ORTAOKUL 7.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Ortaokul 7.sınıf özel ders

Ortaokul 7.Sınıf özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler çevre okullarda görev alan deneyimli branş öğretmenlerinden birebir özel ders alarak her dersten tüm eksiklerini giderebilir. Alanında uzman öğretmenlerin verdiği birebir dersler sayesinde öğrenciler LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanır. Sizler de Mert Eğitim’in deneyimli öğretmenlerinden destek almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan özel ders randevunuzu oluşturarak hemen öğrenciye özel yapılan birebir özel derslerinize başlayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Ortaokul 7.sınıf özel ders

Ortaokul 7.Sınıf özel ders eğitimleri tamamen birebir olarak yapılan, öğrencilere özel derslerin yapıldığı, bireysel eğitimlerdir. Öğrenci istediği dersten, istediği yoğunlukta birebir ders alarak eksiklerinin giderilmesini, lise giriş sınavına yönelik hazırlanmasını sağlayabilir. Özel ders alabilmek için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi’nin eğitim danışmanlarıyla görüşebilir, planlamanızı yapabilirsiniz.

Ortaokul 7.Sınıf özel ders eğitimlerinde ve diğer tüm eğitimlerde özel ders süresi ve eğitimler için ödenen özel ders bedeli aynıdır. Özel ders bedeli birim ders ücreti üzerinden hesaplanmakta, toplu özel ders alımlarında birim ders ücreti düşebilmektedir. En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden bu ücrete özel ders almak pek mümkün olmamasına rağmen Mert Eğitim Merkezi sayesinde istediğiniz tüm derslerden deneyimli öğretmenlerden birebir ders alabilirsiniz.

Ortaokul 7.Sınıf özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenlerin alanında uzman, çevre okullarda görevli öğretmenler olmaları sayesinde öğrenciler birebir ders aldıklarında mutlaka verim almaktadır. İşinin ehli öğretmenler öğrencileriyle birebir ilgilenmekte, gelişimi her hafta düzenli bir şekilde takip etmektedir. Öğrenciler en iyi ortaokul branş öğretmenleri tarafından lise giriş sınavına hazırlanarak fark yaratabilmektedir.

Ortaokul 7.Sınıf özel ders eğitimlerinde yapılan derslerin amacı öğrencilerin hem okul sınavlarına hazırlanması hem de lise giriş sınavına yönelik hazırlık yapmasıdır. Öğrenci dönem derslerinin haricinde geçmiş dönemlere ait konular için de destek alabilir. Haftalık olarak oluşturulan bir özel ders programı öğrencilere en yararlı planlama yöntemidir. Öğrenciler düzenli olarak haftalık derslerini alır, öğretmenler öğrencileri bu şekilde yakından takip eder, sınavlara hazırlar.

Ortaokul 7.Sınıf özel ders eğitimlerini almış, Mert Eğitim Merkezi hakkında Google İşletmeler bölümüne yorumlar bırakmıştır. Bu yorumları okumak için Google’a Mert Eğitim yazarak aratabilir, yorumlara ulaşabilirsiniz. Sizler de diğer öğrenci ve aileleri gibi birebir derslerden verim alacak ve memnun kalacaksınız. Bunu sağlayan en önemli faktör öğretmenlerin niteliği ve derslerin düzenidir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.