TÜRKÇE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden Türkçe özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 TÜRKÇE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm Türkçe konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

turkce-ders-ozel-egitim
turkce-ozel-ders

🎓 AŞAĞIDAKİ TÜM SEMTLERDEN MERT EĞİTİM MERKEZİ'NE ÖĞRENCİ GELMEKTEDİR.

Adatepe, Büyükbakkalköy, Ferhatpaşa, İdealtepe, Altay Çesme, Cevizli, Feyzullah, Küçükyalı, Altıntepe, Çınar, Fındıklı, Yalı, Aydınevler, DiğerGirne, Zümrütevler, Bağlarbaşı, Dragos, Gülensu, Başıbüyük, Esenkent, Gülsuyu

🎓 MAKALELER

Maltepe Türkçe özel ders

Maltepe Türkçe özel ders eğitimleri de diğer tüm dersler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde, en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenleri tarafından, 40’ar dakikalık dersler şeklinde verilir. Dersler öğrencilerin talebine bağlı olarak belli bir konuda da yapılabileceği gibi müfredata göre sırasıyla da yapılabilir. Öğrencilerin okul sınavları, LGS, YKS, DGS gibi sınavlara hazırlık kapsamında özel ders alabileceği Türkçe eğitimleri tamamen öğrencilerin hedefine göre yapılmaktadır.

Maltepe Türkçe özel ders eğitimlerinin Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde yapılması sayesinde öğrenciler Türkçe harici derslerden de özel ders alarak 1 günde tüm ders talebini giderebilir. Türkçe dersinde en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinin görev aldığı belirtildiği gibi diğer tüm derslerde de en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri görev almaktadır. Başarılı öğrenciler ancak başarılı öğretmenlerin eğitim ve öğretimleri sonucunda başarılı olur. Bu kapsamda öğretmenlerimizi İstanbul’un en iyi öğretmenlerinden tercih etmekteyiz.

Maltepe Türkçe özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenler 10 yılı aşkın süredir Türkçe öğretmeni olarak devlet okullarında veya özel kurumlarda aktif olarak çalışan, okul sonraları ve hafta sonları kurumumuzda ders veren öğretmenlerdir. Öğretmenlerin deneyimleri sayesinde öğrencilerin verim alacağını garanti edebilmekteyiz. Öğrencilerden beklenen dersi iyi dinlemeleri, dersten sonra verilen ödevleri yapıp gelmeleridir. Eksiklerin hızla giderilmesinin ve öğrenilenlerin kalıcı olmasının sağlanması ancak bu sayede mümkün olmaktadır.

Maltepe Türkçe özel ders eğitimlerini ister sınavdan önce 1 ders, ister haftalık düzenli olarak 2-4-6 ders gibi alabilir, hedeflerinize giden yolda gerekli tüm desteği sağlayabilirsiniz. Öğretmen kadromuzun nitelikli öğretmenlerden oluşması sayesinde öğrencilerin dersten alacağı verim maksimize edilir. Öğrenci özel derslerden sonra kesin olarak öğrenerek ayrılır. Öğrenci ve veli memnuniyeti, notlarının yükselmesi, hedeflerinin gerçekleşmesi kurumumuz için en önemli kıstastır.

Maltepe Türkçe özel ders eğitimlerinin birebir olarak yapılması öğrencilerin dersi iyi dinlemelerini ve kaçırdıkları konu olmamasını sağlar. Öğrencilerle birebir olarak ilgilenilerek derste başarılı olmaları için özveri ile çaba sarf edilir. Öğretmenlerimiz öğrencilerin başarılı olmaları için ellerinden gelen tüm çabayı gösterir. Bu uğurda öğrencilerin yapmaları gerekenler bulunmaktadır. Genel olarak derslerden sonra, işlenmiş konularla ilgili verilen soruları yapmaları beklenenlerin başında gelir. Dersten alınan verimi artırıcı olan ödevler sayesinde öğrenci eksiklerini hızla tamamlar.

Maltepe birebir Türkçe dersi

Maltepe birebir Türkçe dersi eğitimlerinde öğrenciler 2.sınıftan 12.sınıfa kadar tüm konular işlenir. Bu aralıkta okuyan tüm öğrenciler Türkçe özel ders alarak okul sınavlarına hazırlık yapabilir. Deneyimli Türkçe öğretmenlerinden birebir ders almak öğrencileri Türkçe dersinde başarıya taşır. Birebir derslerde öğrencilerin eksik olduğu konular giderilerek çıkabilecek sorular üzerinde çalışılır.

