LİSE 9.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Lise 9.sınıf özel ders

Lise 9.Sınıf özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Dersler tamamen öğrenciye özel olup, derse giren öğretmenler çevre liselerde görevli, alanında uzman, branş öğretmenleridir. Deneyimli branş öğretmenlerinden birebir ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak Mert Eğitim’in eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz. Ders gün ve saatlerini öğretmenlerin uygunluğuna göre sizler belirleyebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

lise 9.sınıf özel ders

Lise 9.Sınıf özel ders eğitimlerinde verilen dersler tamamen öğrenciye özel olup, öğrencinin hem okul sınavlarına hem de üniversite giriş sınavına hazırlık yapması sağlanır. Derslerde istenilen konular işlenebileceği gibi yalnızca 9.Sınıf konuları, kapsamlı bir şekilde de işlenebilir. Tamamen öğrenciye göre yapılan derslerde öğrenci zorluk çektiği konuları belirterek o konuların anlatılmasını isteyebilir. Öğrenciye her dersten sonra konu ile ilgili ödevlendirme yapılarak konunun anlaşılması sağlanır.

Lise 9.Sınıf özel ders eğitimleri tüm 9.Sınıf derslerinden alınabilir. Her dersten en iyi öğretmenlerin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler istedikleri branş dersinden istedikleri yoğunlukta destek alabilir. Derslerin süresi aynı olup her derse alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir. Düzenli bir şekilde ders alarak istediğiniz dersten gelişim sağlayabilir, her türlü soruyu çözebilecek niteliğe erişebilirsiniz.

Lise 9.Sınıf özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenler çevre okullarda görevli lise öğretmenleridir. Her öğretmen kendi branşında, öğrenciye özel birebir ders vermektedir. Bu dersler tamamen öğrencinin isteklerine ve eksiklerine yönelik olup, öncelik öğrencinin işlenen konuları en iyi şekilde anlamasını ve karşılaştığı soruları çözebilecek seviyeye erişmesini sağlamaktır. Öğrenci her türlü soruyu öğretmenine sorarak nasıl çözüldüğünü öğrenebilir.

Lise 9.Sınıf özel ders eğitimlerinin bedeli branş fark etmeksizin aynı şekilde uygulanmaktadır. Öğrenci istediği dersten istediği sıklıkta özel ders alabilir ve her özel ders için aynı süre öğrenim görür. Öğrencilerin birebir özel ders alabileceği en iyi öğretmenler Mert Eğitim Merkezi’nde son derece uygun özel ders bedellerine eğitim vermektedir. Öğrencilere çok uygun fiyata özel ders alabilecekleri ve her öğretmene ulaşabilecekleri bir imkan sağlayan Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri MEB’e bağlı nitelikli bir kurumdur.

Lise 9.Sınıf özel ders eğitimlerini en uygun bedele almak için toplu özel ders alabilirsiniz. Toplu özel ders alımlarında öğrenciye özel ders kredisi tanımlanır. Bu kredi 1 derse karşılık gelir, öğrenci bu kredileri istediği dersten kullanabilir. Aynı zamanda online ders te alabilen öğrenci online dersler için de aynı şekilde kredilerini kullanabilir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.