ORTAOKUL ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ORTAOKUL özel ders

Ortaokul özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen eğitimlerdir. Öğrenciler çevre okullarda görev alan deneyimli branş öğretmenlerinden birebir özel ders alarak her dersten tüm eksiklerini giderebilir. Alanında uzman öğretmenlerin verdiği birebir dersler sayesinde öğrenciler başarıya ulaşır. Sizler de Mert Eğitim’in deneyimli öğretmenlerinden destek almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan özel ders randevunuzu oluşturarak hemen öğrenciye özel yapılan birebir özel derslerinize başlayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

ORTAOKUL özel ders

Ortaokul özel ders eğitimlerinde görev alan Mert Eğitim öğretmenlerinin tümü alanında uzman branş öğretmenleridir. İşinde başarıya ulaşmış, çevre okullarda görev alan deneyimli öğretmenler tarafından verilen birebir dersler sayesinde sizler de başarıya ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi’ni aramak ve özel ders randevusu oluşturmaktır.

Ortaokul özel ders eğitimlerinin tamamı Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde gerçekleştirilir. Mert Eğitim Merkezi, evlere öğretmen göndermemektedir. Özel ders almak isteyen öğrenciler Mert Eğitim’i arayarak eğitim danışmanlarıyla görüşüp özel ders planlaması yapabilir. Belirlenen gün ve saatlerde kurumda derslerinize girebilirsiniz. Tüm dersler tamamen birebir, öğrenciye özel şekilde yapılır.

Ortaokul özel ders eğitimleri de diğer tüm dersler gibi sabit bir özel ders bedeli dahilinde alınabilmektedir. Mert Eğitim’de seviye veya ders fark etmeksizin özel ders bedeli sabit olarak, yıl boyunca aynı şekilde uygulanmaktadır. Özel dersler istenilen gün ve saatte planlanabilmekte, isteyen öğrenciler ders gün ve saatlerini sabitleyerek sene boyunca aynı gün ve saatlerde özel derslerini alabilmektedir. Öğrenciler derslerini sabitlemeden her hafta yeni bir plan da yapabilmektedir.

Ortaokul özel ders eğitimleri tamamen birebir, öğrenciye özel dersleri içerir. Öğrenci ister okul sınavlarına, ister lise giriş sınavlarına en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından en iyi şekilde hazırlanır. Alanında uzman öğretmenler tarafından bu sınavlara hazırlanmak son derece avantajlıdır. Sene boyunca, düzenli olarak alınan birebir dersler sayesinde lise giriş sınavında da yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Ortaokul özel ders eğitimleri temel anlamda lise giriş sınavına hazırlık amacıyla yapılmaktadır. Öğrenciler kendi bulundukları eğitim öğretim dönemi için istedikleri derslerden birebir öğrenim görebilir. Aynı zamanda geçmiş yıllara ait eksikleri bulunuyorsa bu eksiklerin de birebir ders öğretmenleri ile giderilmesini sağlayabilir. Birebir dersler okulda yapılan derslere göre çok daha verimli ve hızlı sonuç veren öğretim biçimidir. Her öğrenci Mert Eğitim’de her dersin en iyi öğretmenlerinden birebir destek alarak hedeflerine bir adam daha yaklaşabilir.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.