Maltepe birebir Türkçe dersi eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler Küçükyalı’da Türkçe ve diğer tüm derslerden en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden birebir öğrenim görebilir. Sınav öncesi hazırlık eğitimleri, okul müfredatına paralel özel derslerle öğrenciler eksik oldukları konuları gidererek sınavlara hazırlanabilir.

Maltepe birebir Türkçe dersi eğitimlerini alan öğrenciler deneyimli Türkçe öğretmenlerinden eğitim aldıklarından başarılı sonuçlar elde ederler. Derslerin en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından yapılması sayesinde öğrenciler derslerden maksimum verim alarak başarılı olur. İster okul sınavlarına ister LGS, TYT sınavlarına yönelik Türkçe özel dersi alabilir, öğrencilerinizin Türkçe dersinde başarısını kesinleştirebilirsiniz.

Maltepe birebir Türkçe dersi eğitimlerinde öğrenciler öncelikle anlamadıkları konuları deneyimli öğretmenlerinden dinlerler, konuları iyi bir Türkçe öğretmeninden birebir dinlemek kadar faydalı bir öğrenme şekli bulunmamaktadır. Birebir dersler sayesinde öğrenci tüm eksiklerini hızla giderir. Özel ders eğitimleri okul sınavlarında ve girilen genel değerlendirme sınavlarında hemen ortaya çıkar.

Maltepe birebir Türkçe dersi eğitimlerini veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenleri olup tüm öğrencilerin başarılı olmaları için ellerinden gelen tüm çabayı özverili bir şekilde ortaya koyar. Türkçe dersinde başarılı olmak diğer derslere de pozitif yönde etki eder. Soruları okuyup anlama yeteneğiniz artar, bu etki tüm dersler için geçerlidir.

Maltepe 2.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 2.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenleri tarafından verilir. Alanında uzman Türkçe öğretmenleri çevre okullarda görevli, profesyonel bir şekilde eğitim öğretime devam eden, deneyimli öğretmenlerdir. Mert Eğitim’in Türkçe öğretmenlerinden alınan dersler sayesinde öğrencilerin okul notları daima yüksek olup, öğrencilerin öğrendikleri bilgiler kalıcı olmaktadır.

Maltepe 2.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak yapılır. Dersler öğrencinin istediği konular üzerine olabileceği gibi müfredatı baştan sona içerebilir. Sınava yönelik derslerde sınavda sorumlu olunan konular çerçevesinde öğretim yapılır. Öğrencilerin sınavdan yüksek not alması için gerekli tüm bilgiler öğrencilere aktarılır.

Maltepe 2.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini sınav dönemi veya anlaşılmayan bir konu olduğunda alabilir, eksiklerinizi kısa sürelerde giderebilirsiniz. Bunun yanında derslerinizi haftalık olarak sabitleyebilir, öğrencinizin Türkçe temellerini sağlamlaştırabilirsiniz. Türkçe dersinde okuma, yazma, soru çözme, dil bilgisi öğretimi gibi bir çok alanda destek alabilirsiniz.

Maltepe 2.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini haftalık olarak düzenli bir şekilde aldığınızda bir takım indirimli özel ders bedelleri sunulmaktadır. Toplam özel ders sayınızla ilgili sunulan bu indirimlerden senelik sözleşme yaparak faydalanabilirsiniz. Türkçe dersini aldıktan sonra eğer ihtiyacınız bir süre kalmadıysa haftalık ders haklarınızı diğer derslerden kullanabilirsiniz. Bu sayede tüm dersleriniz için gerekli desteği öğrencinize sağlamış olursunuz.

Maltepe 2.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir yapılabildiği gibi 2 kişi olarak ta işlenebilmektedir. Özel ders bedeli 2 öğrenci birlikte özel ders aldığında yarı yarıya paylaşılır. Aynı paylaşım kuralı toplu özel ders alımlarında da geçerlidir. 1 Öğrencinin aldığı ders sayısı ve bedele 2 öğrenci totalde aynı ders sayısı ve bedele eğitim alabilmektedir. Bu opsiyon kardeşlere, sınıf arkadaşlarına, yakın ailelerin eşdeğer seviyede olan öğrencilerine sunulan bir ayrıcalıktır. Bu avantajdan tüm öğrenciler yararlanabilir.

