FEN BİLİMLERİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden fen bilimleri özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 fen bilimleri ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm fen bilimleri (fizik, kimya, biyoloji) konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

fen-bilimleri-ozel-dersi
fen-bilimleri-dersi-ozel
fen-bilimleri-birebir

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Adatepe, Büyükbakkalköy, Ferhatpaşa, İdealtepe, Altay Çesme, Cevizli, Feyzullah, Küçükyalı, Altıntepe, Çınar, Fındıklı, Yalı, Aydınevler, DiğerGirne, Zümrütevler, Bağlarbaşı, Dragos, Gülensu, Başıbüyük, Esenkent, Gülsuyu

🎓 MAKALELER

Maltepe fen bilimleri özel ders

Maltepe fen bilimleri özel ders eğitimleri, diğer tüm dersler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Dersler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu oluşturmak suretiyle alınabilir. Özel dersler birebir olarak tamamen öğrencinin ihtiyacına yönelik olarak yapılmaktadır.

Maltepe fen bilimleri özel ders eğitimlerini veren öğretmenler okullarda görevli fen bilimleri öğretmenleridir. Okul sonraları ve hafta sonu ders veren en az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinden ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Özel ders randevuları öğrencilere en uygun, öğretmenlerin de müsait olduğu saatlere yazılmaktadır.

Maltepe fen bilimleri özel ders eğitimleri genellikle okul notlarının yükselmesi ve lise giriş sınavına hazırlık amacıyla yapılır. Aynı zamanda üniversite giriş sınavının ilk yarısına da fen bilimleri özel dersleriyle hazırlanmak mümkündür. Deneyimli fen bilimleri öğretmenleri sayesinde dersi sevebilir ve sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Maltepe fen bilimleri özel ders eğitimleri genel olarak birebir şekilde verilen derslerdir. Lakin Mert Eğitim Merkezi’nde özel dersler 2 öğrenci birlikte alınarak özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Bu da öğrencilerin daha fazla ve farklı derslerden destek alabilmelerine olanak sağlar.

Maltepe fen bilimleri özel ders eğitimleri toplu özel ders alımlarından sonra tercih edildiğinde özel ders hakkına karşılık alınabilmektedir. Toplu özel ders haklarınızı fen bilimleri gibi tüm derslerden kullanabilirsiniz. Bu sayede hem minimum bedellere ve her dersten eğitim almış olursunuz.

Maltepe LGS fen bilimleri özel ders

Maltepe LGS fen bilimleri özel ders eğitimleri tamamen LGS sınavına yönelik olarak yapılan, sınavda çıkabilecek olan sorulara karşı kapsamlı bir hazırlığın yapıldığı önemli eğitimlerdir. Öğrenciler LGS sınavında eksiksiz tam puan elde edebilmek için birbirleri ile bir yarış içerisindedir. Bu nedenle LGS’nin fen bilimleri bölümünde tam puan elde edebilmek binlerce öğrencinin önüne geçmek için önemlidir.

Maltepe LGS fen bilimleri özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim’de yapılır. Öğrenciler özel ders randevularını telefonla alarak daha sonrasında randevu saatinde kurumda bulunarak özel derslerini alabilir. Öğrencilerin sınavda çıkabilecek LGS fen bilimleri sorularına aşina olması, sınavda maksimum performans çıkarmalarına olanak sağlar.

Maltepe LGS fen bilimleri özel ders eğitimleri öğrencilerin sınavdan elde edecekleri fen bilimleri netlerini yükseltebilmeleri için son derece önemlidir. Nitelikli öğretmenlerden kaliteli bir eğitim almış öğrenci sınavdan yüksek sonuçlar elde eder. LGS sınavı yeni sistem sorulara sahip olduğundan öğrencilerin bu sorulara hazır olması gerekir. Bu da ancak LGS’ye yönelik fen bilimleri dersi ile mümkündür.

