ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 ÖZEL DERS AL !

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden özel ders almak için "0216 388 82 34" numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Tüm sınıflar için LGS ve YKS'de dahil olmak üzere tüm derslerden özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

ozel-ders-fiyatlari
ozel-ders-ucreti
ozel-ders-ucretleri

Özel Ders Ücretleri

Özel ders ücretleri öğrencilerin birebir ders almak için ödedikleri ücretlerdir. Evde özel ders almak isteyen bir öğrenci için her dersin öğretmeninin ayarlanması oldukça zor ve maliyetlidir. Sizler için her dersin en iyi öğretmenini ayarlayan Mert Eğitim Merkezi aynı zamanda ders yapabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır. Hem güvenli hem sıcak, sevecen bir aile ortamında birebir ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur.

Özel ders ücretleri tek tek alındığında genel ücretten işlem görmekte lakin haftalık olarak derslerinizi sabitleyerek yıllık bir plan yapıldığında son derece uygun olmaktadır. Birebir ders ücretlerinin toplam ders sayılarına göre değişimini ÖZEL DERS bölümündeki ÖZEL DERS FİYAT TABLOSU’ndan inceleyebilirsiniz.

Özel ders ücretleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin verdiği dersler için ödenen ücretlerdir. Mert Eğitim Merkezi’nde güven içerisinde birebir ders alabilirsiniz. Derslerin deneyimli öğretmenlerden öğrenildiği Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler kısa sürede eksiklerini gidererek başarıyı yakalar. Haftalık olarak düzenli ders alan öğrenciler zaman içerisinde notlarını yükseltebilir, geleceklerinin belirlendiği LGS ve YKS gibi sınavlara hazırlık yaparak yüksek puanlar elde edebilir.

Özel Ders Fiyatları

Özel ders fiyatları olarak geçerli fiyatlar her yıl güncellenmekte, yıl boyunca aynı şekilde uygulanmaktadır. Deneyimli öğretmenlerden özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders alarak hem uygun fiyat avantajından faydalanabilir hem de deneyimli öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Özel ders fiyatları profesyonel branş öğretmenlerinden alınan dersler değerlendirildiğinde oldukça uygun olmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders ücretlerini minimuma çekebileceğiniz en etkili yöntem haftalık olarak derslerinizi sabitleyerek yıllık bir ders planı oluşturmaktır. Yıllık oluşturduğunuz ders planı haftalık olarak sabitlediğiniz dersleri içerir. Her hafta hangi derslerden kaçar ders yapmak istediğinizi belirleyerek total ders sayısını hesaplayabilir, özel ders fiyat tablosunda total ders sayınıza tekabül eden avantajlı birim ders fiyatından faydalanabilirsiniz.

Özel ders fiyatları olarak Mert Eğitim Merkezi’nin uygun olması kurum sahibinin aynı zamanda kurumun yerinin de sahibi olması herhangi bir kira ödemesi bulunmamasıdır. Bu sayede özel ders fiyatları son derece uygun olan Mert Eğitim Merkezi’nden istediğiniz derslerden özel dersi hem deneyimli öğretmenlerden hem de uygun ücretlere alabilirsiniz.

Özel Ders Ücreti

Özel ders ücreti, öğretmenler tek tek beğenilerek en iyi öğretmenleri tercih etmek istediğinizde ve evde özel derse ikna ettiğinizde toplamda çok fazla masraflı olmaktadır. Bu kapsamda aynı öğretmenden farklı derslerden destek alayım daha uygun bedele bir çok dersi halledeyim dediğinizde gelişi güzel bir eğitim almış olursunuz. Her dersin öğretmeni kendi branşında uzmandır.

Özel ders ücreti olarak son derece uygun bedellere her öğretmenin bulunduğu bir eğitim kurumundan faydalanmayı düşündüğünüzde hem sizlere sabit fiyat garantili, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden kendi uzmanlıklarında özel ders alabileceğiniz bir imkan sunan, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı profesyonel bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi’ni işaret eder kaliteli bir eğitim almanıza, hem de minimum fiyatlara özel ders alabilmenize olanak tanırız.

