MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm matematik konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

En Az 10 Yıl Deneyimli
Matematik Öğretmenleri

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 Ders 40 Dakika Sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Adatepe, Büyükbakkalköy, Ferhatpaşa, İdealtepe, Altay Çesme, Cevizli, Feyzullah, Küçükyalı, Altıntepe, Çınar, Fındıklı, Yalı, Aydınevler, DiğerGirne, Zümrütevler, Bağlarbaşı, Dragos, Gülensu, Başıbüyük, Esenkent, Gülsuyu

🎓 MAKALELER

Maltepe matematik özel ders

Maltepe matematik özel ders eğitimleri birebir olarak Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır. Açık adresi iletişim bölümünden alarak kuruma gelebilir, özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’ni arayabilir, eğitim danışmanlarıyla özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Tüm dersler Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Kurumun dışında herhangi bir yere özel ders için öğretmen gönderilmemektedir.

Maltepe LGS matematik özel ders

Maltepe LGS matematik özel ders eğitimlerinin haricinde 6.sınıf öğrencilerine yönelik, 7.sınıf öğrencilerine yönelik ve 8.sınıf öğrencilerine yönelik lise giriş sınavına hazırlık kursları düzenlenmektedir. Bu kurslarda LGS matematik grup ders eğitimi alınabilmektedir. Lakin birebir ders alarak LGS sınavına hazırlanmak isterseniz matematik dersi ve diğer tüm dersleri özel ders olarak alabilirsiniz. LGS matematik özel ders eğitimleri de diğer dersler gibi Küçükyalı’da en az 10 yıl deneyimli öğretmenler eşliğinde gerçekleşir.

Maltepe LGS matematik özel ders eğitimleri birebir olarak Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilir. 6,7,8.Sınıf öğrencileri LGS'ye yönelik matematik özel ders eğitimi alabilir. LGS matematik özel ders eğitiminde öğrenciler tamamen LGS sınavına odaklanmakta, LGS sınavına benzer sorular üzerinde çalışmakta, LGS sınavında çıkabilecek konular üzerinde eğitim almaktadır. LGS özel matematik dersi eğitimleriyle öğrenciler test türü soruları çözmeye öğrenmekle birlikte, zaman içerisinde hızlanmakta süreyi iyi değerlendirmeyi öğrenmektedir.

Maltepe LGS matematik özel ders eğitimlerini haftalık olarak 2,4,6 ders şeklinde sabitlemek oldukça faydalıdır. Öğrenciler düzenli olarak matematik dersi alarak sınavda çıkabilecek matematik sorularına benzer sorular görme, çözme, değerlendirme fırsatını elde eder. Sınavda sorulan soru tarzları genel olarak okulda işlenen derslerden farklı olduğundan özellikle LGS sınavının uzmanı matematik öğretmenlerinden destek almak önemli bir adımdır. LGS sınavında matematik soruları çoğu öğrencilerin yapamadığı sorular olduğundan doğru olarak çözdüğünüz her matematik sorusu için binlerce kişinin önüne geçersiniz.

Maltepe LGS matematik özel ders eğitimlerini Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri verir. Birebir alabileceğiniz LGS matematik özel ders eğitimlerini aynı zamanda 2 kişi de alabilirsiniz. 2 Kişi birlikte özel ders alındığında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilir. Derslerin Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde oluşu öğrenciler için ortak nokta teşkil etmektedir. Öğrenciler kurumda belirtilen saatte buluşarak özel derslerini alabilir.

Maltepe TYT matematik özel ders

Maltepe TYT matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler tamamen TYT sınavındaki matematik konularından eğitim alır. TYT sınavına yönelik matematik özel ders eğitimi alarak kısa sürede TYT sınavına hazırlık yapmak mümkündür. Aynı zamanda birebir eğitimlerde okula destek olarak ta matematik dersi yapmak mümkündür. İşlenecek konuları kendiniz belirleyebilir, öğretmeninizden anlamadığınız yerleri anlatmasını, nasıl yapılacağını öğretmesini isteyebilirsiniz. Özel derslerde amaç daha hızlı ve eksiksiz yol almaktır. Temel amaç öğrencinin TYT sınavında çıkan matematik sorularını eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplandırmasını sağlamaktır.

Maltepe TYT matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin iyi üniversitelerin iyi bölümlerine girebilmeleri için talep ettikleri birebir derslerdendir. Matematik dersi çoğu öğrencinin korkulu rüyası ve başarısız olduğu ders olarak görüldüğünden öğrenciler matematiğe karşı bir ön yargıyla hareket etmekte, başaramayacakları endişesine kapılmaktadır. Halbuki öğrencilerin korktuğu matematik dersinin üzerine giderek bir fark yaratmak çoğu öğrencinin aklına gelmez. Diğer öğrencilerin yapamadığı bu matematik sorularını yapabilmek adına birebir TYT matematik özel dersi alabilirsiniz.

Maltepe TYT matematik özel ders eğitimleri Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde gerçekleşmektedir. Öğrenciler özel derslerini 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim'i arayarak özel ders randevularını oluşturabilir. Sonrasında öğrenciler ders gün ve saatinde Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde olmalıdır. İyi bir eğitim almak üniversite giriş sınavında iyi sonuçlar almak demektir. Bu sebeple öğrencilere tavsiyemiz iyi matematik öğretmenlerinden eğitim almalarıdır. Deneyimli matematik öğretmenleri öğrencilerin TYT sınavında karşılaşacakları sorunlara karşı öğrencileri önceden hazırlar.

Maltepe TYT matematik özel ders eğitimleri kapsamında Mert Eğitim Merkezi'nde görev alan matematik öğretmenleri çevre okullarda görevli, profesyonel, işinde kendini kanıtlamış, uzman matematik öğretmenleridir. Deneyimli matematik öğretmenleri sayesinde öğrenciler TYT sınavında son derece rahat etmekte, kimselerin yapamadığı matematik sorularını yapmakta, binlerce öğrencinin önüne geçerek en iyi üniversitelere girmeye hak kazanmaktadır. Sizler de deneyimli matematik öğretmenlerinden özel ders alarak sınava düzenli olarak çalışarak hazırlanmak isterseniz Mert Eğitim Merkezi'ni arayarak özel ders randevunuzu oluşturmalısınız.