Maltepe LGS fen bilimleri özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye yönelik yapılır. Öğrencinin fen bilimleri dersindeki eksikleri giderilerek sınava hazırlık süreci en iyi şekilde yönetilir. Öğrencinin LGS’de sorumlu olduğu tüm konular üzerine eğitim alması sağlanır. Dersler haftalık olarak düzenli periyotlarla yapılır. Okul müfredatı ve LGS konuları eşdeğer ilerler.

Maltepe LGS fen bilimleri özel ders eğitimlerini birebir alabileceğiniz gibi 2 öğrenci birlikte de alabilirsiniz. Bu sayede özel ders bedelini yarı yarıya paylaşarak daha fazla ders alma imkanı elde edersiniz. Eşdeğer bilgi seviyesinde bir arkadaşınızla özel ders almak son derece avantajlıdır.

Maltepe TYT fen bilimleri özel ders

Maltepe TYT fen bilimleri özel ders eğitimleri Küçükyalı’da 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrenciler okul öğretmenlerinden okul sonraları ve hafta sonu özel ders alarak eksiklerini giderebilir.

Maltepe TYT fen bilimleri özel ders eğitimleri öğrencilerin gireceği TYT sınavında çıkabilecek olan fen bilimleri sorularına karşı hazırlanmak amacıyla yapılır. Öğrenciler TYT’de fizik, kimya ve biyoloji konularının yani lise 1 ve lise 2 zamanında işlenen konulardan sınava girer. Öğrencilerin sınavda başarılı olmaları ancak ve ancak iyi bir eğitim almalarıyla mümkündür.

Maltepe TYT fen bilimleri özel ders eğitimlerini deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinden yani fizik dersini fizik öğretmeninden, kimya dersini kimya öğretmeninden, biyoloji dersini biyoloji öğretmeninden alabilir, sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Başarılı öğretmenler tarafından sınava hazırlanan öğrenciler de kısa sürede başarıyı yakalar. İyi öğretmenlerle çalışmak sizleri binlerce kişinin önüne geçirir.

Maltepe TYT fen bilimleri özel ders eğitimlerini en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden almak isteyen tüm veli ve öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevularını oluşturabilir. Deneyimli öğretmen kadrosuyla öğrencilere eğitim öğretim hizmeti veren Mert Eğitim Merkezi’nde her öğrenci verim almaktadır. Verimi maksimize etmenin yolu öğretmenlerin verdiği ödevleri yapmak ve işlenen konuları tekrar etmektir.

Maltepe TYT fen bilimleri özel ders eğitimleri eğitimlerini toplu özel ders aldığınızda özel ders haklarınızdan da kullanabilirsiniz. 2 öğrenci özel ders alabilir ve özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Hem toplu özel ders alarak hem de 2 öğrenci paylaşarak özel ders bedelini minimuma çekebilirsiniz. Bu sayede öğrenciler daha fazla ders alarak tüm eksiklerini istedikleri derslerden gidererek TYT sınavına dolayısıyla YKS sınavına en iyi şekilde hazırlanabilir.

Maltepe YKS fen bilimleri özel ders

Maltepe YKS fen bilimleri özel ders eğitimleri öğrencilerin YKS sınavına hazırlanmaları, sınavda sorulacak soruları doğru bir şekilde cevaplandırabilmeleri adına yapılmaktadır. TYT ve AYT olarak 2 oturumdan oluşan YKS sınavında her soruyu doğru cevaplandırmak son derece önemlidir. Binlerce öğrencinin önüne geçmek en iyi okulları kazanmanın anahtarıdır.

Maltepe YKS fen bilimleri özel ders eğitimleri öğrencilerin özellikle TYT ve AYT fen bilimleri testlerinde en yüksek netleri elde edebilmeleri adına yapılan dersleri içerir. Dersler fizik, kimya, biyoloji olarak ayrılmakta, her dersin öğretmeni özel o branşın uzmanı olup farklılık göstermektedir. Öğrenciler fen bilimlerinin hangi derslerinden zorluk çekiyorsa o derslerden eğitim almalıdır.

