LİSE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 LİSE özel ders

Lise özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler çevre okullarda görev alan deneyimli branş öğretmenlerinden birebir özel ders alarak her dersten tüm eksiklerini giderebilir. Alanında uzman öğretmenlerin verdiği birebir dersler sayesinde öğrenciler başarıya ulaşır. Sizler de Mert Eğitim’in deneyimli öğretmenlerinden destek almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan özel ders randevunuzu oluşturarak hemen öğrenciye özel yapılan birebir özel derslerinize başlayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

LİSE özel ders

Lise özel ders eğitimlerinde Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman, lise branş öğretmenleridir. Çevre okullarda lise öğretmeni olarak görev alan branş öğretmenleri okul sonraları ve hafta sonları Mert Eğitim Merkezi’nde birebir ders alan öğrencilerini yetiştirmektedir. Sizler de deneyimli lise branş öğretmenlerinden destek alabilmek için Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Lise özel ders eğitimlerinin tamamı öğrenciye özel olarak yapılmakta, öğrenciler derslerine Mert Eğitim Merkezi’nde katılmaktadır. Birebir derslerin ve diğer tüm eğitimlerin tamamı Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmekte, eve öğretmen gönderilmemektedir. Öğrenciler telefonla arayarak özel ders randevusu oluşturabilir, özel ders gün ve saatlerini eğitim danışmanlarıyla birlikte belirleyebilir.

Lise özel ders eğitimleri de diğer tüm özel dersler gibi aynı özel ders bedeline sahiptir. Özel ders bedeli tüm seviye ve dersler için sabit olup, bir farklılık bulunmamaktadır. Özel ders bedeline karşılık yapılan ders süresi de her ders için aynı şekilde uygulanır. Öğrenciler diledikleri dersten diledikleri yoğunlukta öğrenim görebilir, eksiklerini gidererek ister okul sınavlarına ister üniversite giriş sınavlarına hazırlanabilir.

Lise özel ders eğitimlerinden yararlanmak isteyen öğrenciler hangi derslerden destek alacaklarını belirlemelidir. Eğer yıllık bir planda birçok dersten destek almak isterseniz toplu özel dersin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Toplu özel ders alan öğrenciler diledikleri dersten diledikleri gün ve saatler için birebir destek alabilmektedir. Aynı zamanda toplu özel ders alımlarında birim özel ders bedeli minimum seviyeye inebilmektedir.

Lise özel ders eğitimlerini alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi hakkında detaylı bilgi almak, ders alan öğrencilerin yorumlarını incelemek için Google’da Mert Eğitim Merkezi olarak aratabilirsiniz. Google işletmeler bölümünde öğrenci ve velilerin yorumlarını görebilir, karar verirken göz önünde bulundurabilirsiniz. Alanında uzman öğretmenlerin birebir ders verdiği Mert Eğitim’de her öğrenci mutlaka verim alarak memnun kalır.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.