ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS

Alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli öğretmenden özel ders alarak kısa sürede eksiklerinizi giderebilir, başarıya ulaşabilirsiniz. Dersler Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde birebir olarak öğrenciye özel şekilde işlenir. Mert Eğitim Merkezi'nde her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeni bulunmaktadır. Öğrenciler diledikleri gün ve saatler için diledikleri yoğunlukta birebir ders alabilir. Sizler de en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden faydalanmak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan özel ders randevunuzu oluşturunuz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Öğretmenden özel ders

Öğretmenden özel ders eğitimi almak son derece değerlidir. Öğretmenlerin alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli olduğu Mert Eğitim Merkezi’nde istediğiniz seviyede, istediğiniz branştan birebir destek alabilirsiniz. Her dersin öğretmeni, kendi branşında çevre okullarda öğretmenlik görevinde olan, okul sonraları ve hafta sonları Mert Eğitim’de görev alan deneyimli eğitimcilerdir. İşinde başarılı öğretmenler Mert Eğitim’de öğrencilerle birebir olarak ilgilenmekte, başarıya ulaşmaları için özverili bir çaba sarf etmektedir. Sizler de bu imkandan faydalanabilir, öğrencilerinizin hedeflerine ulaşmalarında Mert Eğitim’den destek alabilirsiniz.

Öğretmenden özel ders alabileceğiniz, bilinen en nitelikli kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Yıllarca öğrencilere özel ders hizmeti veren kurum 2006’dan beri MEB’e bağlı, en iyi öğretmenlerle çalışan, tüm öğrencilerin memnun olduğu bir kurumdur. Kurumun temel amacı tüm öğrencilerin öğrenim hayatları boyunca destek alabilecekleri en iyi öğretmenleri sağlamak, öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları için gereken tüm desteği sunmaktır. Aynı zamanda her gelir düzeyine sahip ailenin destek alabilmesi için özel ders bedeli her yıl minimumda tutulmaktadır.

Öğretmenden özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim’de her dersin öğretmeni bulunduğundan tüm taleplerinizi Mert Eğitim’den karşılayabilirsiniz. Mert Eğitim sizler için en iyi öğretmenlerin öğretim yapmasını sağlamakta, öğrencilerin her zaman ulaşabileceği öğretmenlik hizmeti sunmaktadır. Öğrenciler her zaman diledikleri derslerden destek alabilir, ister okul sınavlarına ister lise giriş ve üniversite giriş sınavlarına hazırlanabilmektedir.

Öğretmenden özel ders alabilmek normal şartlarda son derece zor, maliyetli ve planlaması problemli bir durumdur. Evde özel ders almak isteyen öğrencilerin aileleri tarafından seçilen öğretmenden verim alması ise ancak ve ancak öğretmenin niteliğine bağlıdır. Yanlış bir seçim öğrenciye zaman kaybına mal olurken aileye de gereksiz gider olarak geri dönebilmektedir. Bu gibi sorunları Mert Eğitim sayesinde aşabilir, gönül rahatlığıyla istediğiniz dersten destek alabilirsiniz. Mert Eğitim tüm öğretmenlerin sorumluluğunu üstlenmekte öğrencilere verim garantisi sunmaktadır.

Öğretmenden özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim’de verim garantisi sunulmakta, lakin bu garanti bazı şartlara dayanmaktadır. Mert Eğitim’de her seviyede öğrenci, istediği kadar birebir ders alabilmektedir. Bazı öğrenciler ayda 1 kere özel ders alırken bazı öğrenciler haftada 10 derse kadar birebir destek alır. Bu çerçevede öncelikle yeteri kadar özel ders almak son derece önemlidir. Bunun haricinde öğrencilere özel derslerden sonra ödevler verilir. Öğrencilerin ödevlerini yapması derslerden aldıkları verimi artırıcı bir uygulama olup, öğrencilerin kalıcı bilgi edinmesini sağlar. Ödevlerini yapmayan, konu tekrarı ile ilgilenmeyen öğrenciler bir sonraki derste öğrendiklerini kullanmadıkları için unutmuş olarak gelebilir. Öğretmen öğrenciye tekrar aynı konuyu anlamak durumunda kaldığından bu öğrenciye ve öğretmene zaman kaybı, aileye maddi külfet olarak geri döner. Bu gibi durumların önüne geçmek ailenin öğrencisi ile ilgilenmesi, ödevlerini yapmasını sağlaması gerekmektedir.

 

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.