Maltepe YKS fen bilimleri özel ders eğitimleri de diğer tüm YKS eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Telefonla arayarak özel ders randevunuzu alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde fen bilimleri kapsamında fizik, kimya ve biyoloji derslerinden ayrı ayrı eğitim alabilirsiniz.

Maltepe YKS fen bilimleri özel ders eğitimleri öğrencilerin okuldan ziyade üniversite giriş sınavına hazırlık adına yapılmaktadır. Sınavda sorumlu olunan konulardan TYT ve AYT’ye özel olmak üzere fizik, kimya ve biyoloji eğitimlerini alarak kısa sürede eksiklerin giderilmesi mümkündür. Gerçekten başarılı sonuçlar almak isteyen öğrencilerin sene başında düzenli bir şekilde çalışmaya başlaması ve eğitim almaları gerekir.

Maltepe YKS fen bilimleri özel ders eğitimlerini toplu özel ders paketleri kapsamında da alabilirsiniz. Toplu özel ders alımlarınızda kaç ders alacağınızı taahhüt edebilir, düşük özel ders fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Toplu özel ders paketlerinde ders sayıları adınıza tanımlanır ve planınızı ister sabit bir şekilde ders alacak şekilde ister ihtiyaç halinde randevu alıp derse katılacak şekilde oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Maltepe 4.sınıf fen bilimleri özel ders

Maltepe 4.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri Küçükyalı’da gerçekleşen eğitimlerdir. Deneyimli fen bilimleri öğretmenleri tarafından eksiklerinizin giderilmesi için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak eğitim danışmanlarıyla görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. Özel ders randevularını öğrencilerin isteğine göre oluşturulmakta olup öğretmenin de uygunluğuna dikkat edilmektedir.

Maltepe 4.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri hafta içi okul sonraları ve hafta sonu tüm gün alınabilir. Mert Eğitim Merkezi’nde tüm öğretmenler okullarda görevli branş öğretmenleri olduğundan ders gün ve saatleri farklılık gösterebilir. Öğretmenlerin uygunluğuna göre derslerinizi sabitleyebilir, aynı gün ve saatte derslerinizi alabilirsiniz.

Maltepe 4.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri sayesinde öğrenciler sınav notlarını yükselterek ortalamalarını yüksek tutabilir. 4.sınıf öğrencilerin temellerini yapılandırabilecekleri, sıkı tutulduğunda ileriki dönemlerde rahat edebilecekleri bir sınıftır. Bu aşamada eksik bırakılmaması son derece önemli ve etkilidir.

Maltepe 4.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri birebir olarak öğrenciye özel yapılan derslerdir. Öğrencinin eksikleri giderilerek derste başarıyı yakalaması sağlanır. Aynı zamanda dersler 2 öğrenci ile de yapılabilir. Öğrenciler birlikte özel ders aldıklarında özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilme imkanına sahiptir.

Maltepe 4.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimlerini toplu özel ders alarak özel ders haklarınızı kullanarak ta alabilirsiniz. Toplu özel ders alımlarında fen bilimleri gibi diğer derslerden de haklarınızı kullanabilirsiniz. Toplu özel dersler hem minimum fiyatlara özel ders alabilmenize hem de tüm derslerden faydalanabilmenize olanak sağlar.

Maltepe 5.sınıf fen bilimleri özel ders

Maltepe 5.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri ile ders notlarınızı yükseltebilir, dersin kavranmasını sağlayabilir, bu sayede ileriki sınıflarda konuları rahatlıkla anlayabilecek seviyeye gelebilirsiniz. Öğrencilerin kısa sürede başarılı olabilmeleri için birebir özel ders almaları en etkili yöntemdir. Fen bilimleri ve diğer tüm derslerden destek alabilirsiniz.

