ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online matematik özel dersi almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online matematik özel ders

Online matematik özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından sanal sınıfta verilen birebir eğitimlerdir. Mert Eğitim’de online olarak verilen dersler profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Online matematik derslerinde kullanılan grafik tabletler sayesinde dersler akıcı bir şekilde gerçekleştirilmekte, soru çözümleri yüz yüze eğitimde olduğu gibi yapılabilmektedir. Online matematik dersi alarak deneyimleyebilir, eksik olduğunuz konularda birebir öğrenim görebilirsiniz.

Online matematik özel ders eğitimleri gibi diğer tüm derslerden online ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde her dersin öğretmeni en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenidir. Alanında uzman öğretmenlerin hem yüz yüze hem de online özel ders verdiği Mert Eğitim Merkezi’nde dilediğiniz zaman yüz yüze eğitim de alabilirsiniz. Online özel derse internetin bulunduğu her konumdan bağlanabilirsiniz.

Online matematik özel ders eğitimlerinde çözemediğiniz soruların çözülmesini de sağlamanız mümkündür. Öğretmene sanal ortamdan gönderdiğiniz soruların resimleri soruların çözülmesi için yeterlidir. Derslerin işleyişini gördüğünüzde hayran kalırsınız. Aynı zamanda online derslerde veli olarak öğrenciniz takip edebilir, dersi gözlemleyebilirsiniz. Öğretmenin öğrenciye verdiği ödevlerin yapılması dersin verimi açısından son derece önemlidir. Bu kısımda görev alabilir, öğrencinizin ödevlerini yapmasını sağlayabilirsiniz.

Online matematik özel ders eğitimlerinin temel amacı öğrencinin hedefine yöneliktir. Öğrenci eğer lise giriş veya üniversite giriş sınavlarına hazırlanıyorsa öğrenciye o kapsamda öğretim yapılır. Eğer öğrenci birkaç konuda zorluk çekiyorsa o konuların anlatılması yine online özel derslerle mümkündür. Öğrencinin eksik olduğu konuların giderilmesi ve bu konularla ilgili soru çözümü nasıl yapacağının öğretilmesi sayesinde ders sonlandırılır. Derslerin sonunda mutlaka ödevlendirme yapılır. Bir sonraki derse ödevlerin yapılmış olarak gelinmesi önemlidir.

Online matematik özel ders eğitimleri sanal sınıflarda, profesyonel öğretmenlerin yönetiminde gerçekleşir. Öğrenci dilerse bir arkadaşıyla online özel derse katılabilir. Bu durumda özel ders ücreti yarı yarıya paylaşılır. Bu da daha fazla ders alabilme imkanı sağlar. Mert Eğitim Merkezi’nde online veya yüz yüze aldığınız tüm dersler aynı ücretlendirmeye sahiptir. Yalnızca toplu özel ders alımlarında birtakım indirimler ve ödeme kolaylıkları söz konusudur. Toplu özel dersler hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizin özel ders bölümünü ziyaret edebilir veya 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

 

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.