Maltepe 3.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 3.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri de diğer tüm derslerin yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da yapılmaktadır. Öğrenciler özel ders randevularını arayarak oluşturup belirledikleri gün ve saatte özel ders eğitimlerini almaya Küçükyalı’ya Mert Eğitim Merkezi’ne giderler. Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir kurumdur.

Maltepe 3.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde ders veren öğretmenlerin 10 yılı aşkın süredir Türkçe öğretmeni olarak okullarda görev alan öğretmenler olmaları, öğrencilerin de birebir derslerden alacağı verimi artırmaktadır. Özel Türkçe derslerinden sonra öğrenciler ihtiyaçları olan tüm bilgiyi edinir. Bu bilgiyi kullanmaları için öğrencilere soru çözümü ödevi verilir. Sorularını belirtilen düzeyde çözen öğrencilerin başarısız olmaları olanaksızdır.

Maltepe 3.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler müfredata göre eğitim alarak eksik oldukları konuları hızla giderir. Öğrencilerin başarılı oldukları konular hızla geçilirken zorluk çektikleri konuların üzerinde durulur. Öğrenciye konu baştan anlatılır, konuyu kavradığına emin olunan öğrenciler soru çözümü moduna geçer. Konu ile ilgili yeterli sayıda soru çözen öğrenciler kesin başarıya ulaşır.

Maltepe 3.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri ihtiyaç halinde Mert Eğitim’i arayarak oluşturacağınız randevularla da alınabilmekte, haftalık düzenli olarak sabitleyerek te alınabilmektedir. Haftalık düzenli olarak Türkçe dersi almak isteyen öğrenciler için senelik toplam ders sayısı belirlenir. Bu belirleme dahilinde öğrenciye birim ders ücretinde tablo bazında indirim yapılır. Toplu ders alımlarında ödemeler aylık taksitlere bölünerek ödeme kolaylığı sağlanır.

Maltepe 3.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak yapılan dersleri içerir. Lakin 2 kişi Türkçe özel ders alma şansına Mert Eğitim Merkezi’nde sahiptir. 2 kişi özel ders alan öğrenciler özel ders bedelini yarı yarıya paylaşmakta, toplu özel dersi 2 kişi alan öğrenciler yine aynı şekilde toplu özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmektedir.

Maltepe 4.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 4.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinden birebir ders almakta, alanında uzman eğitimciler öğrencilerin eksiklerini hızla gidermektedir. Sınavlardan yüksek almak, öğrenciye bir altyapı kazandırmak amacıyla özel ders alabilir, gelecek eğitim öğretim dönemlerinde öğrencinin yeni konuları daha kolay kavrayabilmesine zemin hazırlayabilirsiniz.

Maltepe 4.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri diğer tüm branş derslerinin yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da gerçekleştirilir. Uzman Türkçe öğretmenlerinden birebir ders alarak Türkçe konularındaki eksiklerinizi giderebilir, okul sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Maltepe 4.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini veren öğretmenler çevre okullarda görevli Türkçe öğretmenleridir. Birebir Türkçe derslerinden sonra öğrenciler Türkçe dersi konularını öğrenir. Çözemedikleri soruları çözebilmeye başlayan öğrenciler Türkçe dersini de sevmeye başlar.

Maltepe 4.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğretmenler öğrencilerin eksiklerini gidererek sınavlara hazırlar. Aynı zamanda öğrenilenler ileriki sınıflara temel teşkil eder. Öğrencilerin temelinin sağlam olarak oluşmasını sağlamak gelecek senelerde konuları daha kolay anlayabilmelerine zemin hazırlar.

Maltepe 4.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak verilen tamamen öğrenciye yönelik eğitimlerdir. Öğrenciler aynı zamanda 2 kişi özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Bu opsiyon aynı bilgi seviyesine sahip öğrenciler için avantaj olarak sunulmaktadır.

Maltepe 5.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 5.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak verilen dersler ve soru çözümleri olarak işlenir. 10 yılın üzerinde deneyime sahip Türkçe öğretmenleri öğrencilere konuları anlatarak öğrenmelerini sağlar. Akabinde soru çözümleri yaptırarak öğrenilenleri uygulama yönünde çalışmalar yapılır. Dersten sonra konu ile ilgili ödevlendirme yapılarak öğrencinin soru çözmesi sağlanır.

