ORTAOKUL 5.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Ortaokul 5.sınıf özel ders

Ortaokul 5.Sınıf özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler çevre okullarda görev alan deneyimli branş öğretmenlerinden birebir özel ders alarak her dersten tüm eksiklerini giderebilir. Alanında uzman öğretmenlerin verdiği birebir dersler sayesinde öğrenciler başarıya ulaşır. Sizler de Mert Eğitim’in deneyimli öğretmenlerinden destek almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan özel ders randevunuzu oluşturarak hemen öğrenciye özel yapılan birebir özel derslerinize başlayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Ortaokul 5.sınıf özel ders

Ortaokul 5.Sınıf özel ders eğitimleri her branş için alınabilen birebir dersleri içerir. Birebir derslerle hedeflenen, öğrencinin 5.Sınıf ders ve konularının tamamını en iyi şekilde öğrenmesi, bir yandan da LGS sınavına hazırlık yapmasıdır. Özel dersler ister okul sınavlarına ister lise giriş sınavına yönelik yapılabilmekte, öğrenciler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden birebir destek alabilmektedir.

Ortaokul 5.Sınıf özel ders eğitimlerinde Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, çevre okullarda görev alan branş öğretmenleridir. Bir öğretmenin Mert Eğitim’de görev alabilmesi için hem deneyimli hem de alanında uzman olması gerekmektedir. Aynı zamanda belirli bir süre öğretmen öğrencilere özel ders verir ve geri dönüşler toplanır. Öğrencilerin olumlu geri dönüşlerinden sonra öğretmen ile çalışmaya devam edilir. Bu sayede öğrenciler de en iyi öğretmenlerle birebir ders yapma imkanı elde eder.

Ortaokul 5.Sınıf özel ders eğitimleri tüm branş dersleri için mümkündür. Öğrenci istediği tüm derslerden destek alabilir. Öğrenciler hangi dersten destek almak isterlerse istesinler o dersin en iyi öğretmenlerinden birebir öğrenim göreceklerini bilir. Öğrenci ve velilerin derslerden sonra gözlemledikleri gelişmeler aileyi son derece mutlu etmektedir. Öğrencinin başarısı ve gelişimi yakından gözlemlenebilmektedir.

Ortaokul 5.Sınıf özel ders eğitimlerine katılmış, birebir öğrenim görmüş öğrencilerin ve ailelerinin yorumlarını Google’da Mert Eğitim Merkezi olarak arattığınızda bulabilirsiniz. Mert Eğitim’den destek alan tüm öğrenciler eksiklerini gidermiş, hedeflerine bir adım daha yaklaşmış, başarının ne olduğunu bilen öğrencilerdir. Her öğrenci birebir özel derslerden mutlaka verim almakta ve Mert Eğitim’den memnun olmaktadır. Tüm seviyelerde destek alınabilen Mert Eğitim’den üniversiteye girene kadar her zaman destek alabilirsiniz.

Ortaokul 5.Sınıf özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim’in dersliklerinde verilmektedir. Tamamen birebir öğrenciye özel olarak yapılan derslerle kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Mert Eğitim, eve öğretmen göndermemektedir. Öğrenciler birebir ders almak için Mert Eğitim Merkezi’nde bulunmalı, belirledikleri gün ve saatlerde özel derslerini almalıdır.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.