DİL VE ANLATIM ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden dil ve anlatım özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 dil ve anlatım ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli dil ve anlatım öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm dil ve anlatım konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

DİL VE ANLATIM Özel Ders

Dil ve anlatım özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli dil ve anlatım öğretmenleri eşliğinde birebir olarak yapılır. Deneyimli dil ve anlatım öğretmenleri sayesinde öğrenciler kısa sürede eksiklerini gidererek sınavlara hazır hale gelir. Düzenli olarak alınan dil ve anlatım dersleri genellikle YKS’ye yönelik olup sınava hazırlık sürecinde haftada en az 1 ders olarak sabitlemek oldukça faydalıdır.

Dil ve anlatım özel ders eğitimlerinde öğrenciler ortaokul ve lise döneminde işlenen konulardan birebir destek alabilirsiniz. Anlamadığınız konuları en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden öğrenebilir, çıkabilecek sorular ve nasıl çözebileceğiniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Düzenli olarak alınan dil ve anlatım dersleri sayesinde dil ve anlatım sorularını rahatlıkla çözebilecek seviyeye erişebilirsiniz.

Dil ve anlatım özel ders eğitimleri de diğer tüm branş eğitimleri gibi en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Özel dersler tamamen öğrenciye özel olduğundan öğrenci dilerse anlamadığı bir konunun anlatılmasını talep edebileceği gibi öğretmenin konuları sırayla ilerlemesini de isteyebilir. Müfredata bağlı olarak konu konu ilerlenirken öğrencinin iyi bildiği konuların hızlıca üzerinden geçilir bilmediği konulara daha uzun zaman ayrılır.

Dil ve anlatım özel ders eğitimlerinin öğrencilere en verimli olduğu şekli haftalık olarak düzenli alınmasıyla olmaktadır. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin kısa sürede verimli dersler geçirmesini sağlar. Bu sayede hem zamandan hem de özel ders bedelinden tasarruf edilir.

Özel dil ve anlatım dersi

Özel dil ve anlatım dersi diğer derslere göre daha rahat anlaşılan, öğrenildiğinde kalıcı bilgi sahibi olunan ve ilerleyen senelerde faydasını gördüğümüz derslerdendir. Birebir olarak öğrenim görülen dil ve anlatım dersleri sayesinde dil ve anlatım konularını en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Mert Eğitim’de alınan birebir derslerin tamamına en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir. Dil ve anlatım derslerine de aynı şekilde 10 yılı aşkın süredir öğretmenlik görevini icra eden Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri girmektedir.

Özel dil ve anlatım dersi sınava yönelik alınabileceği gibi lise giriş ve üniversite giriş sınavlarına yönelik de alınabilir. Öğrenciler iyi bir öğrenim görmediklerinde dil ve anlatım sorularının çoğunda zorluk çeker. Birebir dersler sayesinde tüm konu eksikleriniz giderilerek sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Yapılan testlerde zaman içerisinde görülür ki doğru cevaplandırdığınız soru sayısı artmış, daha fazla net yapmaya başlamışsınızdır. Bu sayede potansiyelinizin en üst seviyesine ulaşarak yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Özel dil ve anlatım dersi alarak sınıfta kalabalıkta takip edilemeyen konuların üzerine eğilebilir, ayrıntılı bir şekilde öğrenerek konulara hakim olabilirsiniz. Birebir özel ders, derslerde başarılı olmak için uygulanan en önemli öğretim şeklidir. Öğrenciler birebir dersler sayesinde mutlaka verim alarak gelişim gösterir. Bu gelişim yalnızca zaman alabilmekte, öğrencilerin eksikleri olduğunda hemen birebir ders planlayarak öğrenciye destek verilmelidir.

Özel dil ve anlatım dersi eğitimleri ile konuları iyi bir şekilde öğrenen öğrenciler dil ve anlatım dersini sevmeye başlayarak ilgi gösterir. Bilinir ki öğrenciler sevdikleri ve yapabildikleri derse odaklanırlar. Bu da zorluk çekilen derslerde gelişim gösterilememesi demektir. Birebir ders öğretmenleri sayesinde sevilmeyen dersler de sevilir konuma bilgi sayesinde gelebilir. Aynı zamanda uygulama konusunda da birebir öğretmenlerden destek alabilir, yapamadığınız soruları öğretmenlerinize sorabilirsiniz.