Maltepe 5.Sınıf Türkçe özel ders eğitimi diğer tüm derslerin verildiği Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler yaşamları boyunca Türkçe dersinde öğrendiklerini kullandığından Türkçe dersinin önemi büyüktür. Bunun yanında lise ve üniversite giriş sınavlarında Türkçe dersinin öneminin fazla olması öğrencilerin 5.Sınıfta Türkçe özel ders almalarının avantajını gösterir.

Maltepe 5.Sınıf Türkçe özel ders eğitimi alan bir öğrenci 5.Sınıf Türkçe konularına hakim olur. Hem okul notları yüksek, hem de ortaokulun ilk konularına hakim olduğundan lise giriş sınavında daha yüksek puanlar elde edebilir. Öğrencilerin bilgi seviyesi ileriki sınıflarda belirleyici olduğundan erkenden eksiklerin giderilmesi son derece önemlidir.

Maltepe 5.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler bilmedikleri Türkçe konularını öğrenerek soru çözebilecek seviyeye gelir. Bu sayede öğrenciler hem Türkçe dersini sever, hem de derste başarılı olur. Öğrencilerin Türkçe dersini sevmeleri ileriki dönemlerde girecekleri sınavlarda başarılı olmalarını ve özgüvenlerini artırır.

Maltepe 5.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrencilerin Türkçe dersinde başarılı olmaları için gerekli çalışmalar birebir olarak gerçekleştirilir. Dersler birebir alınabildiği gibi 2 kişi birlikte de alınarak özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilir. Bu avantajdan aynı sınıf öğrencileri, eşdeğer bilgi birikimine sahipse verimli olmaktadır.

Maltepe 6.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 6.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde işlenen konular 6.sınıf Türkçe konularını içermekte, dersler konu anlatımı ve soru çözümü olarak birbirini tamamlayıcı olmaktadır. 6.sınıf Türkçe sınavlarında yüksek not almak ve başarılı olmak için sınavdan önce düzenli Türkçe özel dersi alabilirsiniz.

Maltepe 6.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler, 10 yılı aşkın deneyime sahip Türkçe öğretmenlerinden birebir eğitim almaktadır. Bu sayede öğrencilerin tüm eksikleri hızla giderilerek öğrenci yapamadığı soruları yapabilmeye başlar. Verilen ödevler anlatılan konuların tamamlanabilmesi için öğrencilerin üzerinde büyük verim sağlamaktadır. Bu sebeple ödevlerin yapılması ve bir sonraki derse yapılarak getirilmesi gerekmektedir.

Maltepe 6.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde amaç öğrencilerin eksik olduğu tüm 6.sınıf Türkçe konularını gidermek, öğrencilerin bu konulardan girdikleri sınavlarda yüksek puan almalarını sağlamaktır. Öğrenciler Türkçe’nin temellerinin atıldığı ortaokul sürecini ne kadar sıkı tutarsa ileride de o denli başarılı olur. Türkçe de matematik gibi önemli derslerin arasında sayılmakta, puan kazanmak için Türkçe sorularında başarılı olmak gerekmektedir.

Maltepe 6.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak yapılan derslerdir. Öğrenciler istedikleri gün ve saat için, istedikleri yoğunlukta (1,2,3,4 ders) ders alabilir. Türkçe özel dersler en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenleri tarafından verilmekte olup, dersler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde işlenmektedir. Öğrenciler birebir yerine iki kişi özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilme ayrıcalığına sahiptir. Bu da öğrencilerin birlikte daha fazla ders almalarını sağlayan önemli bir etmendir.

Maltepe 6.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde LGS sınavının temelleri atılmakta, lise giriş sınavında sorulacak soruların bazı konuları bu sınıfta işlenmektedir. Öğrencilerin zorluk çektiği 6.sınıf Türkçe konularını öğrenmek adına özel ders almaları oldukça zeki bir hamledir. Lise giriş sınavına yatırım olarak sayılabilecek bir çalışma gerçekleştiren öğrenciler ileriki sınıflarda oldukça rahat etmektedir.

Maltepe 7.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 7.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından verilen birebir dersleri içerir. Öğrenciler lise giriş sınavına hazırlık mahiyetinde birebir özel ders alarak Türkiye geneli girilen sınavlara hazırlık yapabilir. Aynı zamanda özel okulların sınavlarına da hazırlık yapılan birebir Türkçe dersleri sayesinde okul notları da yükselir.