Maltepe AYT matematik özel ders

Maltepe AYT matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler üniversite giriş sınavının 2.oturum sınavı olan AYT’ye yönelik eğitim alır. AYT sınavında çıkabilecek sorulara karşı özel olarak hazırlanan öğrenciler birebir özel dersle veya YKS kursları kapsamında matematik eğitimi alabilir. AYT matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler istedikleri gün ve saatler için randevu oluşturur. Haftalık olarak düzenli bir şekilde AYT matematik özel ders eğitimi alır. Öğrenciler zorluk çektikleri konularda birebir eğitim alarak AYT’ye en iyi şekilde hazırlanır.

Maltepe AYT matematik özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin öğrencileri AYT sınavının matematik sorularına hazırladığı eğitimlerdir. Öğrenciler AYT matematik özel dersi alarak sınava hazırlanmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayarak özel ders randevusunu oluşturabilir. Belirttikleri gün ve saatte Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde özel derslerini alabilir. Öğrencilerin AYT sınavına hazırlanma süreçleri TYT sınavına hazırlıklarını bitirdikten sonra başlar. TYT sınavında başarıyı sağlayacağına inanmayan bir öğrencinin AYT sınavına hazırlanması zordur.

Maltepe AYT matematik özel ders eğitimleri alanında uzman AYT matematik öğretmenleri tarafından alınmalıdır. Özellikle YKS sınavı gibi önemli bir sınava hazırlanırken en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman matematik öğretmenlerinden destek almak geleceğiniz açısından son derece önemlidir. Öğretmenlerin iyi oluşu sınavda daha fazla ve doğru soru cevaplandırabilmeye olanak sağlar. Bu sayede istediğiniz okul ve bölümlere girebilme hakkı kazanabilirsiniz.

Maltepe AYT matematik özel ders eğitimlerinin öğrencilere yararlı olduğu, en iyi öğretmenlerin bulunduğu, 2006'dan beri eğitim öğretim alanında hizmet veren en nitelikli kurum Mert Eğitim Merkezi'dir. Mert Eğitim Merkezi'ne ulaşım seçenekleri oldukça çok olup, İstanbul'un tüm ilçelerinden kolayca ulaşmak mümkündür. Özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan randevu almanız yeterlidir. Derslerinizi gün ve saatlere sabitleyebilir, her hafta aynı gün ve saatlerde, aynı öğretmenden alabilirsiniz.

Maltepe YKS matematik özel ders

Maltepe YKS matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin TYT ve AYT sınavına hazırlığı sağlanır. Özellikle sayısal ve eşit ağırlık öğrencileri AYT sınavına da hazırlık eğitimi kapsamında matematik özel ders alır. Yalnızca sözel öğrenciler AYT sınavı kapsamında matematik eğitimi almazlar. Sözel öğrencileri yalnızca TYT matematik eğitimi alarak matematikle ilişkilerini uzatmazlar. Sözel öğrencilerin Türkçe, Edebiyat, Sosyal Bilgiler, Tarih, Coğrafya gibi daha farklı alanlardan hazırlanmaları gerekir. Kurumumuzda tüm derslerden eğitim alabilir, YKS’ye en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Maltepe YKS matematik özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde olmaktadır. YKS matematik özel ders eğitimleri TYT ve AYT sınavına hazırlanan tüm öğrenciler için gereklidir. Matematik özel dersi alarak üniversite giriş sınavı oturumları olan TYT ve AYT'den maksimum sayıda matematik sorusunu doğru cevaplandırabilme imkanı kazanabilirsiniz.

Maltepe YKS matematik özel ders eğitimlerinde öğrencileri TYT matematik ve AYT matematik sınavlarına hazırlayan öğretmenlerin deneyimli ve alanında uzman öğretmenler olmaları son derece önemlidir. Bir öğrencinin başarılı olması o öğretmenin dersi sevdirmesine ve öğretebilme yeteneğine bağlıdır. Bu kıstaslarda kendini kanıtlamış öğretmenler öğrencilere faydalı olabilir.

Maltepe YKS matematik özel ders eğitimleri kapsamında TYT ve AYT matematik sorularına öğrencileri hazırlayan en iyi öğretmenler Mert Eğitim Merkezi'nde bulunmaktadır. Deneyimli matematik öğretmenlerinden eğitim alarak kısa sürede matematik dersinde başarıya ulaşabilir, YKS sınavında da potansiyel olarak sahip olduğunuz bilgileri maksimum seviyede uygulamaya koyabilirsiniz. Başarılı sonuçlar almak ancak kuvvetli bir eğitimle muhtemeldir.

Maltepe 2.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 2.Sınıf matematik özel ders eğitimleri genellikler öğrencilerin 2.sınıf matematik derslerinde geri kalması veya sınavlardan düşük not almalarından dolayı ihtiyaç haline gelmektedir. Öğrenciler birebir matematik dersleri sayesinde hem düşük notlarını düzeltebilir hem de düşük notlarını bir sonraki sınav yükseltebilir. Öğrencilerin temellerinin atıldığı ilkokul sınıflarında matematik özel dersi almak ileriki yaşamlarında matematik dersinde kolayca ilerlemeleri için bir potansiyel yaratır. Öğrencilerinizin matematikte eksiksiz ilerlemesi ileride başarılı olmalarını kesinleştirir.

Maltepe 2.Sınıf matematik özel ders eğitimleri henüz matematiği yeni yeni öğrenen öğrencilerin zorluk çektikleri zamanlarda kurtarıcı olmaktadır. Birebir matematik özel ders eğitimi alan 2.sınıf öğrencileri matematiğin temeli olan doğal sayılarda iyi bir konuma gelir. İleri sınıflarda matematik dersinde devamlı rahat eder. 2.Sınıfta öğrencilerin matematik dersinde başarıya ulaşmaları ve dersi sevmeleri sayesinde öğrencinin matematik zekası gelişir. Matematik zekası gelişen öğrenciler diğer derslerden de başarıya kolaylıkla ulaşacak seviyeye gelir.