Maltepe 5.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimlerini veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenleridir. İşinde uzman öğretmenler sayesinde fen bilimleri dersi bir sorun olmaktan çıkmış, avantaj sağlayabileceğimiz bir ders olmuştur. Hem not ortalamamızı yükseltebileceğimiz hem de lise giriş sınavında binlerce öğrencinin önüne geçebileceğimiz bir ders olan fen bilimlerini avantajlı kullanabilmek için birebir ders alarak eksiklerimizi gidermeliyiz.

Maltepe 5.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri birebir olarak öğrenciye özel yapılır. Öğrencinin eksiklerine göre ders işlenir, öncelik tamamen öğrencinin eksiklerini gidermek ve sınava hazır olmasını sağlamaktır. Dersler öğrencinin istediği gün ve saatlere göre planlanıp düzenli olarak işlenmektedir. Veyahut ihtiyaç halinde sınav dönemleri birebir eğitim alınarak ta yapılabilir.

Maltepe 5.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri 2 öğrenci birlikte de alınabilen eğitimlerdendir. Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nde istedikleri derslerden birlikte eğitim alabilir. Bu sayede özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Öğrencilerin eksiklerini kısa sürede giderebileceği özel dersler birlikte alınarak hem daha fazla ders alabilme hem de uygun ücret avantajlarından yararlanma söz konusudur.

Maltepe 5.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri de diğer dersler için de geçerli olan özel ders paketleri kapsamında da alınabilir. Özel ders paketleri tüm 5.sınıf branş derslerini içerir. İstediğiniz dersten düzenli, istediğiniz dersten sınav dönemi birebir ders alarak özel ders haklarınızı kullanabilirsiniz.

Maltepe 6.sınıf fen bilimleri özel ders

Maltepe 6.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimlerinde öğrenciler birebir eğitim görür. Önceliğin öğrencilerin eksiklerinin giderilmesi olan özel dersler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılır. Ders alabilmek için önceden randevu oluşturulması zorunludur. 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim’e ulaşabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Maltepe 6.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimlerinin temel amacı öğrencinin notlarını yükseltmesini sağlamak, konu eksiğinin kalmamasını sağlayarak ileriki dönemlerde rahat etmesini sağlamak ve lise giriş sınavına hazırlık sürecine hazırlanmaktır. Öğrenciler 6.sınıfta lise giriş sınavı bilincine erişmeli ve ona yönelik hazırlıklarına konu eksiklerini gidererek başlamalıdır.

Maltepe 6.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimlerinde öğrenciler tamamen birebir ders görür. İsteyen öğrenciler 2 kişi birlikte özel ders alabilir. Bu sayede özel ders ücretini yarı yarıya paylaşabilir. Yarı yarıya paylaşabilme özelliği Mert Eğitim Merkezi’ne özel bir durumdur. Bu sayede hem daha fazla hem de farklı derslerden eğitim alabilirsiniz.

Maltepe 6.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimlerine giren öğretmenler okullarda görevli, 10 yılı aşkın süredir fen bilimleri dersi veren fen bilimleri öğretmenleridir. Deneyimli öğretmenler tarafından eksikleri giderilen öğrencilerin derslerde öğrendikleri bilgiler kalıcı olmaktadır. Kalıcı bilgiyi sağlamak adına öğretmenler ödevlendirme yapar ve bir sonraki ders kontrolünü sağlar.

Maltepe 6.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri de diğer tüm derslerde olduğu gibi toplu özel ders paketi haklarınız kapsamında alınabilir. Toplu özel ders alan öğrenciler diledikleri zaman fen bilimleri ve diğer derslerden destek alabilir. Başarılı olmak için tüm derslerden eksiklerin giderilmesi gerekir, uygun bir paket program dahilinde başarıyı yakalamak oldukça kolaydır.

Maltepe 7.sınıf fen bilimleri özel ders

Maltepe 7.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri artık lise giriş sınavına hazırlığın ilk adımı olarak sayılmaktadır. Öğrencilerin 7.sınıf konuları ve önceki senelere dair fen bilimleri konularında eksiklerinin olmaması gerekir. Lise giriş sınavına hazırlık zaten başlı başına bir uğraş olacağından o aşamaları zamanında toparlamak ve sağlam ilerlemek son derece önemlidir.