Maltepe 7.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri de diğer tüm branş eğitimleri gibi Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım tüm ilçelerden oldukça kolaydır. Öğrenciler telefonla randevu oluşturup, belirledikleri gün ve saatlerde özel derslerini almaya gelebilir.

Maltepe 7.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini haftalık düzenli bir programa sabitleyerek senelik toplam özel ders sayısı üzerinden anlaşarak özel ders bedelini minimuma çekebilirsiniz. Bu avantaj toplu özel ders olarak geçmekte, toplu özel ders paketlerinde birim özel ders ücreti minimuma indirgenmektedir.

Maltepe 7.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak öğrenciye özel yapılan eğitimlerdir. İki öğrenci birlikte özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşma imkanına sahiptir. Toplu özel ders anlaşmalarını iki öğrenci birlikte yaparak toplu özel ders sayısını da minimuma indirgeme imkanınız bulunmaktadır.

Maltepe 7.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde dersler tamamen öğrencilere özel olmakta, öğrencilerin eksik olduğu konuların giderilmesi öncelik tutulmaktadır. Müfredatın takip edildiği birebir dersler sayesinde öğrenciler sınıflarında hemen fark edilmektedir. Öğrencilerdeki gelişim ders notlarına yansımakta, lise giriş sınavına hazırlanacak öğrencilerin daha rahat bir sene geçirmesi sağlanmaktadır.

Maltepe 8.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 8.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri olarak görev alan Türkçe öğretmeni tarafından verilen dersleri içerir. 8.Sınıf öğrencileri artık lise giriş sınavına hazırlık yönünde özel bir eğitim alarak sınava en iyi şekilde hazırlanır. Yeni nesil sorulara aşina olunan birebir Türkçe dersleri lise giriş sınavı için son derece faydalıdır.

Maltepe 8.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrencilerin müfredatı takip eden konulardan birebir eğitim alması diğer öğrencilerle fark yaratabilmelerini sağlar. Öğrencilerin Türkçe dersinde başarıya ulaşabilmesi ancak iyi Türkçe öğretmenleriyle mümkün olmaktadır. Bu kapsamda çevre okullarda görevli en iyi Türkçe öğretmenleriyle çalışmaktayız.

Maltepe 8.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri de diğer tüm branş eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Başarılı öğrenciler başarılı öğretmenlerin eseri olduğunu bilerek en iyi Türkçe öğretmenleri ile çalışmakta, öğrencilerin derslerden alacağı verimi maksimize etmekteyiz.

Maltepe 8.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri sayesinde yüzlerce öğrencimiz lise giriş sınavının Türkçe sorularında full çıkartmış, başarılı sonuçlar elde etmiştir. Sizler de deneyimli Türkçe öğretmenlerinden birebir eğitim alarak lise giriş sınavında derece elde etme imkanını sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda tek yapmanız gereken ders randevunuzu oluşturmak ve mümkünse haftalık olarak düzenli bir şekilde almaktır.

Maltepe 8.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini veren profesyonel Türkçe öğretmenleri, öğrencileri tamamen lise giriş sınavına hazırlayarak sınavda başarılı olmalarını sağlamak adına özveri ile çalışır. Öğrencilerin başarılı öğretmenlerimizin gurur kaynağı olup, kurumdan ders almış ailelerden özel olarak bilgi alabilirsiniz. Referanslarımız ders verdiğimiz aileler olup, memnuniyetlerini kendilerinden duymanızı öneririz. Aynı zamanda Google yorumlarını da inceleyerek özel ders alan öğrencilerin ve velilerin düşüncelerine nail olabilirsiniz.

Maltepe 9.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 9.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrencilere genellikle dil ve anlatım ve edebiyat derslerinden destek verilmektedir. Öğrenciler üniversite giriş sınavına doğru atılan bu önemli adım ve yolculukta sınavın ilk oturumu olan TYT için güzel bir hazırlık yapabilir. TYT sınavının Türkçe sorularında başarıya ulaşmak birebir Türkçe dersleriyle mümkün olmaktadır.

Maltepe 9.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini birebir alabileceğiniz gibi iki kişi olarak özel ders bedelini paylaşarak ta alabilirsiniz. İki kişi özel ders almanın avantajı özel ders bedelini minimize etmektir. Özel ders alımlarını toplu özel ders sayısı üzerinden gerçekleştirerek hem birebir özel ders fiyatını minimuma indirebilir, hem de birlikte özel ders alarak bu minimum özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz.

