ÖZEL DERS VEREN KURUM

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 Özel Ders Veren Kurum

Özel ders veren kurum olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda yaşayan tüm ailelerin ve özel ders alarak başarılı olmuş tüm öğrencilerin bildiği Mert Eğitim Merkezi, son derece nitelikli, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri ile eğitim hizmeti vermektedir. Öğrenciler Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders almak için öncelikle telefonla arayarak randevularını almalıdır. Aileler de öğrencileri adına özel ders randevusu oluşturabilir, öğrencilerinin belirledikleri gün ve saatte özel derslerine katılmalarını sağlayabilir. Tüm dersler kurumda verilmekte, tabi isteyen öğrenciler online özel ders seçeneğini de değerlendirebilmektedir. Tamamen ailenin kararı yönünde online veya yüz yüze eğitim tercih edilebilmektedir.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

derslik
derslik
derslik

ÖZEL DERS VEREN KURUM

Özel ders veren kurum olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda en çok tercih edilen Mert Eğitim Merkezi'nin tercih edilmesinde bir takım özellikleri ön plana çıkmaktadır. Bu özellikler değerlendirildiğinde eğitim son derece cazip, alınan destek karşılık veren bir dönüşüme sahiptir. Bu kapsamda Mert Eğitim'in özelliklerinin bir kaçından bahsedebilir.

Öncelikle özel ders veren kurum olarak tüm derslerin öğretmenlerinin bulunduğu, her sınıftan öğrenciye her branştan destek verilebilen Mert Eğitim'de öğretmenler son derece niteliklidir. Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders vermek isteyen yüzlerce öğretmen bulunmaktadır. Lakin Mert Eğitim Merkezi'nin öğretmenlerini tercih ettiği kıstaslar vardır. Öncelikle öğretmen işin içinde olmalı, bir okulda veya özel okulda görev alıyor olmalıdır. Bu öğretmenin bilgilerinin tazeliğini, alanına hakimiyetini gösterir.

Özel ders veren kurum olan Mert Eğitim'de ders verecek öğretmene karar verilirken yönetim tarafından bir takım analizler yapılır. Öğretmen bir okulda görev alıyor olabilir. Lakin yine de özel ders verebilecek yetkinliğe, deneyime ve bilgi birikimine sahip olmayabilir. Bu durumda öğretmenin deneyim süresi değerlendirilmektedir. Mert Eğitim'de görev alacak her öğretmen mutlaka en az 10 yıl deneyimli olmalıdır. 10 yıldır mesleğinde aktif şekilde görev alan öğretmenler öğrencilere mutlaka verimli olur. Tabi bu da oran olarak yüzde yüz olmayan bir durumdur.

Özel ders veren kurum olarak öğrencilerine faydalı olduğunu kanıtlamış Mert Eğitim Merkezi'nde öğretmen belli kıstasları sağladıktan sonra göreve başlar. Mert Eğitim'de görev alan öğretmenler okullarda görevli olduğundan okul sonraları ve hafta sonları Mert Eğitim'de özel ders verebilir. Deneyimli olan lakin kurumda ders vermeye yeni başlayan öğretmen incelemeye alınır. Öğrencilerden geri dönüşler hemen toplanmaya başlar. Olumlu olumsuz tüm değerlendirmeler karşılaştırılır. Öğretmenin öğrencilere verimli olup olmadığı devamlı irdelenir. Eğer öğretmen kendini kanıtlarsa öğrenci ve velilerinden hemen geri dönüşler gelir.

Özel ders veren kurum olarak önde gelen Mert Eğitim Merkezi'nde bir öğretmen iyi bir öğretmense kısa süre içinde olumlu geri dönüşler alır. Olumlu geri dönüşler alınan öğretmenlerin özel dersleri yoğunlaştırılır. Olumsuz geri dönüşler alınan bir diğer öğretmenin dersleri durdurulur. Bunun sebebi Mert Eğitim'de verilen özel ders bedellerinin karşılıklarının kesinlikle alınması gerektiğidir. Kurum, verimsiz gerçekleştirilecek veya gerçekleştirilme ihtimali olan dersler yapmayı uygun bulmamaktadır. Bu sebeple tüm dersler olumlu geri dönüş alınan öğretmene geçiş yaptırılır. Mert Eğitim'de ders alan öğrencilerin zamanı son derece değerlidir. Mert Eğitim'in öğrencilerin verimi odaklı çalışması sayesinde her öğrenci Mert Eğitim'den memnun olmaktadır. Tabi aileleri de...

tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.