Maltepe 2.Sınıf matematik özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından verilir. Pedagojik formasyon sahibi matematik öğretmenleri aynı zamanda deneyimli olmaları sayesinde 2.sınıf öğrencilerine son derece verimli olur. Öğrenciler hem öğretmeni hem de matematiği sevmek için birebir matematik dersi alabilir. Öğrenciler yapabildikleri ve başarılı oldukları dersleri sevdiğinden birebir matematik dersi sayesinde hem matematik dersinde başarılı olur hem de dersi oldukça sever.

Maltepe 2.Sınıf matematik özel ders eğitimleri iyi öğretmenlerden alındığı takdirde öğrencilerde büyük gelişmeler sağlar. Matematik zekası gelişen öğrenciler matematik dersinde zevk alır. Devamlı matematik sorusu çözmek ister. Öğrencilerin matematik dersinde başarılı olmaları ancak ve ancak iyi öğretmenlerle mümkün olmakta ve bu iyi öğretmenlere ulaşmak ta Mert Eğitim Merkezi sayesinde çok kolay olmaktadır. Tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi danışmanlarıyla görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Maltepe 3.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 3.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinin temel ihtiyaç şekli okul notları ve öğrencilerin matematik temelinin sağlam olmasıdır. Eğer öğrenciler yeni öğrendikleri matematik konularına adapte olamaz, tam olarak anlayamazsa matematikte başarıyı yakalayamaz ve matematik dersini de bu sebeple sevmez. İlkokul sınıflarında matematik dersini sevmeyen öğrenciler ileriki sınıflarda da matematik dersinde devamlı başarısız olur. Bunun önüne geçmenin en kolay yolu birebir matematik eğitimi ile öğrencilerin anlamadıkları konuları onlara öğretebilecek özel bir öğretmenden ders almaktır.

Maltepe 3.Sınıf matematik özel ders eğitimleri artık bir gereklilik durumundadır. Öğrenciler sınıflarında geri kalmakta, sınav notları düşük gelebilmektedir. Matematiğin temellerinin atıldığı 3.sınıf matematik dersinde geri kalan, eksiği olan öğrenciler için birebir matematik dersini tercih edebilirsiniz. Kısa sürede öğrencinizin matematik dersinde başarıyı yakalaması sağlanarak dersi de sevmesine olanak oluşturulur. Başarılı olan öğrenciler dersi sevmeye başlar, üst sınıflarda da matematik dersinde rahat eder ve çalışarak yapabileceğini bilir.

Maltepe 3.Sınıf matematik özel ders eğitimleri iyi matematik öğretmenleri tarafından verildiğinde öğrenciye paha biçilemez faydası olur. Öğrencilerin matematik dersini sevmemelerinin en büyük sebebi dersi başaramadıklarını ve başaramayacaklarını düşünmeleridir. Halbuki iyi bir matematik öğretmeni tarafından öğrenciler matematik öğrenerek matematiğin aslında ne kadar kolay olabileceğini görebilir. Bu sebepledir ki tavsiyemiz matematik dersi almadan önce iyi öğretmenlerden alacağınızı kesinleştirmenizdir.

Maltepe 3.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren matematik öğretmenleri Mert Eğitim'de en az 10 yıl deneyimli ilkokul veya ortaokul matematik öğretmenleridir. Alanında uzman profesyonel matematik öğretmenleri okullarda görevli matematik öğretmenleri olduğundan hem konuya hakim, hem öğrenciye ne şekilde öğretebileceğini bilen, daha önce yüzlerce öğrenciye özel ders vermiş profesyonel öğretmenlerdir. Bu öğretmenlerden birebir matematik dersi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi'ni arayarak özel ders randevusu alabilirsiniz.

Maltepe 4.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 4.Sınıf matematik özel ders eğitimi birebir alınabileceği gibi 2 kişi olarak ta alınabilmektedir. 2 Kişi özel ders alındığında özel ders ücreti yarı yarıya paylaşılmaktadır. En az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından yapılan birebir dersler sayesinde 4.sınıf öğrencilerinin matematik ders notları yüksek olmaktadır. Düzenli olarak alınan 4.sınıf matematik özel dersleri sayesinde öğrenciler sınıflarında matematik dersinde başarılı öğrenciler olarak bilinir. Birebir matematik dersi alan bir öğrenci ile hiç destek almayan bir öğrenci arasında büyük farklar oluşmaktadır. Hele ki öğrencinin matematik temellerinin atıldığı 4.sınıf gibi bir sınıfta destek alması son derece faydalıdır. İleriki öğrencilik hayatında öğrenciler aldıkları bu dersler sayesinde daha başarılı olmaktadır.

Maltepe 4.Sınıf matematik özel ders eğitimleri diğer tüm derslerin olduğu gibi Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde verilmektedir. 4.Sınıf öğrencilerinin matematik ders notlarını yükseltebilmeleri birebir matematik dersi almalarına bağlıdır. Öğrenciler matematik derslerini kaçırmış olabileceği gibi konuları da anlamamış olabilir. Bu gibi durumlarda matematik özel dersiyle öğrencinizin matematik dersindeki eksiğini çok kısa zamanda toparlayabilirsiniz.

Maltepe 4.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren matematik öğretmenlerinin iyi matematik öğretmenleri olması gerekir. Eğer 4.sınıf gibi hassas bir süreçte olan öğrenciye temel matematik bilgisini yanlış verirseniz bir ömür bu yükü öğrencinin taşımasına neden olursunuz. 4.Sınıf öğrencilerin matematik bilgilerinin yaratıldığı, temel olarak belirtilen bir sınıftır. Matematik temelleri 4.sınıfta sağlamlaştırılarak yeni konulara geçiş yapılır. İyi bir matematik öğretmeninden birebir eğitim almak bu sınıfta gereklilikten çok zorunluluktur.

Maltepe 4.Sınıf matematik özel ders eğitimleri eğer ihtiyaç durumundaysa en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden alınabilir. Mert Eğitim Merkezi'nde 4.sınıf matematik özel derslerine en az 10 yıl deneyimli, çevre okullarda görevli matematik öğretmenleri girmektedir. Kısa sürede başarıyı yakalamak için matematik özel ders alabilir, haftalık olarak sabitleyebilir, 4.sınıf boyunca öğrencinizin matematik dersinde iyi bir konuma gelerek dersi sevmesini sağlayabilirsiniz.