Maltepe 9.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler birebir olarak özel ders görür. Bu sayede zorlanılan dil ve anlatım, edebiyat sorularını kolaylıkla çözebilecek seviyeye erişilir. Sorular her zaman çözüm yöntemini bilen, konuya hakim öğrenciler için kolay olmaktadır. Zaman içerisinde birebir ders alan öğrenciler için de zor gelen sorular kolaylaşmaktadır.

Maltepe 9.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak yapılan dersler şeklindedir. Öğrenciler iki kişi özel ders alarak özel ders bedellerini yarı yarıya azaltabilir. Özel derslerinizi haftalık olarak sabitleyerek toplam alacağınız özel ders sayısını belirleyerek özel ders bedelini minimize edebilirsiniz. Toplu özel dersleri de iki öğrenci aldığında yarı yarıya paylaşarak minimum bedellere tekabül ettirilir.

Maltepe 9.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’nin eğitim danışmanlarına ulaşabilir, özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersler istenilen gün ve saatlerde, istenilen yoğunlukta ayarlanmaktadır. Dersler Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da gerçekleştirilmektedir.

Maltepe 10.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 10.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde dersler Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da işlenmektedir. Tüm ilçelerden öğrencilerin kolaylıkla ulaşabileceği Mert Eğitim Merkezi, tüm derslerden özel ders alabileceğiniz nadide bir kuruluştur. 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Mert Eğitim Merkezi’nde her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeni bulunmaktadır.

Maltepe 10.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerine çevre liselerde görevli en az 10 yıl deneyimli Türkçe-Edebiyat öğretmenleri girmektedir. Dil ve anlatım, edebiyat derslerinden birebir destek alarak üniversite giriş sınavına ve okul sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Sınavlarda güzel neticeler elde etmek için düzenli olarak özel derslerinize katılmalı, eksik olduğunuz konuları gidererek yeni konuları kapsamlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Maltepe 10.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler 10 yılı aşkın süredir edebiyat-dil ve anlatım öğretmeni olarak görev alan öğretmenlerden öğrenim görür. Öğrencilerin eksik oldukları Türkçe konularından destek alabilecekleri en nitelikli öğretmenlere Mert Eğitim sayesinde ulaşabilirsiniz. Deneyimli, uzman kadrosu ile Mert Eğitim Merkezi, tüm öğrencilerin derslerinde başarıya ulaşmalarını sağlamış, memnuniyet içerisinde ders desteğine ihtiyaç olduklarında tercih ettikleri profesyonel bir kurumdur.

Maltepe 10.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler alanında uzman öğretmenlerden birebir ders almaktadır. Dersler 10 yılı aşkın süredir öğretim yapan profesyonel dil ve anlatım-edebiyat öğretmenleri tarafından yapılarak öğrencilerin başarılı olmaları sağlanmaktadır. Alanında uzman eğitimciler öğrencilerin üniversite giriş sınavına da hazırlık yapmalarını sağlayarak, özellikle TYT sınavında başarılı sonuçlar elde etmelerini olanaklı kılar.

Maltepe 10.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler birebir ders görür. Öğrencilerin anlamadığı konuları deneyimli öğretmenlerden dinlemeleri, öğrencilere umut verir. Öğrenciler anlamadıklarını anlamaya başlar, yapamadıkları soruları rahatlıkla yapar hale gelir. Bu da üniversite giriş sınavında öğrencinin daha donanımlı bir şekilde Türkçe sorularını daha rahat çözebilmesini sağlar.

Maltepe 11.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 11.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler artık üniversite giriş sınavına odaklanmış durumda, Türkçe-Dil ve Anlatım eksiklerini gidermeye yönelik öğrenim görür. Bu sayede üniversite giriş sınavının ilk oturumunda sorulan TYT sorularına en iyi şekilde hazırlık yapılmış olunur.

Maltepe 11.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak yapılan dersleri içerir. Dersler tamamen öğrenciye özel, öğrencinin eksiklerini gidermeye yönelik yapılarak kısa sürede eksikler giderilir. Konuları en iyi şekilde öğrenen öğrenciler konularla ilgili sorular çözerek kalıcı bilgiyi sağlamış olur. Öğrencilerin Mert Eğitim Merkezi tarafından verilen ödevleri yapmaları öğrendiklerini hafızalarına kalıcı bir şekilde yerleştirme amacı taşır.

