BİYOLOJİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden biyoloji özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Biyoloji ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Tüm sınıflar için LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm biyoloji konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji özel ders eğitimlerinde amaç öğrencilerin biyoloji ders konularındaki eksiklerinin giderilmesi ve biyolojiden çıkabilecek sorulara karşı öğrencinin hazır olmasıdır. İster okul sınavlarına yönelik birebir biyoloji dersi olsun, ister lise giriş ve üniversite giriş sınavlarına yönelik biyoloji dersi olsun tüm derslere en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenleri girmektedir.

Biyoloji özel ders eğitimlerinde görev alan birebir biyoloji öğretmenleri çevre okullarda görevli nitelikli biyoloji öğretmenleri olup en az 10 yıl deneyime sahip öğretmenlerdir. Öğrencilerin biyoloji dersinde başarıya ulaşması ancak iyi bir biyoloji öğretmeni tarafından öğrenim görerek sağlanabileceği düşüncesinde olan Mert Eğitim Merkezi, en iyi biyoloji öğretmenleriyle çalışmaktadır.

Biyoloji özel ders eğitimlerinin verildiği Mert Eğitim Merkezi, öğrencileri LGS ve YKS sınavlarına da hazırlayan özel bir kurumdur. Biyoloji derslerini okul notlarını yükseltmek adına alabileceğiniz gibi LGS ve YKS sınavlarına yönelik te alabilirsiniz. Alanında uzman biyoloji öğretmenleri tarafından öğrencilerin geleceklerinin belirlendiği bu özel sınavlara hazırlanmak öğrencilerin 1-0 önde başlamasını sağlar.

Biyoloji özel ders eğitimlerini ihtiyaç halinde konu eksiklerini gidermek adına alabileceğiniz gibi düzenli olarak haftalık sabit bir programla da alabilirsiniz. Biyoloji dersi çoğu öğrencinin zorlandığı, LGS ve YKS gibi özel sınavlarda doğru cevaplandırıldığında fark yaratan bir derstir. Ortaokul ve lise öğrencilerinin yoğunlukla talep ettiği biyoloji derslerini dilediğiniz zaman Mert Eğitim Merkezi’ni arayıp randevu oluşturarak alabilirsiniz.

Özel biyoloji dersi

Özel biyoloji dersi eğitimlerinde görev alan öğretmenler alanlarında uzman, çevre okullarda görevli, en az 10 yıl deneyim sahibi biyoloji öğretmenleridir. İşinin ehli öğretmenler tarafından görülen birebir dersler sayesinde öğrenciler kısa sürede gelişim göstererek başarılı sonuçlar alır. Mert Eğitim’den biyoloji özel ders alan tüm öğrenciler her zaman nitelikli biyoloji öğretmenlerinden öğrenim görmüş olur. İşinde uzman öğretmenlerin öğrencileri yetiştirdiği Mert Eğitim’den birebir biyoloji dersi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Özel biyoloji dersi eğitimleri de tüm diğer branş dersleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde verilmektedir. Dersler önceden planlanarak randevu oluşturmak suretiyle alınmaktadır. Öğrenciler kendilerine en uygun gün ve saatleri belirterek biyoloji özel ders randevusu oluşturabilir. Özel ders planlaması Mert Eğitim Merkezi’nde görevli eğitim danışmanlarıyla birlikte planlanır. Plan yapılırken öğretmenlerin kuruma geldiği gün ve saatler ile uygunlukları baz alınır.

Özel biyoloji dersi eğitimlerinin ücretleri de diğer branş dersleri ile aynı değerlendirilmektedir. Zaman zaman biyoloji özel dersi alan öğrenciler için özel ders ücreti sabit olup, web sitemizin özel ders kategorisinden fiyat bilgisine ulaşılabilir. Öğrenciler her ders için aynı özel ders bedeli ile özel ders planlaması yaparak özel derslerini alabilir. Her dersin bedelinin aynı olması toplu özel ders alımlarında da indirim sağlanabilmesine olanak yaratır.