Özel ders ücreti olarak hem minimum, cazip, sabit ücret uygulaması sayesinde istediğiniz derslerden ders alabilir, hem de nitelikli öğretmenler sayesinde kimden ders aldığınızı dert etmenize gerek kalmadan planlarınızı yapabilirsiniz. Evladınıza eğitim öğretim hayatı boyunca en iyi öğretmenlerden destek sağlamak için Mert Eğitim Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Özel Ders Fiyatı

Özel ders fiyatı genel olarak evde özel ders almak istediğiniz oldukça yüksek rakamlara tekabül etmektedir. Ayrıca bir öğretmen yerine her branşın profesyonel öğretmenlerini tercih etmeye kalktığınızda, altından kalkılamaz bir yük haline gelebilir. Her öğretmen yol ücretini ve yolda kaybettikleri zamanı özel ders bedelinde temin etmeye çalışır. Bu ihtiyacı bir sorun haline getirmeden profesyonel bir kurumla çalışarak minimum bedellere maksimum verim sağlayabilirsiniz.

Özel ders fiyatı olarak son derece cüzi rakamlara hem de en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden, 2006’dan beri aktif şekilde eğitim öğretim hizmeti veren ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak öğrencilerine garantili hizmet veren Mert Eğitim Merkezi’nden her branşın öğretmeninden özel ders alabilirsiniz. Her branşın uzman öğretmenleri öğrencilerin o branşta hakimiyetini güçlendirir. İlgili dersin öğretmeninden almak maksimum verimi sağlar.

Özel ders fiyatı oldukça düşük ücretlere en iyi branş öğretmenlerinden Mert Eğitim Merkezi sayesinde faydalanabilirsiniz. Deneyimli branş öğretmenleri ile yapılan anlaşmalar neticesinde özel ders ücreti son derece makul olmaktadır. Buna kurum sahibinin kurumun bulunduğu mülkün de sahibi olması oldukça etkilidir. Bu kıstas özel ders fiyatlarının minimuma çekilmesini sağlayan önemli bir özelliktir.

Özel Ders Ücretleri 2020

Özel ders ücretleri 2020 yılı için deneyimli branş öğretmenlerinden özel ders alınmaya kalktığında ve dersin evde olması istendiğinde son derece yüksek meblağlara tekabül edebilir. Her dersin öğretmenini eve getirip özel ders almak oldukça lüks bir hale gelmiş olup son derece yüksek rakamlara mümkün olabilmektedir.

Özel ders ücretleri 2020 yılı için son derece uygun rakamlara Mert Eğitim Merkezi’nde alınabilmekte, Mert Eğitim tarafından hem her branşın en iyi öğretmeni ile özel ders yapma imkanı sunulmakta hem de eğitim yapılacak yer olarak eğitim kurumunun özel ders sınıfları temin edilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde özel derslerinizi güven içerisinde alabilir, her dersin öğretmeninden birebir ders alarak kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz.

Özel ders ücretleri 2020 yılı için çoğu kurumda yüksek tutulmakta, özel dersi veren öğretmenler de genellikle yeni mezun veya kendi branşının dışında özel ders veren öğretmenler ve bazen öğrenciler olmaktadır. Özel ders sektöründeki duruşunu ortaya koyan Mert Eğitim Merkezi, tüm öğrenci ve velilere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden ders alma imkanı sunmakta ve bu kıstası kurumun prensibi olarak uygulamaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nden özel ders alan bir öğrenci, o dersin öğretmenliğini okumuş, devlet veya özel okulda görevli, o branşta 10 yılı aşkın süredir öğretim yapan profesyonel öğretmeninden özel ders almış olur.

