ONLİNE COĞRAFYA ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online COĞRAFYA özel ders

Online coğrafya özel ders eğitimleri online derslerde en verimli olan derslerdendir. Öğrenciler coğrafya konularını birebir öğretmenden öğrenerek, dersin resim ve videolarla dijital ortamda desteklenebilmesinden ötürü son derece verimlidir. Derslerin sanal sınıflarda yapılması öğretmenin örnekleri çoğaltabilmesi ve görsel olarak öğrencinin hafızasına yerleştirebilmesi adına son derece değerlidir.

Online coğrafya özel ders eğitimleri de diğer eğitimlerde olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilir. Derslere giren öğretmenler okullarda coğrafya öğretmeni olarak görev alan, deneyimli öğretmenlerdir. Bu sayede öğrenciler de öğretmenlerden maksimum verim alarak, eksik oldukları konuları giderebilir. Ders konularını en iyi şekilde öğrenen öğrenci kısa sürede soruları da çözebilecek seviyeye erişir.

Online coğrafya özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel yapılmaktadır. Derslerin birebir olması sayesinde öğrenciler öğretmenlerine hedeflerini belirterek, tamamen hedeflerine yönelik öğrenim görebilir. Derslerin tamamı profesyonel coğrafya öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Derslerden alınan verim öğretmenin de yönlendirmesi ve ödevlendirmesiyle birlikte maksimum seviyeye erişir.

Online coğrafya özel ders eğitimleri okul sınavlarına yönelik veya YKS sınavına yönelik alınan eğitimlerdendir. Derslerin amacı öğrencinin eksiklerini gidermek, öğrencinin ders çalışmasını sağlamak ve karşılaştığı tüm coğrafya sorularını eksiksiz ve doğru cevaplandırmasını sağlamaktır. Bu uğurda emek veren öğretmenler öğrencilerin ve ailelerinin de bu kapsamda destekçi olmasını bekler. Öğrenciye verilen ödevlerin yapılmasının sağlanması bazen ailelerin elindedir. Aynı zamanda verilen konu tekrarı ödevlerinin de aileler tarafından desteklenmesi gerekir.

Online coğrafya özel ders eğitimleri toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders haklarında da kullanılabilen bir eğitim seçeneğidir. Özel ders hakları kredi şeklinde tanımlanır. Bu kredi haklarınızı ister online ister yüz yüze tüm derslerden kullanabilirsiniz. Online coğrafya özel ders alan bir öğrenci dilerse yüz yüze coğrafya öğrenimi de görebilir. Üstelik hem aynı öğretmenden hem de kaldığı yerden derslerine devam edebilir.

 

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.