LİSE 12.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Lise 12.sınıf özel ders

Lise 12.Sınıf özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Dersler tamamen öğrenciye özel olup, derse giren öğretmenler çevre liselerde görevli, alanında uzman, branş öğretmenleridir. Deneyimli branş öğretmenlerinden birebir ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak Mert Eğitim’in eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz. Ders gün ve saatlerini öğretmenlerin uygunluğuna göre sizler belirleyebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

lise 12.sınıf özel ders

Lise 12.Sınıf özel ders eğitimleri öğrencilerin üniversite giriş sınavına hazırlık süreçlerinde verilen dersleri içerir. Amaç, öğrencinin hazırlandığı bölüm için sorumlu olduğu tüm derslerden destek alabilmesini sağlamaktır. Hedef, öğrencinin tüm soruları doğru şekilde cevaplandırarak hedeflerinin de üzerine çıkmasıdır. Bu başarıyı sağlayan öğretmenler ancak deneyimli öğretmenlerdir. Mert Eğitim Merkezi’nde her branşın en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerini bulabilir.

Lise 12.Sınıf özel ders eğitimlerinin tümü Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Özel ders gün ve saatleri, öğretmenlerin uygunluğuna göre öğrenciler tarafından planlanmaktadır. Öğrenciler diledikleri gün ve saatler için diledikleri yoğunlukta birebir ders planlaması yapabilir. Derslerin içeriği öğrencilerin talebine göre şekillenebilmekte, öğrenci dilediği ders ve konu için öğrenim görebilmektedir.

Lise 12.Sınıf özel ders eğitimleri yıllık plana yayılan bir programla gerçekleştirilir. Bunun yanında isteyen öğrenci herhangi bir kayıt yaptırmadan istediği gün ve saat için randevu oluşturarak birebir dersini alabilir. Yalnızca ihtiyaç halinde alabileceğiniz bu derslerin en verimli şekli haftalık olarak düzenli bir öğrenim görmektir. Deneyimli öğretmenler tarafından işlenen dersler her hafta düzenli bir şekilde alındığında öğrencilerdeki gelişim yakından gözlemlenerek öğretmenler öğrencileri için gerekli çalışmaları gerçekleştirebilir.

Lise 12.Sınıf özel ders eğitimlerini alan öğrenciler birkaç dersten destek talep edebilmektedir. Bu durumda toplu özel ders paketlerinden faydalanarak özel ders bedelini minimuma çekebilirsiniz. Bu da aileniz için oldukça avantajlı bir imkan sağlar. Ödeme kolaylıkları ve alınan ders sayısının fazla olması özel bir ayrıcalıktır. Derslerin tamamı dersin öğretmenleri tarafından verilir. Tüm öğretmenler çevre liselerde görevli, deneyimli branş öğretmenleridir.

Lise 12.Sınıf özel ders eğitimleri almış ve Mert Eğitim hakkındaki yorumlarını bildiren öğrenci ve velilerin yorumları hakkında bilgi almak için Google’dan Mert Eğitim yazarak aratabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi her öğrencinin geleceğine yön verdiği, alınan derslerden memnun olunan, öğrencilerdeki gelişimin hızla cereyan ettiği, 2006’dan beri aktif bir şekilde eğitim öğretim hizmetine devam eden MEB’e bağlı, profesyonel bir kurumdur. Sizler de Mert Eğitim’in deneyimli öğretmenlerinden birebir ders alarak geleceğinizi nitelikli öğretmenlere emanet edebilirsiniz.

 

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.