Maltepe 11.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrencilere artık üniversite giriş sınavının TYT bölümüne yönelik eğitim verilmektedir. Ayrıca alan olarak sözel veya eşit ağırlık seçmiş öğrencilere Türkçe’nin yanında edebiyat dersinden de destek verilerek üniversite giriş sınavında tüm soruları doğru cevaplandırabilmelerine yönelik eğitim verilir.

Maltepe 11.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri müfredata bağlı bir şekilde ilerlenerek yapılmasının haricinde tamamen öğrencinin talebine göre de yapılabilir. Öğrenci eksiklerini belirtebilir veya öğretmen öğrencinin eksiklerini tespit ederek o konuları anlatıp ödevler verebilir. Ödevlerin amacı özel derste anlatılanları, öğrencilerin sorularda uygulamalarını sağlamaktır.

Maltepe 11.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler en iyi üniversitelere girebilmek adına, Türkçe sorularında eksiksiz sonuçlar alabilmek için öğrenim görür. Yapılan tüm derslerin temel amacı öğrencilerin en iyi üniversite ve bölümleri kazanabilmelerine ortam hazırlamaktır. Öğrencilerin bilgi eksiğinin kalmaması ve kendi çalışmalarıyla da üzerlerine koymaları sayesinde başaramayacakları bir şey yoktur.

Maltepe 12.Sınıf Türkçe özel ders

Maltepe 12.Sınıf Türkçe özel ders eğitimi, üniversite giriş sınavının ilk oturum sınavı için alınabileceği gibi edebiyat, dil ve anlatım olarak sözel ve eşit ağırlık bölümlerine özel ikinci oturum sınavı için de alınabilir. Dersler deneyimli lise branş öğretmenleri tarafından yapılmakta olup, dersin verildiği yer kurumumuzdur. Kurumumuzun tek şubesi Küçükyalı’da, minibüs yolunda, kolay ulaşılabilir konumda bulunan Mert Eğitim Merkezi’dir.

Maltepe 12.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerinin yanı sıra diğer branş derslerinden de en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerinden özel ders alınabilir. Özel dersler 12.sınıflarda artık üniversite giriş sınavına hazırlık mahiyetinde yapılmakta olup, öğrencilerin bu sınavda en iyi puanları elde edebilmeleri adına işlenmektedir. Derslerin deneyimli, alanında uzman öğretmenler tarafından verilmesi öğrencilerin de potansiyellerini ortaya çıkarabilmelerine imkan sağlamaktadır. Verilen görevleri yerine getiren, ödevlerini zamanında yapan, ekstra soru çözen öğrenciler güzel puanlar elde eder.

Maltepe 12.Sınıf Türkçe özel ders eğitimleri tamamen öğrencinin eksiklerini gidermek ve yeni konuları tam anlamıyla öğrenmelerini sağlamak adına yapılır. Öğrenciler iyi bildikleri konuları hızla geçerken zorluk çektikleri konuların üzerine eğilerek zamanı en iyi şekilde kullanabilir. Özel dersler hızlı ilerleme ve gelişme için en etkili öğrenim metodudur. Kısa sürede büyük gelişmeler sergilemek ancak özel dersle mümkündür.

Maltepe 12.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini haftalık sabitleyen öğrenciler için sene boyunca alacağı özel ders sayısı hesaplanarak özel indirimlere tabi tutulur. Özel indirimler toplam alınacak ders sayısına göre minimuma çekilir. Özel ders bölümünde bulunan özel ders tablosundan ders sayısı ve özel ders ücretlerini inceleyebilirsiniz.

Maltepe 12.Sınıf Türkçe özel ders eğitimlerini 2 kişi birlikte aldığında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Bu imkan Mert Eğitim Merkezi tarafından aynı hedefte, aynı bilgi seviyesinde olan öğrenciler, kardeşler, akrabalar vb. yakınlığı bulunan herkes için sunulan bir ayrıcalıktır. Bu opsiyondan aynı okulda okuduğunuz veya mezun olduğunuz bir öğrenci arkadaşınızla birlikte özel ders alarak ta faydalanabilirsiniz.

