LİSE GİRİŞ SINAVINA HAZIRLIK

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LİSE GİRİŞ SINAVINA HAZIRLIK

Lise Geçiş Sınavı'na hazırlık eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nde 2 farklı öğrenim yoluyla gerçekleştirilmektedir. Birinci seçenek özel ders olup, öğrenciler diledikleri dersten her hafta birebir ders alarak sınava hazırlanabilir. Özel derslerde öğrenci hangi dersten kaç ders alacağını kendisi belirler. Diğer bir seçenek de 6 kişilik özel LGS gruplarıdır. Öğrenci VIP gruplara katılarak yıl boyunca minimum öğrenci sayısıyla tüm derslerden öğrenim görür. İki seçenekte de Türkiye Geneli sınavlar bulunmaktadır. Yine iki seçenekte de ders veren öğretmenler aynı öğretmenlerdir. Mert Eğitim'de tüm derslere en az 10 yıl deneyimli, nitelikli branş öğretmenleri girdiğinden öğrenciler her iki seçenekte de maksimum verim alır. Daha detaylı bilgi almak için Mert Eğitim'i arayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

LİSE GİRİŞ SINAVINA HAZIRLIK

Lise giriş sınavına hazırlık eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde iki farklı opsiyonla sunulmaktadır. Bunlardan ilki birebir dersler eşliğinde LGS’ye hazırlanmak, bir diğeri ise VIP LGS kursuna dahil olarak LGS’ye hazırlanmaktır. Öğrenciler birebir derslerde kendi belirledikleri gün ve saatlerde öğrenim görürken VIP kurslarda ders gün ve saatleri sabittir. VIP gruplarda her dersten öğrenim görülürken özel derslerde öğrenci istediği dersleri seçerek bir program oluşturabilir.

Lise giriş sınavına hazırlık eğitimlerinin tümünde görev alan öğretmenlerin tamamı en az 10 yıl deneyimli, okullarda aktif olarak görev alan branş öğretmenleridir. Alanında uzman öğretmenler eşliğinde ister birebir ister VIP gruplar ile LGS’ye hazırlanabilir, fark yaratabilirsiniz. Öğretmenlerin deneyimi öğrencilerin de başarısını beraberinde getiren en etkili unsurdur. Deneyimli öğretmenler yüzlerce öğrenciyi liselere hazırlamış, çoğu öğrenciyi İstanbul’un en iyi liselerine yerleştirmiştir.

Lise giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde özel dersi tercih eden öğrenciler ister hafta içi ister hafta sonu ister her iki dilime de derslerini planlayabilir. Grup eğitimlerinde ise dersler hafta içi veya hafta sonu olmak üzere ikiye ayrılır. Öğrenciler grup eğitimlerinde maksimum 6 kişi olarak öğrenim göreceğinden dersler son derece verimli geçmektedir. Grup eğitimlerinde düzenlenen yarışmalar ve verilen ödüller, öğrenciler arasında azim, hırs, kararlılık yarattığından grup eğitimlerinin de avantajları oldukça fazladır.

Lise giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrencilerin başarılı olmaları bir rekabet ortamının sağlanmasıyla daha da mümkün olmaktadır. Bu rekabet ortamı grup eğitimlerinde direkt sağlanırken birebir eğitimlerde ise Türkiye Geneli Sınavlar sayesinde oluşmaktadır. Öğrenciler hem kurumda hem de ilçe, il ve Türkiye bazında hangi sıralamada olduklarını görerek daha gerçekçi sonuçlar elde eder. Öğrencilerin LGS’ye en iyi şekilde hazırlanması adına tüm branş öğretmenleri özveri ile gayret göstermektedir. Öğrencilerin bu genel denemelerdeki eksiklerini tespit eden öğretmenler hemen belirlenen konularda ders verir.

Lise giriş sınavına hazırlık eğitimlerine katılan ve iyi liselere yerleşmiş tüm öğrenciler lise döneminde de zorluk çektiğinde Mert Eğitim’in deneyimli öğretmenlerinden faydalanır. Başarılı öğretmenler sayesinde öğrenciler de kısa sürede başarıyı yakalar. Öğrencilerin temellerinin sağlam olması lise döneminde de işlerine yarar. Öğrenciler Mert Eğitim’de öğrendikleri çalışma modellerini uygulayarak lise derslerinde de rahatlıkla ilerler.