Özel Ders Fiyatları 2020

Özel ders fiyatları 2020 yılı için Mert Eğitim Merkezi’nde minimumda tutulan bir eğitim hizmetidir. Her gelir düzeyine sahip ailenin özel ders alabilmesine imkan tanıyan Mert Eğitim Merkezi, aynı zamanda her branşın en az 10 yıl deneyimli öğretmeni ile çalışmaktadır. Mert Eğitim’i Mert Eğitim yapan en önemli olgu nitelikli öğretmenleri ve güven duygusudur. Yöneticilerin özellikle dikkat ettiği birçok olgu vardır. Bu olgulardan bazıları şunlardır : Kamera ile sınıfların izlenmesi, öğrencilerin ailelerinin talimatı olmadan kurumdan ayrılmasının mümkün olmaması, öğrencilerin zaman içerisindeki gelişimin takibi, öğretmenlerin MEB’e bağlı nitelikli öğretmenler olması, öğretmenlerin daha önce öğrencilere özel ders vermiş ve verimli olmuş, güzel sonuçlar elde etmiş öğretmenler olması, kurum içerisindeki herkesin mutlu olması, tüm aile ve öğrencilerin memnuniyeti, öğrencilerin özel derse severek gelebilmelerini sağlamak, anlatılanların kalıcı olması için gerekli ödevleri vermek…

Özel ders fiyatları 2020 olarak Mert Eğitim Merkezi, verdiği kaliteli hizmetin hakettiği bedelin çok daha altında bedellere imkan sağlamaktadır. Bunun temel sebebi öğrenci ve velilerin Mert Eğitim ailesinden bir bireymiş gibi görülmeleri ve tüm öğrencilerin iyi pozisyonlara gelebilmeleri için verilen toplumsal bir mücadeleyi desteklemektir. Öğrenciler ne kadar iyi yetiştirilirse o ülkemiz de o denli başarılı hale gelir. İleride sürekliliğimizi sağlamak adına her kurum, kuruluş ve aile özverili olmalıdır. Bu bağlamda Mert Eğitim Merkezi değişen sınav şartlarında ve yeni nesil soruların zorluğunun aileleri etkilememesi için gerekli tüm desteği kendi payına bu şekilde sağlamaktadır. Mert Eğitim Merkezi, tüm ailelerin rahatlıkla özel ders alabilmeleri adına özel ders ücretini minimize olarak uygulamaktadır.

Özel ders fiyatları 2020 yılı için sabit olup, özel ders bedelini ÖZEL DERS bölümünden inceleyebilirsiniz. Sene boyunca devamlı özel ders almak isteyen öğrencilere özel paketler oluşturulup özel ders fiyatını daha uygun seviyeye getirebilirsiniz. ÖZEL DERS bölümündeki ÖZEL DERS FİYAT TABLOSU’nu inceleyebilir, kendi planınızı kendiniz yapabilirsiniz. Toplu ders alımlarında alınan ders sayısının karşılığında tekabül eden birim ders ücretini görebilirsiniz.

Özel Ders Ücreti 2020

Özel ders ücreti 2020 yılı için her öğretmen eve çağrılarak ödendiğinde oldukça fazla rakamlara ulaşmaktadır. Özel ders lüks bir ihtiyaç olup tüm öğretmenlerin tek tek eve çağrılması karşılığında hem ekstra yol hem de ekstra zaman için yüksek meblağlar ödenmek durumunda kalınmaktadır. Bu sorunları aşsak bile öğretmenlerin niteliğini söyledikleri kadar bilebilmekteyiz. Belki de farklı bir branşın öğretmeni veya belki de öğretmen olmayan kişilerden özel ders almaktasınız. Tüm bu soruları Mert Eğitim Merkezi ile aşabilirsiniz. Hem de tamamını…

Özel ders ücreti 2020 yılında Mert Eğitim Merkezi’nde, eşi benzeri görülmemiş şekilde minimum seviyededir. Aynı zamanda her dersin öğretmenleri en az 10 yıl deneyimli olmak kaydıyla Mert Eğitim’de görev almakta, öğrencilerin ihtiyacına göre derslere ilgili dersin uzman öğretmeni girmektedir. Dersler Mert Eğitim Merkezi’nde verilir, eve öğretmen gönderilmez. Derslerinizi eğitim danışmanlarıyla planlayabilir, 1 gelişinizde farklı derslerden art arda ders yapabilir, eksiklerinizi hızla tamamlayabilirsiniz.

