ONLİNE TARİH ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online TARİH özel ders

Online tarih özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli tarih öğretmenleri tarafından öğrencinin hedeflerine yönelik planlanmaktadır. Öğrenci TYT ve AYT oturumlarında tarih sorularıyla karşılaşacaksa öğrenciye hemen YKS kapsamında bir planlama yapılarak hazırlığa başlanır. Öğrenci LGS’ye hazırlanacaksa inkılap tarihi olarak bir planlama yapılarak öğrenci sınava en iyi şekilde hazırlanır.

Online tarih özel ders eğitimlerinin yanında diğer derslerden de online birebir ders alma hakkına sahipsiniz. Dileyen her öğrenci istediği tüm derslerden online ders alma ayrıcalığına Mert Eğitim Merkezi ile erişebilir. Hem en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleriyle çalışabilecek hem de ister online ister yüz yüze aynı öğretmenden birebir ders alabileceksiniz.

Online tarih özel ders eğitimleri de diğer özel ders eğitimleri gibi fiyatlandırılmakta, özel ders bedelleri ders sonunda ödenmektedir. Bunun yanında toplu özel ders hakkı tanımlatarak kendinize özel ders haklarınızı ister yüz yüze ister online kullanabilirsiniz. Her ders 1 krediyi temsil eder. Hiçbir durumda herhangi bir farklılık bulunmamaktadır.

Online tarih özel ders eğitimlerinde işlenen konularla ilgili öğretmenler öğrencilere ödevler verir. Dersler birebir olarak öğrenciye özel yapıldığından öncelik öğrencinin eksiklerini gidermektir. Akabinde verilen soruların yapılması beklenir. Gerekli çalışmanın gerçekleştirilmesi de beklenebilir. Öğretmenlerin yönlendirmesi sayesinde öğrenci derslerden maksimum verim alarak ders sonraları da bu verimi kendisi artırabilir. Tek yapılması gereken öğretmenin söylediklerini gerçekleştirmek, gerekli çalışmaları yapmaktır.

Online tarih özel ders eğitimlerinin gün ve saatlerini öğrenci ve veliler planlamaktadır. Öğrencinin istediği ve müsait olduğu gün ve saatlere istediği tüm dersler yazılabilmektedir. Dersler online veya yüz yüze aynı öğretmen ile yapılacak şekilde planlanabilmektedir. Derslerin gün ve saatlerini planlarken öğretmenlerin de müsait olduğu gün ve saatlere dikkat etmek gerekir. Bunun sebebi öğretmenlerin okulda görevli olmaları, okul sonraları ve hafta sonları kurumda ders vermeleridir. Ayrıca farklı öğrenciler tarafından bazı gün ve saatler sabitlenebilir. Erken davranmak, mümkünse sabitlemek bir çok sorunun önüne geçer.

 

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.