ORTAOKUL 6.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Ortaokul 6.sınıf özel ders

Ortaokul 6.Sınıf özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler çevre okullarda görev alan deneyimli branş öğretmenlerinden birebir özel ders alarak her dersten tüm eksiklerini giderebilir. Alanında uzman öğretmenlerin verdiği birebir dersler sayesinde öğrenciler başarıya ulaşır. Sizler de Mert Eğitim’in deneyimli öğretmenlerinden destek almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan özel ders randevunuzu oluşturarak hemen öğrenciye özel yapılan birebir özel derslerinize başlayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Ortaokul 6.sınıf özel ders

Ortaokul 6.Sınıf özel ders eğitimleri tamamen birebir olarak öğrenciye özel yapılan eğitimlerdir. Mert Eğitim Merkezi’nde 6.Sınıf öğrencileri için branş derslerinden birebir özel ders alabilirsiniz. Özel ders randevusu oluşturmak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’nin eğitim danışmanlarıyla görüşerek özel ders almak istediğiniz gün ve saati planlayabilirsiniz. Özel derslerin tamamı kurumda verildiğinden özel ders için randevu oluşturduğunuz gün ve saatte kurumda bulunarak özel dersinize katılabilirsiniz.

Ortaokul 6.Sınıf özel ders eğitimleri ve diğer tüm seviye eğitimler için branş fark etmeksizin özel ders bedeli sabit olarak uygulanmaktadır. Yalnızca toplu özel ders alımlarında birim ders ücreti minimum seviyelere erişebilmektedir. Bunu sağlamak için haftalık bir program oluşturmak, sene boyunca bu program dahilinde alınacak ders sayısını taahhüt etmek gerekir. Toplu özel ders alımlarında ödemeler taksitlendirilerek ödeme kolaylığı sağlandığından ve özel ders bedeli minimuma ulaştığından genelde tercih edilen bir yöntemdir.

Ortaokul 6.Sınıf özel ders eğitimleri farklı branşlara ayrılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde alınan birebir branş derslerinin tamamı alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli, okullarda öğretmen olarak görev yapan eğitimciler tarafından gerçekleştirilir. Alanına hakim, öğrencilere nasıl verimli olabileceğini bilen, öğrencilerle birebir ilgilenen, gelişimini gözlemleyen öğretmenler sayesinde öğrenciler mutlaka eksiklerini giderecek ve başarıya bir adım daha yaklaşacaktır.

Ortaokul 6.Sınıf özel ders eğitimlerinde temel amaç okul sınavlarına ve lise giriş sınavına hazırlanmaktadır. Öğrenciler lise giriş sınavına yönelik hazırlık yaparken bir yandan da okul sınavlarına hazırlanmış olur. Bu sayede 6.sınıf ve daha önceki senelerde eksik oldukları konular dahilinde birebir öğrenim gören öğrenciler LGS’ye de hazırlanmış olur. LGS sınavında çıkabilecek örnek sorular birebir ders öğretmenleri tarafından çözdürülür. Öğrenciye LGS formatı öğretilerek seviyesi yükseltilir, sınava hazırlık süreci böylece başlar.

Ortaokul 6.Sınıf özel ders eğitimi almadan önce kurum hakkında bilgi almak için Google’da Mert Eğitim olarak arama yapabilir, Mert Eğitim Merkezi işletmesi hakkında yapılmış yorumları inceleyebilirsiniz. Veli ve öğrencilerin yorumlarının bulunduğu bu bölümde ailelerin memnuniyetlerini görebilirsiniz. Mert Eğitim’de en az 10 yıl deneyimli, işinde uzman öğretmenler olduğundan tüm öğrenciler mutlaka verim almaktadır. Bu da tüm ailelerden olumlu geri dönüşler alınmasını sağlamaktadır.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.