Özel ders ücreti 2020 yılı için oldukça düşük tutulan Mert Eğitim Merkezi’nde önemli olan tüm gelir seviyesine sahip ailelerin rahatlıkla özel ders alabilmelerine imkan sağlamaktır. Aynı zamanda kurum sahibi, kurumun bulunduğu mülkün de sahibi olduğundan gider minimum olmaktadır. Bu sayede bu durum özel ders bedeline yansıtılmakta, ders ücreti nitelikli branş öğretmenlerinden ders alınmasına rağmen düşük tutulabilmektedir.

Özel Ders Fiyatı 2020

Özel ders fiyatı 2020 yılında uygun olmalıdır. Eğitim öğretim düzenlemelerinden dolayı özel dersin oldukça fazla ihtiyaç haline geldiği ülkemizde, özel derse talep arttıkça özel ders veren öğretmenler de özel ders ücretini artırmaktadır. Bu kapsamda Mert Eğitim Merkezi tamamen kendi fiyat politikasıyla tüm ailelerin yanında yer almaktadır. Her öğrenci özel ders alabilmeli, değişen sınav ve soru türleriyle başa çıkabilmek için gerekli takviyeyi edinebilmelidir.

Özel ders fiyatı 2020 yılında yüksek tutulursa öğrenciler lise giriş ve üniversite giriş sınavlarından son derece kötü sonuçlar elde edecek ve bir çok başarılı öğrencinin yeni nesil sorular yüzünden başarıları son bulacaktır. Bu kapsamda birebir ders alarak kısa sürede yeni sisteme adapte olabileceğiniz bir yer arıyor ve son derece uygun fiyata özel ders alabilmek istiyorsanız Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. Gönül rahatlığıyla uygun özel ders fiyatlarından yararlanabilir, yeni sisteme ben de varım diyebilirsiniz.

Özel ders fiyatı 2020 yılında en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin verdiği dersleri değerlendirirsek son derece yüksek olmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde son derece uygun ücretlere özel ders veren öğretmenler, kurumda art arda ders verdiği için ücreti uygun tutmaktadır. Aynı zamanda eve özel derse giderken yolda kaybettikleri zaman ve yol ücretlerini değerlendirdiklerinde kurumumuz son derece cazip olmaktadır. Bu sayede sizler de yüksek ücretlere özel ders veren öğretmenlerden Mert Eğitim sayesinde son derece uygun bedellere özel ders alabilirsiniz.

Özel Ders Ücretleri 2021

Özel ders ücretleri 2021 senesi için incelendiğinde yine minimum ücret politikasıyla Mert Eğitim Merkezi’nin öğrenci ve velilerine büyük avantajlar sağladığı görülmektedir. Minimum ücretlere nitelikli öğretmenlerin özel ders verdiği belki birkaç kurumdan biri belki de tek kurum olan Mert Eğitim’de özel ders almak için herhangi bir paket oluşturmak zorunda değilsiniz. İhtiyacınız oldukça özel ders alabilme imkanına sahipsiniz.

Özel ders ücretleri 2021 yılında yine Mert Eğitim tarafından son derece uygun rakama yıl boyunca uygulanacak şekilde sabitlenmiştir. En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin belirlenen bu rakama özel ders vermesi hiç te olası değildir. Mert Eğitim Merkezi oluşturduğu sistemde en iyi özel ders öğretmenlerini son derece uygun bir rakama, kurumun kar payından düşerek sunmaktadır. Hedefimiz tüm öğrencilerimizin başarılı bir geleceğe sahip olmalarıdır.

Özel ders ücretleri 2021 senesinde her ders için aynı olarak uygulanmaktadır. Her dersin özel ders bedeli sabit olup, farklılık göstermemektedir. Dileyen öğrenciler istedikleri zamanlar için özel ders planlaması yapabilir, özel derslerine aldıkları randevu günü ve saatinde katılabilir. Deneyimli öğretmenlerden alınan özel dersler son derece verimli olup, özel derslerin sonunda ödevlendirme yapılmaktadır.