Lise giriş sınavına hazırlık kursu

Lise giriş sınavına hazırlık kursu olarak Mert Eğitim Merkezi’nde eğitimler maksimum 6 kişilik gruplar şeklinde gerçekleştirilir. Dersler tamamen butik sınıflarda yapılmakta olup tüm kursa katılan öğrenciler bu sınıflarda yerini almaktadır. Genel kurslara bakıldığında çok sayıda öğrenci ile başarı gözetilmezken Mert Eğitim’de hedef başarıdır. Bu sebeple oluşturulmuş gruplar VIP gruplardır. Bu gruplarda yerinizi almak için Mert Eğitim’de kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Lise giriş sınavına hazırlık kursu eğitimlerini Mert Eğitim’de en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri idame ettirmektedir. Öğretmenler İstanbul Anadolu Yakası’nın en başarılı branş öğretmenleri olduğundan öğrenciler derslerden maksimum verim alır. Lise giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanan öğrencilerin sınav puanları da en iyi okullara girebilecekleri seviyededir. Öğrenciler aynı zamanda kendi çalışmaları ile fark yaratarak en iyi okullara yerleşebilme imkanına erişmektedir.

Lise giriş sınavına hazırlık kursu eğitimlerinde VIP gruplara yerleştirilen her öğrencinin bir eğitim danışmanı bulunur. Öğrenci tüm soru ve sorunlarını Mert Eğitim’in deneyimli eğitim danışmanlarına iletip çözebilir. Derslere herhangi bir nedenden dolayı katılamayan öğrencinin minimum bedele özel ders alma hakkı bulunur. Bu hak kurs öğrencilerine özel olarak tanımlanan bir haktır. Genel olarak 200 ders sınırını geçen bir özel ders alımında bu şekilde indirim uygulanırken kursa katılan öğrenci direkt bu hakka sahip olur.

Lise giriş sınavına hazırlık kursu eğitimlerinden önce Mert Eğitim’in hijyen görevlileri sınıfları sterilize etmekte, Mert Eğitim’de sağlığa son derece dikkat edilmektedir. Her sıra steril, zararsız maddelerle silinmekte, her sınıf uzun süreler havalandırılmaktadır. Aynı zamanda Mert Eğitim’in kurs için oluşturduğu grup sayılarına bakıldığında 6 öğrencinin geçilmediği görülür. Bu da öğrencilerin daha steril ve havadar bir ortamda ders yapmasını sağlayan önemli bir etmendir.

Lise giriş sınavına hazırlık kursu eğitimleri sayesinde derslerinde başarılı öğrenciler yetişir. Nitelikli öğretmenlerin yetiştirdiği öğrenciler en iyi okullara girebilecekleri bir potansiyele erişir. Her aile mutlaka bilir ki Mert Eğitim’de öğrenim görmüş tüm öğrenciler potansiyellerinin maksimum seviyesine ulaşır. Tüm öğrenciler ve veliler Mert Eğitim Merkezi’ni gönül rahatlığıyla tercih ederek geleceklerini güvenilir eğitimcilere emanet edebilir.

Lise giriş sınavına hazırlık kursları

Lise giriş sınavına hazırlık kursları olarak Mert Eğitim Merkezi’nin butik bir eğitim fırsatı sağladığı VIP gruplara dahil olabilirsiniz. Gruplar maksimum 6 kişiden oluşmakta, yıl boyunca bu şekilde eğitim devam etmektedir. VIP gruplara katılan tüm öğrenciler sene sonunda mutlaka başarılı sonuçlar alır. Mert Eğitim’de tüm dersler başarı odaklı yapılmakta olup öğrencilerin başarıya ulaşmaları için gerekli destek tüm öğretmenler tarafından verilir.

Lise giriş sınavına hazırlık kursları olarak gerçekleştirilen eğitimlerin tamamı 10 yılı aşkın süredir öğretmenlik görevini sürdüren branş öğretmenleri tarafından yürütülür. Mert Eğitim’de görev alan tüm öğretmenler çevre okul ve kurumlarda görevli, alanında kendini ispatlamış, yüzlerce öğrenciye faydalı olduğu kanıtlanmış başarılı eğitimcilerdir. Mert Eğitim’de öğrenim görecek tüm öğrencileri kendi öğrencimiz görmekte ve onların başarısı için en iyi öğretmenlerle çalışmaktayız.

