ONLİNE KİMYA ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online KİMYA özel ders

Online kimya özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli, profesyonel kimya öğretmenleri tarafından verilen birebir dersleri içerir. Derslerde konu anlatımları ve soru çözümleri üst düzey donanımlarla gerçekleştirilir. Bu konuda tecrübeli Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin akıcı ve verimli bir ders işlemesi için gerekli tüm donanımlara sahiptir. Sayısal derslerde de sözel derslerde de online birebir ders alarak deneyimleyebilirsiniz.

Online kimya özel ders eğitimleri alanında uzman, okullarda görev alan, 10 yılı aşkın süredir öğretmenlik mesleğinde öğrencileri yetiştiren, deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilir. Başarılı öğretmenler öğrencilerin de kimya dersinde başarılı olmalarını sağlayacak niteliğe sahiptir. Bu sayede öğrenciler kısa sürede eksiklerini gidererek başarıya ulaşır. Kimya dersinden başarılı olan öğrenciler kısa zamanda kimya dersini sevmeye başlar.

Online kimya özel ders eğitimlerinde işlenen konuları öğrenci belirleyebileceği gibi öğrencinin hedefi de belirleyebilir. Örneğin okul sınavına hazırlanan bir öğrencinin geçmiş konulardaki dönemsel eksikleri giderilir. YKS sınavına hazırlanan bir öğrenci tamamen kimya konularından öğrenim görebilir. Veyahut eksik olduğu konuları öğretmenine bildirir öğretmen o konuları anlatır ve soru çözümü gerçekleştirir. Akabinde ders bitiminde ödevlendirme yaparak bir sonraki derse ödevlerin yapılmış olarak gelinmesi beklenir.

Online kimya özel ders eğitimleri toplu özel ders paketi satın alan öğrenciler için kullanılabilir olan bir hizmettir. Öğrenci toplu özel dersleri kapsamında birebir ders hakkı tanımlatır. Bu ders hakkını ister yüz yüze, ister online, tüm derslerden kullanabilir. Online kimya dersi de bu hak kapsamında tercih edilebilecek bir eğitimdir. İşlenen dersler yüz yüze veya online fark etmeksizin aynı süre ve krediye sahiptir. Tüm dersler 1 kredi olarak düşülmektedir.

Online kimya özel ders eğitimlerinin tamamı öğrenciye özel olarak, birebir, Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Online derslere dilediğiniz her konumdan bağlanabilirsiniz. Derslerde öğretmeninizle bilgi alışverişi yapmalı, öğretmeninize sorularınızı sormalısınız. Öğretmenin sizin için derste olduğunu bilerek öğretmenden almak istediğiniz tüm bilgileri almaya çalışmalısınız. Her dersin bir bedeli olduğunu, ailelerin bu bedelleri karşıladığını unutmamalı, elinizden geleni yapmalısınız. Öğretmenler sizleri yönlendirerek başarıya ulaşmanız konusunda ekstra performansla çalışmaktadır. Bu konuda siz de üstünüze düşen görevi yaparak başarıyı sağlamlaştırabilirsiniz.

 

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.