Özel ders ücretleri 2021 senesinde yıl boyunca sabit tutulmakta, özel ders alımlarını toplu yapan öğrenciler için özel ders bedelleri daha da uygun olmaktadır. Toplu özel ders alan öğrenciler için özel ders kredisi tanımlanır. 1 kredi 1 derse tekabül eder. Eğer ders planlaması yaptıysanız ve bir işiniz çıktıysa 24 saat önceden randevunuzu iptal edebilirsiniz. Bu sayede özel ders krediniz dersin yapılmadığı durumlarda düşmemektedir. Haftalık olarak yapılan bir özel ders planında bazı haftaları keyfi olarak es geçebilirsiniz. Bu durumda özel ders krediniz sabit olmakta, herhangi bir düşüş yaşamamaktadır. Mert Eğitim’de yapılmayan özel dersin bedeli alınmamaktadır.

Özel ders ücretleri 2021 yılı içerisinde alınan dersler için sabit olarak belirlenmiştir. Herhangi bir aksaklıktan dolayı toplu özel derslerini 2021 yılı içerisinde tamamlayamamış öğrencilerin özel ders hakları seneye devreder. Genellikle özel derslerin sene içerisinde bitirildiği, bazı durumlarda ekstra ders bile alındığı görülmektedir. Lakin spesifik durumlarda yapılan iptaller neticesinde özel ders yıl içerisinde tamamlanamayan haklarınız her zaman saklıdır.

Özel ders fiyatları 2021

Özel ders fiyatları 2021 senesi boyunca sabit olarak uygulanmakta olup her ders için aynı ücret ödenmektedir. Derslerin verimli olabilmesi için Mert Eğitim Merkezi olarak en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleriyle çalışmaktayız. Mert Eğitim’in alanında uzman, okullarda görevli, profesyonel eğitimci kadrosu sayesinde öğrencilerin aldığı verim kesindir.

Özel ders fiyatları 2021 senesi kapsamında piyasanın altında belirlenmektedir. Bu uygulama her yıl tekrar etmekte, aynı zamanda değişen ekonomik gelişmelerin ışığında ilerlememekte, her zaman özel ders bedeli minimumda tutulmaktadır. Yıl içerisinde dilediğiniz gün ve saatler için aynı bedelden özel ders alabilirsiniz.

Özel ders fiyatları 2021 senesi için Mert Eğitim Merkezi tarafından ayrıntılı olarak değerlendirilmiş ve minimum olarak belirlenmiştir. Özel ders bedelleri farklı branşlar için farklılık göstermemekte, tek bir bedel sene boyunca sabit bir şekilde uygulanmaktadır. Mert Eğitim’den özel ders alan öğrencilerin tamamı verim almış, öğrenci ve veliler hedeflerine 1 adım daha yaklaşmıştır.

Özel ders fiyatları 2021 senesi için değerlendirildiğinde Mert Eğitim Merkezi’nin minimum fiyatlara özel ders alabilme imkanı sunduğu görülmektedir. Her öğrenci sınavdan önce bir öğretmenden özel ders almak ister, sınava en iyi şekilde hazır olmak ister. Bu taleplerinizi Mert Eğitim’e ileterek özel ders randevusu oluşturabilirsiniz.

Özel ders fiyatları 2021 senesi için araştırıldığında görülür ki Mert Eğitim Merkezi yine minimum fiyatlara sahiptir. En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin bu şekilde uygun ücretlere özel ders verebilmesi öğrencilerin ve velilerin de yıllarca Mert Eğitim’i tercih etmelerinde en büyük etkendir. Mert Eğitim’den alınan birebir özel dersler her zaman öğrencilere faydalı olmuş, öğrencilerde sınıflarında fark edilir bir değişim gözlemlenmiştir.