Maltepe 7.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri de diğer eğitimler gibi Küçükyalı’da birebir ders sınıflarında Mert Eğitim’de verilmektedir. Derslere çevre okullarda görevli okul öğretmenleri girmekte olup, fen bilimlerinde uzman öğretmenler görev almaktadır. 7.sınıfta LGS hazırlık söz konusu olup LGS çerçevesinde soru çözümleri başlamaktadır.

Maltepe 7.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri okul notlarından ziyade lise giriş sınavına hazırlık amacıyla alınan eğitimlerdir. Haftalık olarak en az 1,2 ders sabitlemeli, başarının sürekliliğini sağlamalısınız. Tabi ihtiyaç halinde de birebir fen bilimleri dersi alarak eksiklerinizi gidermeniz de mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi’ni aramak ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Maltepe 7.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri birebir olarak tamamen öğrenciye özel yapılan dersleri içerir. Dersler aynı zamanda 2 öğrenci olarak birlikte de alınabilir. Öğrenciler bu sayede özel ders ücretini aralarında paylaşabilir. 2 öğrenci özel ders aldığında Mert Eğitim Merkezi’nde fiyat artışı söz konusu değildir. Daha çok öğrencinin faydalanabilmesi ve her öğrencinin birebir ders alabilmesi adına son derece yararlı bir uygulamadır.

Maltepe 7.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri toplu özel ders alımları sonrasında da özel ders haklarınızı kullanabileceğiniz eğitimlerdendir. Dersler 10 yılı aşkın süredir fen bilimleri öğretmeni olarak okullarda görev alan öğretmenler tarafından yapıldığından öğrenciler son derece verim alır. Her öğrenci birebir dersten sonra birtakım gelişmeler yaşar. Okulda da kısa sürede bu gelişmeler fark edilir duruma gelir.

Maltepe 8.sınıf fen bilimleri özel ders

Maltepe 8.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Fen bilimleri özel ders eğitimleri 8.sınıflar için artık LGS modunda yapılmaktadır. Öğrenciler LGS bazlı sorular üzerinde eğitim görür, işlenen konular LGS sınavında çıkabilecek konulardır.

Maltepe 8.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri sayesinde öğrenci hem LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanmış olur hem de ders notlarını yükseltmiş olur. Sınava hazırlığın son aşaması olan LGS özel ders eğitimlerinde fen bilimlerinin önemi yüksektir. Fen bilimlerinde başarılı olan öğrenciler diğer derslere daha fazla zaman ayırarak başarılarını artırabilir.

Maltepe 8.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimlerine LGS fen bilimleri hazırlığı konusunda deneyim sahibi, profesyonel öğretmenler girmektedir. Bu sayede öğrencilerin en kaliteli eğitimi alabilmeleri ve verilen eğitimin kalıcı olması, sonuç alınabilmesi sağlanır. Deneyimli öğretmenlerin yetiştirdiği öğrenciler başarıya ulaşır.

Maltepe 8.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimlerinin birlikte alınabileceği de bir imkan mevcuttur. 2 öğrenci birlikte özel ders alarak özel ders bedelini paylaşabilmekte bu da daha fazla dersi aynı ücrete alabilmek adına etkili bir avantaj olmaktadır. Bu avantajı iyi değerlendirerek farklı derslerden de destek alabilir, eksiklerinizi tamamlayabilir, sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Maltepe 8.sınıf fen bilimleri özel ders eğitimleri birebir alınan eğitimlerdendir. Bunun yanında LGS hazırlık kurslarına katılarak daha fazla ve her dersten eğitim alabilir, en uygun fiyata eğitim fırsatından yararlanabilirsiniz. Özel az kişilik sınıflarda LGS hazırlık eğitimi alarak kısa sürede hızla ilerleyebilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.