ONLİNE İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online ingilizce özel ders

Online İngilizce özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenlerinin öğrencilere okul sınavlarına, LGS sınavına, YDS sınavına yönelik verdiği dersleri içerir. Dersler tamamen öğrenciye özel olup öğrencinin hedeflerine göre planlanır. Öncelik öğrencinin konu eksikleri gidererek bol miktarda alıştırma yapmasını sağlamaktır. Konuları öğrenen öğrencinin kelime çalışması ve konularla ilgili bol soru çözmesi dersin verimini artırır.

Online İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrenciler kendilerine özel bir program oluşturabilir. Derslerin yapılacağı gün ve saatleri öğrencilerin belirlediği kurumda dikkat edilmesi gereken öğretmenin de müsait olduğu zamanların tercih edilmesidir. Öğretmen okeyledikten sonra kurum her zaman öğrenci ve öğretmeni bir araya getirici rol üstlenmektedir. Derslerin tamamı Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde yapılmaktadır.

Online İngilizce özel ders eğitimlerinin iyi öğretmenler tarafından verilmesi öğrencinin dersi sevmesini ve iyi bir şekilde öğrenmesini sağlar. Kısa sürede eksiklerin giderildiği İngilizce özel derslerinde öğrenciler püf noktaları öğrenir. Bu sayede İngilizce’nin aslında zor olmayan bir ders olduğunu öğrenen öğrenci kendine güvenir hale gelir. Derse hakimiyet kuran öğrenci konuşurken de zorluk çekmez. Derslerde İngilizce pratikler yapılarak öğrencinin hakimiyeti güçlendirilir.

Online İngilizce özel ders eğitimini toplu özel ders paketleri kapsamında da alabilirsiniz. Toplu özel dersler diğer branş dersleri ile birlikte İngilizce’nin de planlandığı durumlarda veliler için faydalı olmaktadır. Özel ders bedelinin düştüğü bu paketler ile hem ödeme kolaylığı hem de her dersten faydalanma şansı bulunmaktadır. Öğrenciye bu paket dahilinde ders kredisi tanımlanır. Her yapılan ders 1 kredidir. Bu krediyi öğrenci sene içerisinde istediği gibi kullanabilir.

Online İngilizce özel ders eğitimlerinin yakında yüz yüze İngilizce özel ders de alabilirsiniz. Derslerin tamamı birebir gerçekleştiğinden ister online ister yüz yüze, derslerinizi aynı öğretmenden alma şansınız bulunmaktadır. Derslerin tümü Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda diğer derslerden de online veya yüz yüze ders alma şansına sahipsiniz. Tüm dersler online veya yüz yüze fark etmeksizin 1 kredi sayılmaktadır.

 

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.