Özel ders fiyatı 2021

Özel ders fiyatı 2021 eğitim öğretim yılı için Mert Eğitim’de son derece uygun tutulmuş olup öğrencilerin her dersten destek alabilmesine imkan sağlanması adına minimum seviyede karar kılınmıştır. Her öğrenci dilediği tüm dersler için aynı özel ders bedeline özel ders alarak eksik olduğu konuları, yapamadığı soruları nitelikli branş öğretmenlerinden öğrenebilir. Alanında uzman öğretmenlerden ders alınabilen Mert Eğitim’de öğrenciler yüksek seviyede avantaj sahibidir. Öğretmenler en az 10 yıl deneyimli olup özel ders bedeli piyasa şartlarının minimum düzeyindedir.

Özel ders fiyatı 2021 yılı için Mert Eğitim’de minimum seviyededir. Öğrenciler gönül rahatlığıyla istedikleri tüm dersler için birebir destek alabilir. İşinin ehli öğretmenlerden alınan birebir derslerden mutlaka verim alınır. Bu seviyedeki öğretmenlerden birebir destek alabilmek için dışarıda yüksek ücretler ödenmekte olup, Mert Eğitim’de alındığında son derece uygun ücretlere alınabilmektedir. Bunun temel sebebi Mert Eğitim’de öğretmenlerin birden fazla öğrenciye özel ders vermesi ve derslerin devamlı olmasıdır.

Özel ders fiyatı 2021 eğitim öğretim yılı için öğrencilerin istedikleri kadar alabilecekleri seviyede olup, öğrencilerin her dersten destek alabilmesine imkan tanınmaktadır. Son dönemlerde bazı derslerden desteğe ihtiyaç duyan tüm öğrenciler Mert Eğitim’in deneyimli kadrosundan rahatlıkla birebir ders alarak eksiklerini giderebilir. Özel ders bedelinin minimum seviyede olmasının yanında toplu özel ders alımlarında indirimler uygulanmaktadır. Öğrenci yıllık belirli sayıda ders almayı taahhüt ederek birim özel ders bedelini minimumun da altına çekebilir.

Özel ders fiyatı 2021 eğitim öğretim yılında çevre kurum ve kuruluşlar tarafından piyasa şartları da baz alınarak yüksek olmaktadır. Sizlere en uygun özel ders bedelini sunan Mert Eğitim’in avantajlı yanları bu imkanı oluşturmaktadır. Kurum sahibinin aynı zamanda yer sahibi olması, kurumun kar amacını her zaman 2.plana atması, ilgilenilen en önemli kıstasın öğrencilerin verim alması olması tüm öğrencilere bir çok olanak sağlamaktadır. Öncelikle her dersin en az 10 yıl deneyimli branş öğretmeni Mert Eğitim’de görev almakta olup, her seviyede öğrenciye desteğe hazır olması öğrenciler için bulunmaz bir olanaktır. Bunun yanında özel ders bedelinin çevre kurum ve kuruluşlara nazaran son derece uygun olması da sağlanan bir diğer imkandır.

Özel ders fiyatı 2021 yılı için öğrencilerin ailelerine yük binmemesi açısından değerlendirilip Mert Eğitim’de minimum seviyede seyretmektedir. Özellikle son dönemlerde olumsuz piyasa şartlarının aileleri ve öğrencilerin gelişimlerini etkilememesi adına Mert Eğitim de elini taşın altına koymakta olup, özel ders bedelini minimize etmiş durumdadır. Her öğrenci, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden birebir destek alabilmekte, her branş için aynı bedeli ödemektedir. Bunun yanında her sene olduğu gibi bu sene de toplu özel ders alındığından birim ders ücreti düşmekte, öğrencinin daha fazla ders alabilmesine olanak sağlanmaktadır.