Maltepe TYT Türkçe özel ders

Maltepe TYT Türkçe özel ders eğitimlerinin en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden alınması sayesinde öğrenciler TYT sınavının Türkçe sorularına en iyi şekilde hazırlanabilmektedir. Özel dersler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta, önceden randevu almak koşuluyla yapılabilmektedir.

Maltepe TYT Türkçe özel ders eğitimlerinin yanında diğer derslerden de özel ders alarak sınava tüm derslerden eksiklerinizi gidererek hazırlanma şansına Mert Eğitim Merkezi’nde sahipsiniz. Mert Eğitim’de her branşın en az 10 yıl deneyimli öğretmeni bulunmaktadır.

Maltepe TYT Türkçe özel ders eğitimlerinde işlenen konular öğrencilerin lisede gördüğü 9.sınıf ve 10.sınıf konularından oluşmaktadır. Öğrenciler eksik kaldığı konuları birebir TYT özel Türkçe dersi alarak hızla giderebilir. Aynı zamanda öğrenemedikleri konuları nitelikli öğretmenlerden öğrenme şansına özel ders alarak erişebilir. Öğrenciler özel dersler sayesinde TYT sınavının Türkçe sorularına en donanımlı şekilde hazırlanabilir.

Maltepe TYT Türkçe özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel yapılan eğitimlerdir. Birebir olarak yapılan dersler sayesinde öğrenciler en kısa sürede eksiklerini tamamlayarak sınava en iyi şekilde hazırlık yapar. Özel dersler iki kişi birlikte alındığında özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılabilmektedir. Bu avantajlı seçenek Mert Eğitim Merkezi tarafından öğrencilere ve ailelerine sunulmuş bir opsiyondur.

Maltepe TYT Türkçe özel ders eğitimlerinin yanında farklı derslerden de ihtiyacınız varsa ve derslerinizi haftalık olarak sabitlemeyi düşünüyorsanız toplu özel ders almak sizler için daha avantajlı olmaktadır. Toplu özel ders sayılarının karşılık geldiği birim ders ücretlerini özel ders bölümünden inceleyebilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Maltepe YKS Türkçe özel ders

Maltepe YKS Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenlerinden eğitim alır. Dil ve anlatım ve edebiyat dersi öğretmeni olarak liselerde görev alan öğretmenler öğrencilerin hem TYT hem de AYT sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlar. Deneyimli öğretmenlerin işlediği derslerde yaptıkları ders anlatımları sayesinde konuları çok daha iyi öğrenebilir, kalıcı bir şekilde hafızanıza yerleştirebilirsiniz.

Maltepe YKS Türkçe özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye yönelik birebir olarak yapılmaktadır. Deneyimli Türkçe öğretmenler, alanında uzman edebiyat-dil ve anlatım öğretmeni olarak liselerde görev alan öğretmenlerdir. 10 yılı aşkın süredir lise öğretmeni olarak görev alan eğitimcilerden birebir özel ders almak sizi diğer öğrencilerin önüne taşır.

Maltepe YKS Türkçe özel ders eğitimleri sayesinde TYT ve AYT sınavlarında diğer öğrencilerden daha başarılı sonuçlar elde edersiniz. Haftalık olarak derslerinizi sabitleyerek toplu özel ders indirimlerinden faydalanabilir, birim ders ücretinizi düşürebilirsiniz. Toplu özel dersleri incelemek için özel ders sayfamıza, website menüsü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Maltepe YKS Türkçe özel ders eğitimleri birebir yapılabildiği gibi iki kişi birlikte de yapılabilmektedir. Öğrenciler kendi bilgi seviyesine eşdeğer düzeyde bilgiye sahip bir öğrenci ile birlikte özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmektedir. Aynı zamanda toplu dersleri de birlikte alan öğrenciler hem birim ders ücretini düşürmekte hem de bu düşük ücretleri yarı yarıya paylaşabilmektedir. Bu opsiyon Mert Eğitim Merkezi için tüm öğrencilere sunulmaktadır.

Maltepe YKS Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler 10 yılın üzerinde öğretmenlik deneyimine sahip eğitimcilerden eğitim görür. Başarılı öğrencileri ancak ve ancak başarılı, branşına hakim öğretmenler yetiştirir. Mert Eğitim Merkezi olarak tüm derslerden en başarılı ve deneyimli öğretmenlerle çalışmaktayız. Sizlerde bu olanaklardan faydalanabilir, eksik olduğunuz tüm dersler için ilgili dersin branş öğretmeninden özel ders alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.