ORTAOKUL 8.SINIF ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Ortaokul 8.sınıf özel ders

Ortaokul 8.Sınıf özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler çevre okullarda görev alan deneyimli branş öğretmenlerinden birebir özel ders alarak her dersten tüm eksiklerini giderebilir. Alanında uzman öğretmenlerin verdiği birebir dersler sayesinde öğrenciler LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanır. Sizler de Mert Eğitim’in deneyimli öğretmenlerinden destek almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan özel ders randevunuzu oluşturarak hemen öğrenciye özel yapılan birebir özel derslerinize başlayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Ortaokul 8.sınıf özel ders

Ortaokul 8.Sınıf özel ders eğitimleri öğrenciler tarafından ister anlamadıkları konular olduklarında birkaç ders olarak, ister haftalık düzenli bir program dahilinde devamlı dersler olarak alınabilen eğitimlerdir. En verimli şekli haftalık olarak tüm derslerin bulunduğu bir program oluşturmak, birebir olarak bu programı uygulamaktır. Öğrenciler öncelikle öğretmenlerden birebir dersler alarak öğretmenlerini tanımalı, memnuniyetinin ardından yıllık plana dahil olmalıdır.

Ortaokul 8.Sınıf özel ders eğitimlerinde amaç öğrencilerin lise giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanması ve bir yandan da okul sınavlarında yüksek notlar almasıdır. Öğrencinin lise giriş sınavına hazırlık sürecinde tüm derslerden destek görmesi son derece önemlidir. Deneyimli öğretmenler tarafından verilen birebir özel derslerde verilen değerli bilgiler bulunmaktadır. Öğrenci bir bilgi ile binlerce öğrencinin önüne geçerek nitelikli okullara katılmaya hak kazanabilir.

Ortaokul 8.Sınıf özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenler çevre okullarda görev alan, alanında uzman, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Her dersin öğretmeni farklı olup her özel ders için ilgili dersin öğretmenliğini yapan eğitimciler öğretim yapmaktadır. Birebir dersler sayesinde öğrenci lise giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanarak mutlaka güzel sonuçlar elde eder. Tabi öğrencinin de, ailenin de yapması gerekenler bulunmaktadır.

Ortaokul 8.Sınıf özel ders eğitimlerinde öğrencilere her dersten sonra mutlaka ödev verilerek bir sonraki özel derse bu ödevlerin yapılıp gelinmesi istenir. Öğrenci derslerden sonra bu ödevleri yaparak ve öğrendiği konular ile ilgili sorular çözerek gelecek derse katılırsa öğrenci önceki dersin verimini maksimuma çıkarmış olur ve ilerleyen derslerde ilerlemesi son derece hızlanır. Öğretmen bu şekilde çalışan öğrenciler için çok daha fazla konu anlatabilir, konulara daha çok yoğunlaşabilir, konularla ilgili çıkmış sorular çözmeye yönelebilir.

Ortaokul 8.Sınıf özel ders eğitimlerinin tamamen öğrenciye bağlı olması dersin hızının öğrenciye göre belirlenmesini sağlar. Öğrenci ders olmadığı zamanda eğer gerekli çalışmaları gerçekleştirirse öğrencinin başarısız olmasına olanak kalmaz. Bu süreçte aile öğrencisini desteklemeli, verilen ödevlerin yapılması için ortam sağlamalı, öğrencinin çalışmalarını takip etmelidir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.