretmenler çevre liselerde görevli, alanında uzman, branş öğretmenleridir. Deneyimli branş öğretmenlerinden birebir ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak Mert Eğitim’in eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz. Ders gün ve saatlerini öğretmenlerin uygunluğuna göre sizler belirleyebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

lise 11.sınıf özel ders

Lise 11.Sınıf özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen dersleri içerir. Dersler konu anlatımı ve soru çözümleri olarak işlenerek öğrencinin bir konuyu anlaması ve o konu ile ilgili sorular çözebilecek yetkinliğe ulaşabilmesi adına yapılmaktadır. Öğrenci eksiklik hissettiği tüm konulardan özel ders alarak kısa sürede başarıya ulaşabilir.

Lise 11.Sınıf özel ders eğitimleri okul sınavlarının yanında üniversiteye giriş sınavlarına yönelik yapılan dersleri içermektedir. Deneyimli branş öğretmenlerinden alınan birebir derslerle üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Alanında uzman öğretmenler öğrencilerin eksiklerini gidererek sınava yönelik bir plan oluşturur. Tüm çalışmalar öğrencinin hedefindeki üniversite ve bölümü kazanmasına yöneliktir.

Lise 11.Sınıf özel ders eğitimlerinde en etkili program haftalık olarak sabitlenen programdır. Üniversiteye hazırlık programlar her hafta ders olacak şekilde planlanmakta, öğrenci haftalık olarak gözlemlenmekte, her dersten verim alması ve öğrendiklerini uygulaması sağlanmaktadır. Öğretmenler kendi alanlarında uzman, öğrencilere her dersin sonunda ödev veren, deneyimli öğretmenlerdir. Öğretmenlerin verdiği ödevler dersten alınan verimi maksimuma çıkaracağından önem arz eder. Öğrencilerin bu ödevleri yapması son derece önemlidir.

Lise 11.Sınıf özel ders eğitimleri tüm branş dersleri için birebir olarak alınabilir. Derslerin tamamı öğrenciye özel olup, öğrencinin eksiklerine yöneliktir. Öncelikle öğrenciye konu anlatımı yapılarak akabinde soru çözümlerine geçilir. Derslerde anlatılanların pekişmesi adına her dersin sonunda öğrenciye ödevlendirme yapılır. Burada amaç öğrencinin soru türleriyle tanışması ve hızlanmasıdır.

Lise 11.Sınıf özel ders eğitimlerini ihtiyaç halinde randevu oluşturarak alabileceğiniz gibi haftalık olarak düzenli bir program dahilinde de alabilirsiniz. Her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerinden faydalanmak için bir program oluşturarak her hafta düzenli bir şekilde de ders yapabilirsiniz. Düzenli ders alacak öğrenciler toplu özel ders anlaşması yaparak alınacak ders sayısını önceden taahhüt ederse özel ders bedeli minimuma ulaşabilmektedir. Toplu özel ders kaydından itibaren tanımlanan ders haklarınızı istediğiniz dersten istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.