Maltepe 5.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 5.Sınıf matematik özel ders eğitimleri ortaokul öğrencilerinin yeni konular görmeye başlamalarından dolayı zorluk çektikleri dönemlerde büyük ihtiyaç haline gelmektedir. En az 10 yıl deneyimli ortaokul matematik öğretmenlerinden birebir destek alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi sizlere bu zorlu dönemde destek vermektedir. Özel ders bedelleri olarak minimumda uygulanan ücret politikası ve öğretmenler olarak en iyilerini tercih eden Mert Eğitim Merkezi, tüm öğrenciler ve tüm sınıflar için vazgeçilmez bir eğitim kurumudur.

Maltepe 5.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler 5.sınıf matematik konularından anlamadıklarının anlatılmasını isteyebilir. Aynı zamanda öğrenciler çözemedikleri soruların nasıl çözülebildiğini görmek, okul notlarını yükseltmek için de birebir matematik dersi alabilir. Kısa sürede etkili bir çözüm olarak birebir matematik özel dersi seçebilirsiniz. Derslerinizi düzenli olarak aldığınız takdirde başarısız olma şansını ortadan kaldırırsınız.

Maltepe 5.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren öğretmenlerin deneyimli matematik öğretmenleri olması kıstasına çoğu veli dikkat etmemektedir. Bu nedenledir ki çoğu kurum ücretini uygun tutup üniversite öğrencileriyle çalışmaktadır. Lakin sınav zamanı geldiğinde öğrenciler başarısız olduklarında veliler sorgulamaya başladıklarında fark eder ki öğretmen diye eğitim aldıkları kişiler üniversite öğrencisidir. Bu da başarısızlığı çok normal kılan büyük bir unsurdur. İşi öğretmenlik olan bir profesyonele göre sonuçlar tabi farklı olur.

Maltepe 5.Sınıf matematik özel ders eğitimlerine Mert Eğitim Merkezi'nde giren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, çevre okullarda görevli, profesyonel matematik öğretmenleridir. Yüzlerce öğrenciye birebir ders vererek matematik dersinde başarıyı yakalamasını sağlamış nitelikli öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi'nde bulabilirsiniz. Ayrıca yalnızca matematik değil diğer tüm derslerden de birebir branş öğretmenlerinin deneyimli ve başarılı olanlarını Mert Eğitim'de tanımanız mümkündür.

Maltepe 6.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 6.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin okulda yeni öğrendikleri konuları anlayamaması, geride kalması, okula gidememesi, sınav zamanı gelirken sınava eksiksiz hazırlanmak istemesi gibi durumlarda bolca talep görür. Öğretmenlerin Mert Eğitim Merkezi’nde iyi olması sayesinde öğrenci ve veliler de her sınav dönemi tüm derslerden özel ders alır. Mert Eğitim Merkezi’nden düzenli destek alan öğrencilerin başarısız olması imkansızdır. Yalnız sınav dönemi alınan 1,2 dersle durumu toparlamak son derece zordur. Bu sebeple eğer bir derste zorluk çekiyorsanız ve eksikleriniz her gün daha da büyüyorsa düzenli olarak özel ders almalı ve o dersi bir sorun olmaktan kurtarmalısınız.

Maltepe 6.Sınıf matematik özel ders eğitimleri ile öğrenciler eksiklerini gidermektedir. Birebir olarak yapılan matematik dersleri sayesinde öğrenciler yapamadıkları soruları yapmayı öğrenir, anlamadıkları konuları yeniden öğrenerek başarıya ulaşır. Kısa sürede hızlı gelişmelerin yaşandığı 6.sınıf öğrencilerine destek vererek matematik dersini sevmeyen öğrencilerin matematik dersini sevmelerini sağlamak mümkündür.

Maltepe 6.Sınıf matematik özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinin birebir matematik dersi verdiği Mert Eğitim Merkezi'nden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilir, özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Maltepe 6.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini en iyi matematik öğretmenlerinden almak öğrencilerin başarılı olmaları için son derece önemlidir. Öğrenciler başarısız oldukları, düşük not aldıkları dersi sevmez. Bu sebepledir ki öğrencilere matematik dersini öğrettikçe öğrenciler başarmayı öğrenir ve yüksek not alarak dersi sevmeye başlar. Sizler de eğer 6.sınıf öğrencileriniz için birebir matematik dersi arıyorsanız size gerçek öğretmenlerin bulunduğu profesyonel bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi'ni araştırmanızı öneririz.

Maltepe 7.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 7.Sınıf matematik özel ders eğitimleri LGS arifesinde olan bir öğrenci için son derece önemlidir. Öğrenciler 7.sınıfta matematik dersinde seneyi bol eksikle kapatır. 8.Sınıf geldiğinde ise 7.sınıfta bırakılan eksikler öğrencileri takip eder. Bu sebeple 7.sınıfta bir kurs desteği almasak bile özellikle matematikten eksik oldukça veya düzenli olarak özel ders desteği almakta fayda vardır. Başarılı öğrenciler yetiştiren Mert Eğitim Merkezi’nin en iyi matematik öğretmenlerinden faydalanabilir, 7.sınıfta eksiğinizin kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Maltepe 7.Sınıf matematik özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nde alanında uzman profesyonel matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. 7.Sınıf öğrencilerin en çok zorlandığı ve 8.sınıfa hazırlık yaptıkları sınıftır. Öğrenciler 7.sınıfı ne kadar iyi bir şekilde atlatırsa 8.sınıfta ta o denli rahat ettiğinden 7.sınıfta işleri sıkı tutmak oldukça önemlidir.

Maltepe 7.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden alabilme imkanına Mert Eğitim Merkezi sayesinde erişebilirsiniz. Matematik dersi çoğu dersten önemli olup, tüm öğrencilerin yapmak zorunda oldukları derslerdendir. Matematik dersinde başarıya ulaşamayan öğrenci dersi sevmez. Lakin Mert Eğitim Merkezi'nde matematik dersini sevmeyi öğrenebilirsiniz.

