DGS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden DGS özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 DGS ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli DGS öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Tüm DGS konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

🎓 SORUMLU OLUNAN KONULAR

DGS Türkçe testinde sorumlu olunan konular
Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam, Paragraf, Noktalama İşaretleri, Yapı Bilgisi, Ses Bilgisi, Sözcük Bilgisi, Cümle Bilgisi,Yazım Kuralları, Anlatım Bozuklukları,Sözel Mantık,

DGS matematik testinde sorumlu olunan konular
Temel Kavramlar (Sayılar),Rasyonel Sayılar ve Ondalık Kesirler,Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı, Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı, Bölme ve Bölünebilme Kuralları, Faktöriyel, Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok), Taban Aritmetiği, Denklem Çözme,Basit Eşitsizlikler ve Sıralama, Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Kareköklü Sayılar,Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler,Oran Orantı,Sayı Problemleri, Kesir Problemleri,Sayfa Problemleri, Saat Problemleri, Yaş Problemleri, Yüzde Problemleri, Kar ve Zarar Problemleri,  Faiz Problemleri, Karışım Problemleri, Hız Hareket Problemleri, İşçi ve Havuz Problemleri, Kümeler, Fonksiyonlar, İşlem, Modüler Aritmetik, Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık, Sayısal Mantık, Geometrik Kavramlar ve Doğruda açılar,  Çokgenler ve Dörtgenler, Çember ve Daire, Analitik Geometri, Katı Cisimler

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

DGS Özel Ders

DGS özel ders eğitimlerinde öğrencilere matematik ve Türkçe derslerinden birebir ders verilir. Öğrenciler konu konu da ilerleyebileceği gibi anlamadıkları konuları belirterek anlatılması ve soru çözümü ile pekiştirilmesi yoluyla da ilerlenebilir. Konu konu ilerleme durumunda öğrenciler bildikleri konuları hızla geçerken bilmedikleri veya eksik oldukları konularda yoğun bir destek alabilir.

DGS özel ders eğitimlerinde sorumlu olan öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. İster Türkçe olsun ister matematik olsun tüm öğretmenler alanında uzman ve 10 yılı aşkın süredir öğrencileri LGS, YKS ve DGS sınavlarına hazırlayan öğretmenlerdir. Deneyimli öğretmenler tarafından DGS sınavına hazırlık yapmak diğer öğrencilerin önüne geçmenizi sağlayan önemli bir faktördür.

DGS özel ders eğitimleri diğer tüm derslerde olduğu gibi istenilen gün ve saatte istenilen yoğunlukta yapılabilir. Öğretmenlerin kuruma geldiği gün ve saatlerle eşleşmesi ve öğretmenin müsait olması ders yazılabilmesi için şarttır. Müsait olan saatlerden dilediğinizi seçebilir, derslerinizi sabitleyebilirsiniz.

DGS özel ders eğitimlerinde görev alan öğretmenler öğrencilerin birebir olarak eksiklerini gidermek ve sınava hazırlanmalarına yardımcı olmak adına özverili bir şekilde çalışır. Deneyimli öğretmenler sayesinde DGS sınavında yüksek puan elde edebilecek, istediğiniz üniversite ve bölümlerine girmeye hak kazanma şansı elde edebileceksiniz.

dgs-birebir-ozel-dersi
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.