ONLİNE BİYOLOJİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online biyoloji özel ders

Online biyoloji özel ders eğitimleri, Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenleri tarafından gerçekleşir. Derslerin deneyimli öğretmenler tarafından birebir olarak tamamen öğrenciye özel yapılması sayesinde öğrenci kısa sürede eksiklerini gidererek biyoloji sorularını çözebilecek niteliğe erişir. Dersler tamamen öğrencinin hedeflerine yönelik okul sınavları veya YKS bazında gerçekleştirilmektedir.

Online biyoloji özel ders eğitimlerinde işlenen konularla ilgili verilen ödevlerin eksiksiz ve zamanında yapılması, bir sonraki derse istenilen ödevlerin ve çalışmaların yapılmış olması gerekmektedir. Öğretmenler öğrencilere derslerde konu anlatımları ve soru çözümleri yapar. Daha sonrasında öğretmenler öğrencilere ödevler vererek dersten sonra da çalışmalarını bekler. Bu şekilde çalışan öğrenciler dersten aldıkları verimi dersten sonra da artırabilir.

Online biyoloji özel ders eğitimlerinde esas olan öğrencinin biyoloji öğrenmek istemesidir. Biyoloji dersinde başarısız olan öğrenciler biyoloji dersini sevmez. Mert Eğitim’in deneyimli biyoloji öğretmenleri sayesinde eksiklerini gideren ve kısa sürede başarıya ulaşan öğrenciler bu sayede dersi de sevmeye başlayarak, biyoloji dersinde ilerleyen senelerde de başarıya ulaşır. Eğer öğrenci YKS sınavına girecekse YKS sınavının TYT ve alanı sayısalsa AYT bölümünün biyoloji sorularını eksiksiz yapacaktır.

Online biyoloji özel ders eğitimleri ile YKS sınavında başarıya ulaşmanın püf noktası biyoloji dersinden düzenli olarak öğrenim görmektir. Biyoloji dersini düzenli olarak gören öğrenciler biyoloji konularındaki hakimiyetlerini artırır. Öğrendikleri ile ilgili bol soru çözen öğrencilerin çözdükleri sorular sayesinde gördükleri soru türleri artar. Biyoloji konularında sorulan her türlü soruya hakimiyetleri artar. Soruları genel olarak tanır seviyeye gelen öğrenci soruların cevaplarını da kolaylıkla bulur.

Online biyoloji özel ders eğitimlerini planlarken tamamen öğrencinin belirlediği gün ve saatlere göre hareket edilir. Yalnız öğrenci gün ve saatlerini belirlerken öğretmenin de müsait olduğu gün ve saatlere göre tercih yapması gerekir. Biyoloji öğretmenleri de diğer öğretmenler gibi okullarda görevli öğretmenlerdir. Bu sebeple okul saatleri sonrası veya hafta sonları planlama yapılabilir. Bazı öğrenciler bazı gün ve saatleri sabitlemiş, devamlı biyoloji dersi alıyor olabilir. Bu durumda o gün ve saatlere de aynı öğretmenden biyoloji dersi yazılamaz. Bu sebeple erken karar vermelisiniz ayrıca derslerinizi sabitleyerek kendinize özel bir gün ve saat belirleyebilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.