ÖZEL DERS ALMAK

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Özel Ders ALMAK

Özel ders almak, öğrencinizin belli bir dersten desteğe ihtiyacı olduğunu belirlediğinizde ona ders verebilecek özel bir öğretmen ayarlamak ve ders almasını sağlamaktır. Özel dersler alanında uzman öğretmenler tarafından verilmeli, özel ders alırken öğretmeniniz hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Özel dersler evde veya bir kurumda alınabilir. Bu karşılaştırmayı fiyat ve öğretmen bulma potansiyeli olarak değerlendirilebilir. Kendi başınıza öğrenciniz için bir özel ders ayarlamak isteyebilirsiniz. Bu zaman alan, iyi karar verilmesi gereken ve ücret olarak da zorlayıcı olan bir durumdur. Ayrıca tek bir öğretmenden tüm dersleri almak verimsiz olacağından her dersin iyi bir öğretmenini bulmak, fiyatta anlaşmak, kişisel sorunlarından dolayı gelememelerini tolere etmek vb. durumlarla karşılaştığınızda yılmamanız gerekir. Sizleri tüm bu uğraştan kurtaran, tüm derslerden alanında uzman öğretmenlerinden destek alabileceğiniz, sizlere kurumda özel ders imkanı sağlayan, her öğrencinin memnun olduğu Mert Eğitim Merkezi, ister ihtiyaç halinde ister düzenli olarak son derece uygun ücrete özel ders alabilmenize olanak sağlar.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

Özel Ders ALMAK

Özel ders almak başlı başına bir iştir. Özel ders veren öğretmeni bulmak, öğretmenin iyiliğinden emin olmak, güvenebilmek, geleceğinizi emanet etmek ve tüm desteğe ihtiyacınız olan dersler için farklı öğretmenleri bulmak, anlaşmak, anlaşmalarına bağlı kalmalarını sağlamak son derece zordur. Tüm bu uğraşlardan sizleri kurtaran Mert Eğitim, sizler yerine tüm planlamayı yapmış durumdadır. Özel dersler Mert Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilmekte, evlere öğretmen gönderilmemektedir. Aynı zamanda özel ders ücreti de son derece caziptir. Bu sayede hem minimum fiyatlara, hem özel ders verilen bir alana sahip olarak, hem de her dersin en iyi öğretmenlerinden destek alabilirsiniz.

Özel ders almak için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi'ni aramak, eğitim danışmanlarıyla görüşmek ve hedefinizi belirtmek, hangi dersten özel derse ihtiyacınız olduğunu söylemektir. Eğitim danışmanları sizlere ilgili öğretmenin hangi gün ve saatlerinin uygun olduğunu size belirtir ve siz de seçimizi yaparak özel ders randevunuzu oluşturursunuz. Özel ders bedeli her ders için aynı olup web sitemizin "özel ders" bölümünden güncel fiyatı öğrenebilirsiniz. Özel ders planlamasını yıllık olarak yaparak özel ders ücretini bir miktar daha düşürerek daha fazla özel ders alabilme imkanına erişebilirsiniz. Kurum olarak tamamen öğrencilerin verim almasını hedefleyen, bu uğurda çalışmalar gerçekleştiren Mert Eğitim'de görev alan öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir.

Özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu oluşturabilir, belirtiğiniz gün ve saatte kurumda dersinize katılabilirsiniz. Özel ders alabileceğiniz en nitelikli kurumlardan biri olan Mert Eğitim Merkezi’nde çevre okullarda görev alan en iyi branş öğretmenlerine ulaşabilirsiniz. Tüm öğretmenler öğrencilerin verim almalarını hedefleyerek birebir dersler verir. Öğrenciler birebir olarak deneyimli branş öğretmenleri tarafından yetiştirilir. Zaman içerisinde öğrencilerde gözle görülür değişimler yaşanır. Okula giden öğrenciler sınıflarında hemen fark edilir. Özel sınavlara hazırlanan öğrenciler bazı dersler karşı özgüven kazanır.

Özel ders almak öğrencilerin anlamadıkları konuları öğrenmeleri, bildikleri konular hakkında püf noktaları görmeleri, bildiklerini nasıl uygulayabileceklerini gözlemlemeleri açısından son derece değerlidir. Mert Eğitim’de birebir dersler genellikle haftalık olarak düzenli bir şekilde alınır. Özel derslerin düzenli alınması sayesinde öğretmenler öğrencileri takip edebilir. Öğrenci deneyimli branş öğretmenleri tarafından bizzat gözlemlenerek gelişim süreci değerlendirilir. Öğrencinin daha iyi bilgi birikimine sahip olması, öğrendiklerini uygulaması adına birebir dersler yapılır.

Özel ders almak öğrencilerin hedeflerine ulaşırken alabilecekleri en büyük destektir. Birebir derslerde, sınıflarda yapılan derslerin en az 3 katı hızda ilerlenir. Öğrenci bizzat öğretmenine anlamadığı yerleri sorabilir. Çözemediği soruları belirterek neden çözemediğinin belirlenmesini sağlayabilir. Öğrenci eğer bazı konularda eksik ise öğrenciye o konularla ilgili hemen konu anlatımı yapılır. İlgili konu ile ilgili sorular verilerek öğrendiklerini uygulaması sağlanır. Bu sayede öğrencinin eksikleri giderilerek hedeflerine doğru 1 adım daha atılır.

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.