ONLİNE TÜRKÇE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden online özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ONLİNE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden online özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm ders ve konulardan online özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Online TÜRKÇE özel ders

Online Türkçe özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Dersler online sınıflarda öğrenci ve öğretmen arasında yapılır. Yapılan dersler tamamen öğrenciye özel olup öğrencinin ders almak istediği konuları içerir. Öğrenci dilerse okul sınavına dilerse de LGS sınavına hazırlık kapsamında online ders alabilir. Bunun yanında TYT hazırlık amacıyla online Türkçe dersi almak mümkündür.

Online Türkçe özel ders eğitimlerinin gün ve saatleri öğrenci ve veli tarafından belirlenir. Aile kendilerine en uygun gün ve saatler için birebir online ders randevusu oluşturabilir. Online özel ders gün ve saati belirlenirken öğretmenin müsait olduğu saatleri göz önünde bulundurmak gerekir. Bu saatleri Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak, eğitim danışmanlarıyla görüşerek öğrenebilirsiniz.

Online Türkçe özel ders eğitimlerinde dersler yüz yüze eğitimde olduğu gibi akıcı bir şekilde gerçekleşir. Derslerin işleyişinin profesyonel bir şekilde yapıldığı Mert Eğitim Merkezi’nde online dersler için ekstra donanımlar kullanılmaktadır. Özellikle konu anlatımı ve soru çözümlerinde kullanılan grafik tabletler sayesinde öğrenciler dersi kaliteli bir görüntüyle izlemektedir. Aynı zamanda dersin akıcılığı da maksimum düzeyde olmaktadır.

Online Türkçe özel ders eğitimleri alanında uzman, profesyonel Türkçe öğretmenleri tarafından işlenen dersleri içerir. Tamamen öğrenciye özel olarak yapılan dersler öğrencinin hedefine göre ilerler. Öğrenci okul sınavına, LGS sınavına veya YKS sınavına hazırlık kapsamında, alanında uzman öğretmenlerden birebir online veya yüz yüze ders alabilir. Tamamen öğrenciye bağlı olan online ve yüz yüze ders yapma hakkı her zaman bulunmaktadır.

Online Türkçe özel ders eğitimlerini toplu özel ders alan öğrenciler de kullanabilmektedir. Toplu özel dersler öğrencilerin aldıkları birim özel ders ücretini düşürebildikleri tek yöntemdir. Senelik anlaşma yaparak özel ders hakkı satın alan öğrenciler için ister online ister yüz yüze dersler yapılmaktadır. Tüm derslerin kredisi 1 olarak özel ders hakkından kullanıldıkça düşülmektedir. Öğrenci anlaşma sırasında online veya yüz yüze tercihi yapmak durumunda olmayıp sürece göre istediği gibi derslerini alabilir. Derslerini herhangi bir nedenle alamayan öğrencinin ders hakları ebedi olarak alabileceği şekilde saklanır.

 

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.