Özel dil ve anlatım dersi ihtiyacı olan öğrencilere zamanında bu destek verilmelidir. Eğer öğrenciye zamanında destek verilmezse öğrenci dil ve anlatım dersi için ben bu dersi anlamıyorum diye bir kanıya sahip olabilir. Bu duruma olanak verilmemeli, öğrencinin eksikleri belirdiği an öğrenciye destek verilmelidir. Eğer öğrenci dil ve anlatım dersini çoktan yapamayacağı kanısına varmışsa öğrenciye bir an önce destek verilerek bu kanı yok edilmelidir. Bu desteği sağlamanın en hızlı ve etkili yolu birebir dil ve anlatım dersi desteği almaktır.

Birebir dil ve anlatım dersi

Birebir dil ve anlatım dersi eğitimleri de diğer tüm branş derslerinin eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler özel ders almak istediklerinde Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak yetkililerle görüşebilir. Ders planlaması öğretmenlerin müsait olduğu zamanlara göre öğrencilerin istedikleri gün ve saatler için planlanır. Öğrenciler düzenli olarak her hafta belirli gün ve saatlerde ders alabileceği gibi farklı zamanlarda da derslerini alabilirler.

Birebir dil ve anlatım dersi eğitimlerinde görev alan öğretmenler, çevre okul ve kurumlarda görevli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri olup en az 10 yıl deneyimli sahibi eğitimcilerdir. Alanında uzman öğretmenlerden birebir ders alabileceğiniz en nitelikli kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Öğrenciler dil ve anlatım gibi tüm diğer branş derslerinden birebir derslerini Mert Eğitim’den alarak nitelikli öğretmenlerden özel ders almanın verimini deneyimleyebilirler.

Birebir dil ve anlatım dersi ve diğer tüm branşlardan istediğiniz derslerden destek alabileceğiniz özel ders paketleri oluşturabilirsiniz. Ders paketlerinin öğrenciler ve veliler yönünden avantajları mevcut olup, paketin oluşturulması kendilerine bırakılmıştır. Aileler öğrencileri için diledikleri programı yaparak özel ders paketlerinden kendilerine en uygun olanı belirleyebilir. Öğrenciler özel ders paketleri kapsamında tanımlanan ders kredisini diledikleri dersten kullanabilirler. Öğrencilerin toplu özel ders alımları sayesinde düzenli olarak ders görmesi sağlanır. Düzenli olarak yapılan dersler mutlaka sonuç verir.

Birebir dil ve anlatım dersi eğitimlerinde işlenen konuları öğrenci ve öğretmen birlikte hareket ederek belirler. Öğrencilerin hedeflerini belirtmesi ile öğretmen tarafından konular tespit edilir. Derslerin yalnızca öğrenciye özel yapılması sayesinde öğrencinin bildiği konular hızlı geçilirken zorluk çektiği ve bilmediği konulara yoğunlaşılır. Öğrencinin eksiklerinin hızla giderilmesi için özel dersin tercih edilme sebebi de budur. Öğrenci hem konuları en iyi şekilde öğrenir hem de bildiklerini pekiştirir.

Birebir dil ve anlatım dersi eğitimlerinden sonra öğretmenler öğrencilere ödevler verir. Öğrencilerin bu ödevleri yapmaları bir sonraki derse anlamadıklarını ve yapamadıkları soruları sormaları gerekir. Bu şekilde düzenli olarak çalışan öğrencinin dersten aldığı verim maksimum seviyeye çıkar. Öğrencideki gelişim hemen fark edilir, sınıfında derse katılan öğrenci yapılan denemelerde de yüksek puanlar elde eder.

dil-ve-anlatim-birebir-dersi
dil-ve-anlatim-ders-birebir
dil-ve-anlatim-ozel-dersi
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.