Lise giriş sınavına hazırlık kursları olarak verilen grup eğitimlerinde dersler butik olarak yapılmaktadır. Maksimum 6 öğrenci bulunan bu gruplarda öğrencilerin eksiklerine tek tek yönelerek dersler işlenmektedir. Lise giriş sınavına hazırlık sürecinde gerekli olan tüm ders ve konular yine bu gruplarda görülmektedir. Aynı zamanda yapılan yarışmalar, Türkiye Geneli Sınavlar öğrencileri hırslandırmakta, öğrenciler gelecekleri için çaba göstermeye başlamaktadır.

Lise giriş sınavına hazırlık kursları kapsamında geleceklerini kazanmak için öğrenim gören öğrenciler derslerden sonra mutlaka ödevlendirilir. Bu ödevler öğrenilenlerin uygulanması adına son derece önemlidir. Öğrencilerin derslerden sonra verilen ödevleri zamanında ve eksiksiz yapmaları, aynı zamanda daha fazla soru çözmeleri başarının kesinleşmesini sağlar. Öğrencilerin bol soru çözmesi soru türlerine aşina olmalarını sağladığından LGS’de karşılaşılan soruları da rahatlıkla çözebilmelerine imkan oluşturur.

Lise giriş sınavına hazırlık kursları olarak verilen eğitimler tamamen butik çerçevede değerlendirilir. Mert Eğitim’de kalabalık sınıflara yer verilmez. Öğrencilerin maksimum seviyede verim alması, İstanbul’un en iyi liselerine giriş hakkı kazanmaları son derece önemlidir. Tamamen başarı üzerine kurulmuş bu özel sınıflara katılım, sınava hazırlık sürecine 1-0 önde başlamanızı sağlar. Hem deneyimli öğretmenler hem birebir takip sayesinde öğrenciler sınava hazırlık sürecini ciddiye alarak çalışmak durumunda kalır.

Lise giriş sınavına hazırlık özel ders

Lise giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimlerinde planlama son derece önemlidir. Özel ders eğitimlerinin tamamında öğrenciler almak istedikleri dersleri belirlemekte, haftalık olarak bir program oluşturarak sene boyunca o dersten destek almaktadır. Bu çerçevede belirlenen dersler son derece önemli olup, destek almayı gerektiren ve önemsenmeyen dersler bulunmamalıdır. Bu sebeple LGS sınavına özel dersle hazırlanacak olan öğrencilerin eğitim danışmanları ve öğretmenlerle görüşmesinde fayda vardır.

Lise giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimlerinin tamamı en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Öğretmenler kendi alanlarına hakim, LGS’de sorumlu olunan konuları ayrıntılı bir şekilde bilmektedir. Her yıl sınavda çıkan soru türleri değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda hangi konudan kaç soru sorulduğu istatistiği de öğretmenler tarafından tutulmakta, sınava hazırlanan öğrencilere öngörüler eşliğinde yardımcı olunmaktadır.

Lise giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimlerinin temelinde öğrencilerin LGS’de maksimum puanı elde edebilmeleri yatar. Tüm planlama öğrencilerin en iyi liselere girebilmeleri adına en yüksek puanı kazanabilmeleri içindir. Başarıya ulaşmak için doğru bir özel ders planı ve çalışmada süreklilik gereklidir. Kendi eksiklerini iyi bilen öğrenciler özel ders planını en doğru şekilde yaparak sınava hazırlık süreçlerini maksimum verim alacak şekilde düzenleyebilir.

Lise giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimlerinin öğrencilerin ailelerine de birtakım avantajları mevcuttur. Yıl boyunca alınacak özel ders miktarı belirlenerek özel ders bedelinin minimuma ulaşması ve ödemelerin aylara bölünmesi sağlanır. Burada amaç öğrencilerin her dersten destek alabilirken ailelerinin de ödemelerde zorlanmaması ve rahatlıkla öğrencilerine destek sağlayabilmeleridir.

Lise giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimlerine katılan öğrenciler gerekli çalışmayı gerçekleştirdiğinde başarıyı kesin olarak sağlar. Burada ailenin, öğrencinin eksiklerini takip etmesi, eksik olunan dersten destek planı yapması ve deneyimli öğretmenler tarafından bu eksiklerin giderilmesi önemlidir. Yüksek başarıya ulaşmış bir öğrencimizi örnek alırsak öğrenci denemelere girdiğinde yanlış yaptığı ders ve konular olduğunda sınavın akabinde hemen o ders ve konulardan özel ders ayarlaması yapması gösterilebilir. Özel dersler eksiklerinizi gidermek ve sınava özel olarak hazırlanmak için en etkili yöntemdir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.