ONLİNE FEN BİLİMLERİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online fen bilimleri özel ders

Online fen bilimleri özel ders eğitimlerini Mert Eğitim’de veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenleridir. Aynı zamanda okullarda görevli fen bilimleri öğretmenlerinden birebir online veya yüz yüze ders alırken öğretmenlerin uygun olduğu saatleri öğrenmeli ve tercihinizi o yönde yapmalısınız. Genel olarak tüm öğretmenler okul sonraları ve hafta sonları var olan derslerinin haricinde müsaitlerdir.

Online fen bilimleri özel ders eğitimi almak için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak eğitim danışmanlarıyla görüşmek, bir gün ve saat belirleyerek özel ders randevunuzu oluşturmaktır. Deneyim sahibi fen bilimleri öğretmenleri öğrencilerin kısa sürede başarıya ulaşmaları için ellerinden gelenin en iyisini yapmakta, öğrencilerin de bu yönde yapması gerekenleri uygulamasını beklemektedir.

Online fen bilimleri özel ders eğitimlerinde işlenen derslerle ilgili ders sonlarında ödevlendirmeler yapılır. Öğrenciden beklenen bu ödevleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmesi, bir sonraki ders bu ödevleri yaparak gelmesidir. Öğretmenlerin bu denli emek verdiği birebir derslerde öğrencilerin de derse odaklanmaları ve eksiklerini gidermeleri yönünde dersi iyi dinlemeleri, dersten sonra gerekenleri yapmaları son derece önemlidir.

Online fen bilimleri özel ders eğitimlerinde dersin verimini artırmak öğrencinin elinde olan bir durumdur. Eğer dersten sonra öğretmenin verdiği yönlendirmeler dikkate alınarak hareket edilirse öğrenci de dersten aldığı verimi artırabilir. Derslerde konu anlatımı ve örnek soru çözümleri yapılmakta, öğrencinin öğrendikleri ile ilgili bol soru çözmesi gerekmektedir. Bu durumda da ailelere de görevler düşmektedir. Her aile, öğrencisinin soru çözmesini sağlamalı, gerekli planlamalarda öğrenciye yardımcı olmalıdır.

Online fen bilimleri özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde online derslerin, özellikle sayısal dersler için hazırlanan sistemlerle işlenmesi sayesinde dersler son derece akıcı ve kaliteli olmaktadır. Fen bilimleri öğretmenleri derste görselleri de kullanabilmenin avantajını öğrencilere yaşatmaktadır. Görsel hafızanın da önemli olduğu gerçeğini değerlendirdiğimizde online derslerin yüz yüze derslere göre avantajları bulunmaktadır. Lakin öğrenci dilerse online yerine yüz yüze de aynı öğretmenden ders alabilir.

 

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.