ONLİNE GEOMETRİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online GEOMETRİ özel ders

Online geometri özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman geometri öğretmenleri tarafından birebir olarak verilmektedir. Sanal sınıflarda dersler grafik tablet sayesinde son derece akıcı, görsel olarak yüz yüze tahtada ders anlatır kalitede yapılmaktadır. Deneyimli geometri öğretmenlerinden birebir online ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan randevu oluşturmanız gerekir.

Online geometri özel ders eğitimlerinde işlenen dersler alanında deneyimli öğretmenler tarafından online platformlarda gerçekleştirilir. Online eğitim konusunda profesyonel olan Mert Eğitim ve öğretmenleri öğrencilerin dersten maksimum verim almaları adına dersin akıcılığını artıran tüm donanıma sahiptir. Yüz yüze eğitim kalitesinde verilen online dersler sayesinde öğrenci rahatlıkla online dersi de tercih edebilmektedir.

Online geometri özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel öğrencinin istediği konular üzerinden yapılır. Eğer öğrenci tüm konuları görmek istiyorsa öğretmen bir yol haritası çıkarır ve bu haritaya göre derslerini sürdürür. Öğrencilerin derslerden mutlaka verim alabileceği bir sisteme sahip olunan Mert Eğitim’de öğrenci isterse yüz yüze de ders alabilir.

Online geometri özel ders eğitimlerinin tamamında öğrenci birebir olarak ders yapmaktadır. Öğrenci dilerse derse bir arkadaşıyla katılabilir. Birlikte ders alındığı zaman her öğrenci özel ders bedelini yarı yarıya paylaşır. Mert Eğitim’de özel ders bedeli sabit olup, öğrencilerin kendi aralarında özel ders bedelini paylaşmaları yeterlidir. Özel ders paketi oluşturan öğrencilerin de paket ücretini yarı yarıya paylaşabilmesi olanaklıdır.

Online geometri özel ders eğitimleri son derece iyi donanımlarla sağlandığından ders yüz yüze yapılır kalitede olmaktadır. Lakin öğrenci online ders alırken vaz geçip yüz yüze ders almak isterse veya yüz yüze ders alırken kuruma gelemeyip online ders almak isterse alabilir. Dersler arasında bir kısıtlama olmaksızın ister online ister yüz yüze ders alabilen öğrenciler kısa sürede eksiklerini en etkili yöntemi kendileri belirleyerek giderebilirler.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.