Özel ders ücreti 2021

Özel ders ücreti 2021 eğitim öğretim yılı boyunca Mert Eğitim Merkezi’nde sabit olup, özel ders desteği her zaman her dersten alınabilecek pozisyondadır. Öğrenciler Mert Eğitim’den aldıkları tüm desteklerden mutlaka verim alarak ayrılır. Öğrenciler genellikle her hafta yapmak üzere derslerini sabitleyerek sene boyunca düzenli bir şekilde derslerine gelir. Mert Eğitim’de dersler tamamen öğrenciye özel yapılmakta olup öğrencilerin maksimum verim almaları hedeflenmektedir.

Özel ders ücreti 2021 yılı için oldukça uygun seviyede tutulmakta, Mert Eğitim tarafından öğrencilere imkan sağlanmakta, ailelerinin özel ders bedelini öderken zorluk çekmemeleri için tüm olanaklar zorlanmaktadır. Her seviyede öğrenciye her dersten destek verilen Mert Eğitim’de öğretmenlerin 10 yılı aşkın sürede deneyimli olması da öğrencilerin Mert Eğitim’i tercih etmelerindeki en büyük etmenlerdendir. Alanına hakim, profesyonel branş öğretmenleri tarafından alınan birebir destek sayesinde öğrencilerdeki gelişim kısa sürede kendini göstermektedir.

Özel ders ücreti 2021 eğitim öğretim yılı için Mert Eğitim Merkezi’nde toplu alınan kararla minimum seviyede tutulmuş olup, her öğrencinin birebir destek alabilmesine imkan sağlanmakta ve ailelerinin de öğrencilerinin aldıkları desteğe karşılık ödedikleri bedeller taksitlendirilerek kolaylık sağlanmaktadır. Öğrencilerin tamamen birebir öğrenim gördüğü Mert Eğitim’de dersler öğrenciye özel yapılmakta olup öğrencinin talebine göre veya hedefine göre öğretmeniyle oluşturduğu program takip edilerek ilerlemektedir.

Özel ders ücreti 2021 eğitim öğretim yılı için Mert Eğitim’de 10 yıldan fazla deneyime sahip öğretmenler tarafından sunulan eğitimler için verilen ücretlerdir. 2006’dan beri binlerce öğrenciye destek verilen Mert Eğitim’de ders alan tüm öğrenciler memnun şekilde ayrılmıştır. Desteğe ihtiyaç duyan İstanbul Anadolu Yakası’ndaki tüm öğrenciler mutlaka Mert Eğitim’e uğrar. Öğrencilerin en iyi şekilde yetiştirildiği Mert Eğitim Merkezi’nde özel öğretim metotları bulunduğundan verim kısa sürede alınır.

Özel ders ücreti 2021 yılında velileri zorlayan bir olgu olup, kurumların piyasa şartlarına uymaları sebebiyle ödenmesinin pek de olanaklı olmadığı bir durumdadır. Lakin Mert Eğitim Merkezi tarafından tüm velilere harika imkanlar sunulmakta öğrencilerin birebir destek alabilmeleri için velilere kolaylıklar sağlanmaktadır. Önceliğin Türkiye’nin gelişimi için öğrencilerin en iyi şekilde öğrenim görmesi olduğu Mert Eğitim’de ders ücretleri her zaman minimumda tutulmakta olup, velilere ödemeler konusunda kolaylıklar sağlanmaktadır. Mert Eğitim’in sağladığı her türlü imkandan yararlanmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilir, neler yapılabileceğini görüşebilirsiniz.

Özel Ders ücretleri (ders bazlı)

Geometri Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Matematik Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Fen Bilimleri Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Kimya Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Biyoloji Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Türkçe Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Sosyal Bilgiler Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

İngilizce Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Edebiyat Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Tarih Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Coğrafya Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Dil ve Anlatım Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

LGS Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

YKS Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

TYT Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

AYT Özel Ders Ücretleri de diğer tüm özel ders ücretleri gibi aynı ve eğitim öğretim yılı boyunca sabittir. Öğrenciler yıl içerisinde standart özel ders fiyatı üzerinden özel ders alabilir, dilediğince kullanabilir. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredisi her ders için tek tek düşülmektedir. Bu da tüm derslerden dilediğiniz şekilde destek alabilmenize olanak sağlamaktadır.

STANDART ÖZEL DERS FİYATI

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.