Maltepe 7.Sınıf matematik özel ders eğitimlerine katılmak için Küçükyalı Mert Eğitim Merkezi'nden randevu almalı, belirtilen ders saatinde kurumda hazır bulunmalısınız. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri birebir derslerle öğrencilerin eksiklerini gidererek kısa sürede başarıya ulaşmalarını sağlar. Başarmak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu aramak, Mert Eğitim danışmanlarıyla görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır.

Maltepe 8.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 8.Sınıf matematik özel ders eğitimleri LGS sınavına girecek olan öğrencilerin talep ettikleri eğitimlerdir. Öğrenciler 8.sınıfa kadar geçen sürede eksik oldukları matematik konularından ve 8.sınıf matematik konularından LGS’ye yönelik eğitim alabilir. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından öğrencilerin eksikleri giderilir, matematik konularının tamamının üzerinden geçilir, zorluk çekilen konuların anlatımları yapılır, her konudan mutlaka soru çözülür. Öğrenciler LGS gibi önemli bir sınavda matematik sorularını eksiksiz ve doğru bir şekilde yapmayı hedefler. Öğretmenlerinin verdikleri ödevleri yapanlar, iyi dinleyip bol soru çözenler ve yapamadıklarını özel derslerde soranlar LGS sınavında matematik testinden kesinlikle başarılı sonuçlar elde eder.

Maltepe 8.Sınıf matematik özel ders eğitimleri artık LGS matematik özel ders olarak anılmakta, öğrencilerin lise giriş sınavına hazırlanmaları için çalışmalar yapılmaktadır. Öğrencilerin LGS sınavında çıkabilecek matematik sorularını çözebilmeleri için soru türlerini görmeleri, sayısız soru çözmüş olmaları gerekmektedir. Mert Eğitim'de 8.Sınıfa kadar geçen tüm süreçteki konular göz önünde bulundurularak öğrencinin eksikleri giderilir.

Maltepe 8.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde görev alan matematik öğretmenlerinin nitelikli olması öğrencilerin de LGS sınavında yüksek puanlar elde edebilmelerini sağlar. Başarılı öğrenciler daima iyi öğretmenler tarafından yetiştirilmiş, bol soru çözmüş, çözemediklerini sorabilecek bir öğretmenleri olmuş öğrencilerdir. Sizler de matematik dersi alacağınız öğretmenlerinizi iyi seçmeli, başarınızı iyi bir öğretmen seçiminde bulunarak kesinleştirmelisiniz.

Maltepe 8.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri olduğu en nitelikli kurum Mert Eğitim Merkezi'dir. Mert Eğitim'in öğretmenlerle çalışma prensibi en az 10 yıl deneyimli olmalarıdır. Aynı zamanda başarılı öğrenciler yetiştirmiş olmaları, yeni öğrencilerin başarıya ulaşmaları için bilinmesi gereken bir durumdur. Bu kapsamda tüm araştırmalar tamamlandıktan sonra Mert Eğitim'de onaylanan öğretmenler göreve başlar. Onaylı matematik öğretmenlerinden ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi eğitim danışmanları ile görüşmektir.

Maltepe 9.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 9.Sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin ortaokuldan sonra liseye geçtiklerinde ortaokuldaki gibi olacağını düşünüp ona göre hareket ettiklerinden notlarının düşük gelmesi sonucunda talep gören eğitimlerdir. Aslında bu durumlarda önemli olan öğrencinin matematikten zorluk çektiğini gördüğümüz gibi bir destek arayışına girmektir. Mert Eğitim Merkezi’nden matematik özel ders eğitimi alarak kısa sürede eksiklerinizi giderebilir, sınavlardan düşük not almadan müdahale ederek öğrencilerinizin başarılı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Maltepe 9.Sınıf matematik özel ders eğitimleri ortaokulu yeni bitirmiş, liseye yeni geçmiş öğrencilerin 9.sınıfın matematik dersinde zorluk çekmeleri üzerine aldıkları eğitimlerdir. Birebir olarak öğrencilere matematik takviyesi verilerek kısa sürede durum toparlanır. Öğrencinin adapte 9.sınıf matematik konularına adapte olması sağlanır. Bu sayede öğrenci okuldan uzaklaşmak, diğer derslerine vakit ayırma şansını elde eder.

Maltepe 9.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren öğretmenlerin deneyimli olması öğrencilerin de başarılı olmalarını sağlar. Matematik sınavlarından alınan notlar başarının bir kısmını gösterir. Yüksek notlar almak için iyi çalışmış ve iyi bir öğretmen tarafından eğitim alınmış olması gerekir. İyi sonuçlar ancak iyi bir eğitimle mümkündür. Burada eğitim olarak bahsedilen birebir matematik dersleridir. Birebir matematik derslerinde öğrencilere anlamadıkları konuları öğreten, çözemedikleri soruları nasıl çözebileceklerini anlatan öğretmenlerin iyi olması öğrencilerin başarılı olmalarını sağlar.

Maltepe 9.Sınıf matematik özel ders eğitimleri kapsamında en iyi matematik öğretmenlerini bulabileceğiniz en nitelikli kurum Mert Eğitim Merkezi'dir. Mert Eğitim'de tüm branşlardan öğretmenler bulunmakta, en az 10 yıl deneyime sahip öğretmenler olmaktadır. Lise 1 ve diğer tüm sınıflar için özel matematik dersi alarak kısa sürede matematik sorununu çözebilir, çok daha başarılı hale gelebilirsiniz.

Maltepe 10.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 10.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin özellikle 9.sınıf ve 10.sınıf matematik konularından eksik oldukları konular için dersler işlenir. Konu anlatımları ve soru çözümleri bir arada ilerletilerek öğrencilerin tüm eksikleri giderilir. Öğrencilerin matematik dersinde başarıyı yakalamaları bazen ufak bir desteğe bağlıdır bazen ile düzenli olarak desteğe bağlıdır. Bu durumlarda matematik öğretmenlerimizden destek almaktan çekinmeyiniz. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri sayesinde matematik bir sorun olmaktan çıkar.

