ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Online Platformlar
Zoom, Skype ...

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online özel ders

Online özel ders eğitimleri verilen Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler hangi sınıfta olursa olsun, istedikleri dersten birebir ders alabilmektedir. Online yapılan dersler için kullanılan platformlar Zoom, Skype vb. platformlardır. Online derslerde ekipman olarak kullanılan grafik tabletler sayesinde öğretmenler yüz yüze ders verir gibi bir performansla online tahtayı kullanabilmektedir. Bu sayede öğrenciler de akıcı bir dersle verim kaybı olmadan ilerleme kat eder.

Online özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel yapılmakta olup online derslerde öğrencinin hedeflerine yönelik çalışma gerçekleştirmek esastır. Eğer öğrenci okulda yapılacak sınavdan yüksek not almak için özel ders alıyorsa hemen ilgili konulardan öğretim yapılır. Eğer öğrenci LGS veya YKS gibi daha önemli sınavlara hazırlanıyorsa öğretim bu kapsamda yapılır. Dersler tamamen öğrenciye özel olduğundan ders saatleri öğrencinin talebine göre düzenlenir.

Online özel ders eğitimlerinin yanında yüz yüze de eğitimler gerçekleştirilmektedir. Öğrenci bir program yaptığından her zaman online almak zorunda değil, dilerse yüz yüze de aynı öğretmeninden öğrenim görebilmektedir. Tamamen öğrencinin talebine göre şekillenen derslerde, her zaman bu iki seçenek bulunmaktadır. Yüz yüze yapılan derslerde de online derslerdeki gibi talebe göre gün ve saat belirlenir. Yüz yüze derslerin tamamı Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir.

Online özel ders eğitimleri kapsamında yapmış olduğunuz bir program üzerinden bir kayıt oluşturduğunuzda sizlere ders kredisi tanımlanır. Bu ders kredisini online planlamış olsanız da yüz yüze olarak kullanmanız mümkündür. Aynı şekilde yüz yüze planladığınız bir ders hakkını online olarak da kullanabilirsiniz. İster online ister yüz yüze tüm dersler 1 kredi anlamına gelir. 1 Kredilik ders 40 dakika sürer.

Online özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenler alanlarında uzman, okullarda aktif olarak görev alan branş öğretmenleridir. Deneyimli öğretmenlerden alınan birebir online dersler yüz yüze eğitimde olduğu gibi verimli olmaktadır. Öğrenci sanal sınıfta öğretmenini ve tahtayı net bir şekilde görebilir. Online derslere internetin bulunduğu her yerden bağlanmak mümkündür. Ders birebir olarak yapıldığından öğrenci derse aktif bir şekilde katılmak durumunda olur.

Online birebir ders

Online birebir ders eğitimlerinin tamamı Mert Eğitim’in deneyimli branş öğretmenleri tarafından yapılır. Dersler okul sonraları veya hafta sonları, okullarda görevli branş öğretmenleri tarafından işlenir. Dersler tamamen öğrenciye özel olup internetin bulunduğu her konumdan bağlanılabilir bir sistemde gerçekleşir. İster bilgisayarınızdan ister telefonunuzdan birebir derse bağlanarak derslerinizi yapabilirsiniz.

Online birebir ders eğitimlerinde öğrenciler ders almak istedikleri konuları belirtebilir. Sayısal veya sözel tüm derslerden birebir ders alabilirsiniz. Sayısal derslerde kullanılan grafik tabletler sayesinde soru çözümleri, konu anlatımları son derece hızlı olmaktadır. Yüz yüze eğitimden bir farkı olmayan birebir online dersleri sayesinde eksiklerinizi giderebilirsiniz. Bazı gördüğünüz mouse ile soru çözmeye çalışan sayısal öğretmenleri ile Mert Eğitim’in öğretmenlerini karıştırmamalısınız. Mert Eğitim’de online eğitim profesyonel düzeyde yapılmaktadır.

Online birebir ders eğitimlerine kameralı bilgisayarlarınızdan bağlanarak verimli bir ders yapabilirsiniz. Çözemediğiniz soruları online dersler sayesinde öğretmeninize gönderebilir ve nasıl çözüldüklerini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda eksik olduğunuz konular da bu sayede tespit edilebilir ve bu konulara yönelik birebir öğrenim görebilirsiniz. Online dersler ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde verilmektedir. Tüm seviye branşların öğretmenleri farklılık göstermektedir.

Online birebir ders eğitimlerinde işlenen konular öncelikle eksikleri gidermeye yöneliktir. Eksiklerini gideren öğrencilerin öğrendikleri konularla ilgili mutlaka bol soru çözmesi gerekir. Eğer konu eksiğinizi yeni giderdiyseniz kesinlikle soru çözmeli ve konu ile alakalı soruları görmelisiniz. Çözemediklerinizi öğretmeninize sormalı, konu ile ilgili püf noktaları öğrenmelisiniz. Yalnızca konu anlatımı ile yetinmemeli öğretmeninize sorular getirmelisiniz.

Online birebir ders eğitimlerinde ders işleyen öğretmenlerin deneyimli oluşu sayesinde öğrenciler maksimum verime ulaşır. Öğrencilerin derslerden aldıkları verimi artırması derslerden sonra verilen ödevleri yapmaları ile mümkündür. Derslerden sonra mutlaka sorular çözülmeli ve yapılamayan sorular bir sonraki derse getirilmelidir. Başarılı bir öğrenim hayatı sürerken eksiklik hissettiğiniz konulardan birebir online ders alabileceğiniz bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin mutlaka verim aldığı MEB’e bağlı bir kurumdur.