Özel biyoloji dersi gibi diğer branş derslerinden de birebir destek almak isteyen öğrenciler için toplu özel ders paketleri oluşturularak özel ders ücreti düşürülmektedir. Öğrenciler haftalık programlarını planlayarak senelik bazda ne kadar özel ders alacağını hesaplayarak taahhüt etmek suretiyle indirimlerden faydalanabilir. Toplu özel ders alımlarının bir diğer avantajı da belirlenen özel ders bedelinin aylık taksitlere bölünmesidir.

Özel biyoloji dersi eğitimleri gibi diğer tüm branşlardan da destek alabilir, kendinize özel birebir ders eğitimleri görebilirsiniz. İstediğiniz tüm branş derslerinden öğretmenin bulunduğu Mert Eğitim’de her branş öğretmeni en az 10 yıl deneyime sahip, kendi alanında uzman öğretmendir. Bu sayede özel ders alırken içiniz rahat bir şekilde planlama yapabilir, öğrenim görebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda farklı öğretmenlerden de özel ders alabilme imkanına Mert Eğitim sayesinde sahipsiniz.

Birebir biyoloji dersi

Birebir biyoloji dersi eğitimlerinin tümünde görev alan biyoloji öğretmenleri çevre okullarda biyoloji öğretmeni olarak görevli, en az 10 yıl deneyim sahibi, daha önce sayısız öğrencinin biyoloji dersinde gelişmesini sağlamış, profesyonel ve verim alınmış öğretmenlerdir. Öğrenciler Mert Eğitim’de deneyimli ve kendini kanıtlamış branş öğretmenlerinden birebir öğrenim görmektedir. Sizler de Mert Eğitim ayrıcalığıyla en iyi branş öğretmenlerinden destek alabilirsiniz.

Birebir biyoloji dersi eğitimleri de diğer tüm branş dersleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir. Tüm özel dersler kurumda verildiğinden evlere veya farklı alanlara öğretmen gönderimi yapılmamaktadır. Her öğretmen Mert Eğitim’e gelerek özel ders randevularını Mert Eğitim dersliklerinde karşılar. Yapılan derslerin sorumluluğu Mert Eğitim’e ait olup eğer öğrenci farklı öğretmenle devam etmek isterse rahatlıkla talebini yetkililere bildirebilir.

Birebir biyoloji dersi eğitimlerinde özel ders bedeli diğer branş dersleriyle aynı şekilde uygulanır. Özel ders bedeli hakkında web sitemizin özel ders kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Özel dersler toplu alındığında birtakım indirimler sağlanmaktadır. Bu sayede farklı derslerden de destek alabilecek seviyede birim ders ücretinde indirim sağlayabilir, aynı zamanda ödeme kolaylıklarından da yararlanabilirsiniz.

Birebir biyoloji dersi eğitimlerinin yanında farklı derslerden de birebir öğrenim görmek isteyen öğrenciler için oluşturulan özel programlar bulunmaktadır. Mert Eğitim’de toplu özel dersler branş ayırt edilmeksizin kredi şeklinde tanımlanır. Öğrenciler bu kredileri istedikleri dersler için kullanabilir. Her dersin öğretmeni en az 10 yıl deneyim sahibi ve alanında uzman olduğundan her ders gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Birebir biyoloji dersi eğitimlerinin yanında her dersten destek alabileceğiniz ve öğretmenlerin en nitelikli branş öğretmenleri olduğu belki de tek kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim Merkezi en iyi öğretmenleri tercih ederek öğrencilerin mutlaka verim almasını hedeflemektedir. İşinde uzman ve daha önce defalarca özel ders vermiş, öğrencilere verimli olduğu kanıtlanmış öğretmenler Mert Eğitim bünyesinde özel derslerine devam etmektedir. Özel ders aldığınız tüm derslerden mutlaka verim alarak kurumdan ayrılırsınız. Mert Eğitim’de üniversite giriş sınavına kadar tüm dersler için destek alabilirsiniz.

birebir-biyoloji
biyoloji-dersi-egitimi
ders-biyoloji
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.