Maltepe 10.Sınıf matematik özel ders eğitimleri alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden alınmak istendiğinde Mert Eğitim Merkezi'nden alınır. Mert Eğitim Merkezi Altıntepe'de, minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir bir mevkide bulunmaktadır. Öğrenciler tüm ilçelerden Mert Eğitim'e kolaylıkla ulaşabilir, tüm ulaşım araçlarına yakın konumda olan Mert Eğitim'de öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli olması da Mert Eğitim'i cazip kılan bir başka yönüdür.

Maltepe 10.Sınıf matematik özel ders eğitimleri için birebir ders veren matematik öğretmenleri kapsamında Mert Eğitim'de görev alan matematik öğretmenleri değerlendirdiğimizde görürüz ki, tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, devlet ve özel okullarda görevli, alanında uzman, profesyonel matematik öğretmenleridir. Deneyimli branş öğretmenleri kadrosu ile tüm öğrencilere hizmet veren Mert Eğitim Merkezi'nde öğrenciler birebir derslerden sonra gözle görülür gelişme sergiler.

Maltepe 10.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini Küçükyalı'da bulunan Mert Eğitim Merkezi'nden alan öğrenciler sınıflarında hemen fark edilir. Derse katılımları artar, yapabildikleri sorular çoğalır, sınıfta matematik öğretmeni bir soru sorduğunda özel ders alan öğrenci rahatlıkla cevaplayabilir. Bu gelişme hem okuldaki yaşam kalitesini, hem ailenin gururlu olmasını hem de öğretmenlerinin yüksek sözlü notu vermesini sağlar. Mert Eğitim'de sevmediğiniz dersi sever, kötü not aldığınız dersten yüksek not alarak durumu toparlarsınız.

Maltepe 11.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 11.Sınıf matematik özel ders eğitimleri artık üniversite hazırlık seviyesinde eğitim almayı gerektirir. 11.Sınıf konuları özellikle AYT sınavında oldukça geçerli olduğundan bir YKS kursuna katılmak faydalı olacaktır. Diğer dersleri halledebilen öğrenciler yalnızca matematik dersinden desteğe ihtiyaç duyuyorlarsa o zaman özel ders alarak eksiklerini giderebilir, düzenli olarak YKS’ye yönelik matematik özel dersi alabilir.

Maltepe 11.Sınıf matematik özel ders eğitimleri Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde gerçekleşir. Ders randevusu oluşturmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz, randevu aldığınız özel derslerinize katılmak için Küçükyalı'ya Mert Eğitim Merkezi'ne gelmelisiniz. Mert Eğitim Merkezi her dersin bulunduğu bir eğitim yuvasıdır. Tüm derslerden öğretmenler Mert Eğitim Merkezi'nde mevcuttur. Dilediğiniz dersten, dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz.

Maltepe 11.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren öğretmenlerin deneyimli matematik öğretmenleri olmaları son derece önemlidir. İyi öğretmenler öğrencileri her zaman başarıya götürür. Bu kapsamda üniversite hazırlığının yapıldığı bu dönemde iyi bir matematik öğretmeninden ders almak olmazsa olmazınız olmalıdır. Katılacağınız kurs veya özel ders eğitiminde ders veren matematik öğretmeni hakkında detaylı bilgi almalı, öğretmenle ders yapmalı ve iyi değerlendirmelisiniz.

Maltepe 11.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde yüzlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmış en iyi matematik öğretmenleriyle çalışan Mert Eğitim Merkezi'ni tercih edebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi'nde matematik öğretmenlerinin yanı sıra her dersin öğretmeni bulunmakta aynı zamanda çevre kurum ve kuruluşlara göre çok daha deneyimli (kurumda ders verebilmek için en az 10 yıl deneyim şartı ve öğretmenlik fakültesi mezunu olma zorunluluğu bulunmaktadır.) öğretmenlerle çalışılmaktadır.

Maltepe 12.Sınıf matematik özel ders

Maltepe 12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri üniversiteye giriş sınavına hazırlık yapan öğrencilerin en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından sınavın matematik sorularına hazırlanmalarını kapsar. Öğrenciler okul sınavlarına da destek alabildiği gibi YKS’de sorumlu oldukları TYT veya AYT sınavlarına yönelik de özel ders eğitimi alabilir. Öğrenciler YKS matematik konularından baştan sona eğitim almak için YKS hazırlık kurslarına katılabilir. Bu kurslarda diğer derslerden de eğitim alarak YKS sınavına hazırlanırlar. Lakin yalnızca matematik dersinde eksiklik hisseden öğrenciler birebir YKS matematik özel dersi alarak sınavın matematik sorularına en iyi şekilde hazırlık yapabilir.

Maltepe 12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri diğer tüm eğitimlerin olduğu gibi Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde gerçekleşir. 12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri üniversite hazırlık amacıyla yapılır. Birebir matematik özel ders alarak TYT ve AYT sınavlarının matematik sorularına hazırlık yapabilirsiniz. TYT, tüm alanların sayısal, sözel, eşit ağırlık fark etmeksizin hazırlanması gereken bir sınavdır. AYT sınavının matematik bölümüne ise sayısal ve eşit ağırlık bölümü öğrencilerinin iyi hazırlanması gerekir.

Maltepe 12.Sınıf matematik özel ders eğitimlerine öğrencileri sınava eksiksiz bir şekilde hazırlayabilecek çevrede bilinen en iyi matematik öğretmenleri girmelidir. Öğrencilerin YKS sınavında geleceklerinin belirlendiğini göz önünde bulundurduğumuzda öğretmenlerin ne denli önemli olduğunu bir kez daha fark etmekteyiz. İyi bir üniversitenin iyi bir bölümünü kazanmak ancak ve ancak iyi bir eğitimle mümkündür. Sizlere bu eğitimi verebilecek yetkinlikte bir kurumun sunduğu bir eğitim programına dahil olmanız önemlidir.

Maltepe 12.Sınıf matematik özel ders eğitimlerine en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinin girdiği Mert Eğitim Merkezi, Küçükyalı'da bulunmaktadır. YKS hazırlık eğitimleri genellikle derslerin haftalık düzenli olarak işlenmesi şeklinde uygulanır. TYT ve AYT sınavında çıkabilecek matematik sorularına hazırlık için özel derslerinizi 2006'dan beri eğitim hizmeti veren, profesyonel branş öğretmenleriyle çalışan Mert Eğitim Merkezi'nden alabilirsiniz.