Online özel ders ücretleri

Online özel ders ücretleri olarak Mert Eğitim Merkezi’nin sunduğu fiyatlar yıl boyunca sabit olup, en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilen eğitimleri içerir. Öğrenciler deneyimli branş öğretmenlerinden birebir ders alarak kısa sürede eksiklerini giderir. Birebir derslerin ücret uygulaması her ders için aynı şekilde uygulanmaktadır. Aynı zamanda her sınıf için de aynı şekilde yürütülmektedir.

Online özel ders ücretleri eğitim öğretim dönemi başlangıcında karar verilip, yıl boyunca aynı ücretler uygulanmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi web sitenin özel ders bölümünden alabilirsiniz. Online veya birebir olmak üzere özel ders ücretleri farklılık göstermemektedir. Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nin özel ders ücretleri kapsamında ister online ister yüz yüze öğrenim görebilir.

Online özel ders ücretleri en uygun ve en nitelikli öğretmenlerin özel ders verdiği Mert Eğitim Merkezi’nde dersler birebir olarak öğrenciye özel şekilde yapılmaktadır. Ders gün ve saatleri öğrenciler tarafından belirlenmekte olup, öğretmenlerin uygunluk durumuna göre farklılık gösterebilmektedir.

Online özel ders ücretleri olarak son derece uygun fiyatlı seçeneklerin sunulduğu Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler isterlerse paket program oluşturarak özel ders bedelini minimuma çekebilir. Toplu özel ders alımlarında özel ders bedeli düşmekte, alınan toplu özel ders ile öğrenciye ders kredisi tanımlanmaktadır. Öğrenciler bu krediyi diledikleri derslerden ister online ister yüz yüze kullanabilmektedir.

Online özel ders ücretleri alınan toplu özel ders paketlerince tanımlanan kredi her ders için 1 kredi şeklinde kullanılabilir. Branşlar arasında farklılık bulunmamakta, her dersin bedeli sabit olmaktadır. Bu sayede öğrenci her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeninden ister online ister birebir ders alabilmektedir. Derslerin öğrencilere özel oluşu sayesinde öğrenciler başarıya ulaşma konusunda zorluk çekmemektedir. Derslerden sonra verilen ödevlerin zamanında yapılması son derece önemlidir. Bu sayede dersten alınan verim maksimum düzeye çıkarılır.

Online özel ders fiyatları

Online özel ders fiyatları olarak çok cazip ücretlere alanında uzman öğretmenlerin ders verdiği Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler diledikleri derslerden aynı bedele öğrenim görebilir. Özel ders fiyatları olarak öğrencilere sunulan avantajlı fırsatların yeri Mert Eğitim Merkezi’dir. Her öğrenci ister online ister birebir yüz yüze ders alarak eksiklerini aynı özel ders fiyatı üzerinden giderebilir. Özel ders bedelleri tüm dersler için aynı olarak uygulanmaktadır.

Online özel ders fiyatları, yüz yüze özel ders fiyatlarından farklı bir uygulamaya sahip değildir. Her öğrenci ister tek tek özel ders alsın ister toplu olarak özel ders anlaşması yapsın, her online veya yüz yüze birebir dersin kredisi 1 birimdir. Yani her ders 1 özel ders olarak işlem görmekte, özel ders bedeli sabit olmaktadır. Özel ders bedeli sene boyunca her ders için aynı olarak uygulanmakta olup, toplu özel ders alımlarında birim ders ücreti düşebilmektedir.

Online özel ders fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitenin özel ders bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Alanında uzman, deneyimli branş öğretmenlerinden hiç bu kadar uygun bedellere özel ders alabilme imkanı bulunmamıştı. Artık her öğrenci deneyimli öğretmenlerden Mert Eğitim sayesinde son derece uygun fiyatlara özel ders alabilir. Bunun sağlanmasında kurucunun mülk sahibi olması oldukça etkilidir. Aynı zamanda eğitime gönül vermiş bir aile olan Mert Eğitim, her gelir düzeyine sahip ailenin özel ders alabilmesine ve bunu deneyimli öğretmenler tarafından verilen eğitimle taçlandırmasına olanak sunmaktadır.

Online özel ders fiyatları olarak çevre kurum ve kuruluşlardan çok daha uygun bedellere işlem görülen Mert Eğitim’de uygun fiyatlara rağmen en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden öğrenim görülür. Öğretmenlerin devlet okullarında ve özel okullarda görevli olması sayesinde öğrenciler vasıflı öğretmenlerden ders görmüş olur. Bu da öğrencilerin kısa sürede eksiklerini gidermeleri, konuları daha iyi anlamaları, sınavlara çok daha kolay hazırlanmaları ve en önemlisi başarılı olmaları anlamına gelmektedir.

Online özel ders fiyatları karşılığında sunulan online özel ders hizmetini gerçekleştiren Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler yine en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden öğrenim görür. Öğrenciler online derslerin yanında dilerlerse yüz yüze de özel ders alma hakkına sahiptir. Yüz yüze yapılan derslerle online yapılan dersler arasında özel ders bedeli farkı bulunmamaktadır. Bu sayede toplu özel ders aldığınızda sürece göre ister yüz yüze ister online ders yapabilirsiniz. Her dersin kredisi 1’dir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.