Maltepe Lise 1 matematik özel ders

Maltepe lise 1 matematik özel ders eğitimleri birebir olarak yapılmakta olup isteğe bağlı şekilde bir arkadaşınızla da katılabileceğiniz eğitimlerdendir. Birlikte katıldığınız arkadaşınızla özel ders bedelini yarı yarıya paylaşarak daha fazla ders alma imkanı elde edebilirsiniz. Yalnız birlikte özel ders alacağınız arkadaşınızın sizinle aynı seviyede bilgiye sahip olduğundan emin olmanız dersteki ilerleyişiniz açısından önem taşır. Birlikte özel ders almak birlikte ilerleme kaydetmek anlamına geldiğinden matematik temelinin önemi yüksektir.

Maltepe lise 1 matematik özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim’de yapılan derslerden oluşur. Haftalık olarak ders programı oluşturarak düzenli bir şekilde birebir ders alabilirsiniz. Ders gün ve saatleri sizlere göre planlanarak derslere rahatlıkla gelebilmeniz sağlanmaktadır. Özellikle daha sakin okul günlerinde veya hafta sonları birebir ders almanız zihninizin açık olması sayesinde yüksek verimde olacaktır. Ders planlamasını istediğiniz zaman değiştirebilir, ders programınızı size en uygun gün ve saatlere taşıyabilirsiniz.

Maltepe lise 1 matematik özel ders eğitimlerinde işlenecek konuları kendiniz de belirleyebileceğiniz gibi kademe kademe ilerleme kaydederek öğretmene de bırakabilirsiniz. Öğretmeniniz tamamen size özel öğretim yapacağından sizlerin bildiği konuların hızlı geçilmesini sağlayarak bilmediğiniz konulara daha fazla önem gösterir. Birebir derslerde önemli olan eksik gidermek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmenizi sağlamak, daha da önemlisi üniversite giriş sınavı hedefiyle ilerleme kaydetmektir.

Maltepe lise 1 matematik özel ders eğitimleri sayesinde lise 1 matematik konularındaki eksiklerinizi gidererek üniversite giriş sınavında geçerli olan temel konuları en iyi şekilde öğrenmiş olursunuz. Bu da ilerleyen senelerde temelinizin sağlam olması ve üzerine istediğiniz konuları inşa edebileceğiniz anlamına gelir. Bir çok konu birbiriyle bağlantılı olduğundan konuları erkenden iyi bir şekilde öğrenmeniz ilerleyen konuları kolaylıkla anlayabilmeniz açısından son derece değerlidir.

Maltepe lise 1 matematik özel ders eğitimlerinin temel amacı sizleri üniversite giriş sınavına hazırlık sürecinde karşılaşacağınız zorluklara hazırlamaktır. Lise 1 matematik konularına hakimiyet üniversite giriş sınavı için son derece değerlidir. Zamanında konuları en iyi şekilde öğrendiğinizde, ilerleyen senelerde konular birleştiğinde iç içe sorular sorulmaktadır. Görülen yeni konuların anlaşılması çok daha kısa zaman almakta ve öğrencinin karmaşık soruları rahatlıkla çözebilmesi mümkün olmaktadır.

Maltepe lise 2 matematik özel ders

Maltepe lise 2 matematik özel ders eğitimleri birebir olarak yapılan öğrencilerin en çok verim aldığı eğitimlerdir. En az 10 yıl deneyimli lise matematik öğretmenlerinden birebir özel ders alarak eksiklerinizi giderebilir, lise 2 matematik konularına hakimiyet sağlayabilirsiniz. Lise 2 matematik konularını iyi öğrenmek üniversite giriş sınavında da sorulan soruları rahatlıkla cevaplandırabilmek demektir. Çoğu öğrencinin zorlandığı soruları birebir ders aldığınızdan dolayı konuları iyi öğrenmiş bir şekilde kolaylıkla çözümleyebilirsiniz.

Maltepe lise 2 matematik özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim’de yapılmaktadır. Mert Eğitim’de gerçekleştirilen eğitimlerin tümü en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Bu da öğrencilerin konuları en iyi şekilde öğrenebilmesi adına oldukça etkili bir kıstastır. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin lise 2 matematik konularında iyi bir konuma gelmelerini sağlar. Lise 2 matematik konularını iyi öğrenen öğrenciler ilerleyen senelerde de görülen yeni konuları kolaylıkla anlayarak öğrenebilir.

Maltepe lise 2 matematik özel ders eğitimlerinin temel amacı üniversite giriş sınavında çıkabilecek sorulara karşı hazır olmaktır. Bunun yanında öğrenilecek yeni konulara da hakimiyet sağlama süresi öğrencinin temelinin sağlam olması ile doğru orantılıdır. Öğrenci lise 1 ve lise 2 matematik konularını iyi bildiğinde lise 3 ve lise 4 matematik konularını kolaylıkla anlayabilir. Bu sayede öğrenci hızla ilerleme kaydederek bol soru çözebilecek zamana sahip olur. Üniversite giriş sınavına hazırlanan bir öğrenci için bol soru çözmek son derece önem arz eder.

Maltepe lise 2 matematik özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel gün ve saatlerde yapılır. Öğrenci isterse düzenli bir şekilde her haftanın belli gün ve saatlerinde matematik özel derslerini alabilir. Bunun yanında öğrenci dilerse yalnızca bazı konulardan da özel ders alarak eksiklerini giderebilir. Planlama tamamen öğrenciye özel olarak yapıldığından alınabilecek verim maksimum seviyededir. Düzenli bir şekilde alınan birebir matematik derslerinde öğrencilerin bildiği konular hızla geçilirken öğrencinin zorlandığı konular üzerinde durulur.

Maltepe lise 2 matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilere konu anlatımları ve soru çözümleri yapılır. Aynı zamanda derslerden sonra verilen ödevler sayesinde öğrenci öğrendiklerini uygulayabileceği bir sisteme sahip olur. Öğrenci bir sonraki derse bu soruları çözerek getirir. Öğrencinin zorluk çektiği sorulara öğretmenle birlikte bakılarak öğrencinin eksikleri tespit edilir. Birebir matematik öğretmeni öğrencinin hemen eksiklerini giderme yönünde çalışmalar gerçekleştirir.

Maltepe lise 3 matematik özel ders

Maltepe lise 3 matematik özel ders eğitimleri özellikle sayısal öğrenciler için son derece değerlidir. Sözel öğrenciler için de üniversite giriş sınavının ilk oturumuna hazırlık açısından değerlendirilebilir. Lise 3 matematik konuları öğrencilerin üniversite giriş sınavının ikinci oturumu için bilmeleri gereken konulardır. Bu konulara hakimiyeti birebir özel dersler sayesinde sağlamak mümkündür. Derslerin öğrencilerin eksiklerini gidermek üzerine kurulu olması ve tamamen öğrenciye özel olması sayesinde öğrenciler derslerden mutlaka verim alır.

Maltepe lise 3 matematik özel ders eğitimlerine profesyonel lise matematik öğretmenleri girmektedir. Başarılı öğretmenler tarafından birebir ders alarak tüm matematik konularındaki eksiklerinizi gidermeniz mümkündür. Aynı zamanda ders çalışma alışkanlığı elde etmek için birebir özel matematik dersi almak son derece faydalıdır. Öğrenciler birebir özel derslerden sonra ödevlendirilerek bir sonraki derse o ödevleri yaparak getirmeleri sağlanır. Öğrencilerin öğrendiklerini uygulaması sınava hazırlık açısından önemlidir.

Maltepe lise 3 matematik özel ders eğitimlerinde işlenen konular lise 3 matematik konularıdır. Lakin öğrencinin eksikleri geçmişe dayanıyorsa ve bu lise 3 matematik konularını öğrenmesine engel oluşturuyorsa öğrenciye öncelikli konularda destek verilir. Gerekirse öncelikle lise 1 ve lise 2 matematik konularını öğrenmesi sağlanır. Buna karar verecek olanlar öğrenci ve öğretmenidir. Tamamen öğrencinin verim almasına göre hareket edilen birebir derslerde öğretmenle birlikte karar almak oldukça değerlidir.

Maltepe lise 3 matematik özel ders eğitimlerinde zorlanan öğrenciler hangi konularda zorluk çektiklerini öğretmenlerine belirterek o konulardan birebir öğrenim görebilir. İster konu anlatımı ister soru çözümü yapılarak öğrencinin eksik olduğu yönlere doğru çalışmalar gerçekleştirilir. Öğrencinin dersten sonra mutlaka soru çözmesi gerekmektedir. Bu sebeple öğrenciye her dersten sonra mutlaka ödevlendirme yapılarak ders çalışması sağlanır.

Maltepe lise 3 matematik özel ders eğitimlerinde her dersin sonunda öğrenciye yeterli miktarda soru ödevi verilir. Lakin öğrencinin bu soruları çözdükten sonra benzer farklı kaynaklardan da sorular çözmesi gelişimi için son derece değerlidir. Öğrencinin bu çalışma sistemiyle başarıya ulaşamaması söz konusu değildir. Eğer öğrenci yapamadığı soruları olursa öğretmenine sorabilir. Öğrenci farklı yıl ve dönemlere ait çözemediği soruları da rahatlıkla öğretmenine sorabilir.

Maltepe lise 4 matematik özel ders

Maltepe lise 4 matematik özel ders eğitimleri alanında uzman lise matematik öğretmenleri tarafından verilen birebir dersleri içerir. Dersler bu seviyede yalnızca üniversite giriş sınavına yönelik yapılır. Öğrenciler iyi bir üniversitenin güzel bir bölümünü kazanmak için çabalarken öğretmen de öğrencinin sınavda karşılaşacağı matematik sorularına karşı hazır olmasını sağlar. Öğrencinin yapması gerekenler öğretmen tarafından belirlenerek takibi yapılır.

Maltepe lise 4 matematik özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Öğrenciler diledikleri gün ve saatlerde, diledikleri yoğunlukta birebir derslerini alabilir. Öğrenciler dilerse bir arkadaşlarıyla da birebir derslere katılım sağlayarak özel ders ücretlerini yarı yarıya paylaşabilir. Birlikte ders almak Mert Eğitim’de herhangi bir fiyat değişimine sebep olmadığı gibi öğrencilerin özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmelerine imkan yaratır.

Maltepe lise 4 matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin hedefine yönelik çalışmalar gerçekleştirilir. Öğrencilerin eksiklerinin kalmaması adına yıl boyunca düzenli olarak çalışılır. Öğrencinin yapması gerekenleri bilmesi ve önemsemesi sınavda karşılaşacağı sorularda son derece rahat etmesini sağlar. Öğrenci öğrendikleri ile ilgili mutlaka bol soru çözmeli ve sınava hazırlık sürecinde konu öğrenimi ve soru çözümü dışında farklı şeylerle fazla ilgilenmemelidir.

Maltepe lise 4 matematik özel ders eğitimi alan bir öğrenci dilediği her konudan öğrenim görebileceğini bilir. Mert Eğitim’de dersler tamamen öğrenciye göre programlandığından öğrencinin maksimum performans göstermesi beklenir. Öğrenci daha sakin günlerinde birebir derslerini alarak o gün öğrendikleri ile ilgili bol soru çözmelidir. Öğrencinin hedeflerine göre çalışması son derece değerli olup sınava hazırlık sürecinde maksimum verim alabilmesi adına gereklidir.

Maltepe lise 4 matematik özel ders eğitimleri sayesinde öğrenciler lise 1,2 ve 3 konularındaki eksiklerini de giderir. Lise matematik öğretmenleri tarafından verilen birebir derslerde öğrencinin geçmiş senelere yönelik eksikleri tespit edilirse o konulara hemen öncelik verilir. Öğrenci özel derslerini haftalık olarak belirli gün ve saatlere yerleştirebilir. Her hafta o gün ve saatlerde derslerini yapabilir. Burada önemli olan öğrencinin eksikleri ve aldığı ders sayısıdır. Eğer öğrencinin geçmiş senelere yönelik eksikleri çoksa haftada alacağı 1,2 ders yetersiz kalabilir. Belki de en az 6-8 ders alması gerekir. Bu tamamen kişiye özel olarak karar verilmesi gereken önemli bir konudur.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.