EDEBİYAT ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden edebiyat özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 edebiyat ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli edebiyat öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Tüm sınıflar için YKS de dahil olmak üzere tüm edebiyat konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

EDEBİYAT Özel Ders

Edebiyat özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi’nde 10 yılın üzerinde deneyim sahibi edebiyat öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Derslerde 9.sınıftan 12.sınıf’a kadar tüm edebiyat konularından destek alabilirsiniz. Sınavlardan önce 2,4,6 ders alarak sınava hazırlanmanın yanı sıra belirli bir programa bağlı olarak YKS’ye yönelik bir hazırlık ta yapabilirsiniz.

Edebiyat özel ders eğitimlerinde öğrenciler üniversite giriş sınavlarının edebiyat bölümü sorularına hazırlık yapabilir. Edebiyat dersinde konu anlatımları yapılarak öğrenciler önce konuya hakim hale getirilir. Akabinde konu ile ilgili soruları çözümleyerek konunun kalıcı bir şekilde anlaşılması sağlanır. Her hafta düzenli ders alarak konularda ilerleme sağlanır ve öğrenci sene sonunda YKS sınavının edebiyat sorularına en iyi şekilde hazır olur.

Edebiyat özel ders eğitimleri de diğer tüm eğitimlerin olduğu gibi Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi kolay ulaşılabilir konumda olup, özellikle Anadolu Yakası’nın her ilçesinden gelen öğrencilere sahiptir. En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin bulunduğu ve her branştan uzman öğretmenlerin birlikte hareket ettiği nadide kurumlardan biridir. Sizler de tüm ders destek ihtiyacınızı Mert Eğitim sayesinde karşılayabilirsiniz.

Edebiyat özel ders eğitimleri öğrencilerin yoğun olarak talep ettiği eğitimlerdir. Edebiyat derslerinde konu kaçırmış olan veya konuyu tam olarak kavrayamamış olan öğrenciler için birebir edebiyat dersi oldukça faydalı olmaktadır. Yapılan birebir edebiyat dersleri sayesinde tüm konular eksiksiz bir şekilde tamamlanır. Bu da öğrencilerin diğer derslere de zaman ayırabilmelerine olanak sağlar.

Özel edebiyat dersi

Özel edebiyat dersi eğitimlerine Mert Eğitim’de katılan öğrenciler birebir olarak öğrenim görür. Öğrenci, öğretmeniyle birlikte hedefine yönelik bir çalışma planı oluşturabileceği gibi istediği konulardan da öğrenim görebilir. Öğrenci eksik olduğu konuları öğrenirken derslerin birebir yapılması sayesinde dikkat dağınıklığı yaşanmaz. Bu sayede derste anlatılanlar kalıcı bir şekilde öğrencinin hafızasına yerleşir. Edebiyat dersinde öğrenilen konuların ezberlenmemesi, mantığı ile kavranması ancak özel ders ile mümkün olmaktadır. Sizler de edebiyat özel dersi alarak özel ders eğitimini deneyimleyebilir, hedefinize yönelik konu anlatımları ve soru çözümleri yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Özel edebiyat dersi birebir olarak öğretmen tarafından işlendiğinden derste öğrenilenler öğretmenin anlatışıyla özdeşleşir. Bu da öğrencinin konuları daha rahat kavramasını, farklı bir bakış açısı ile konulara yaklaşmasını sağlar. Edebiyat dersi dediğimizde akla ezberlenmesi gereken konular gelebilir. Bu olguyu kırmak deneyimli öğretmenlerin ve bilinçli öğrencilerin elindedir. Öğrenciler konuları mantığı ile kavradığından aslında ezberlenmeye gerek olmayan bilgiler bütününü görür. Tabi ezberlenmesi gereken yerler mutlaka her derste olduğu gibi edebiyat dersinde de bulunmaktadır. Önemli olan bu ayrımı yaparak, öğrenilenleri kalıcı bir şekilde hafızamıza yerleştirmektir.

Özel edebiyat dersi alan öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli edebiyat öğretmenleri tarafından öğrenim görür. Bu sayede öğrenciler birebir edebiyat derslerinden mutlaka verim alır. İşinde uzman, yüzlerce öğrencinin edebiyat konularını öğrenmelerini sağlamış, öğrencileri başarıya götürerek onlara ışık olmuş, deneyimli öğretmenler sayesinde edebiyat son derece kolay bir ders haline gelir. Bilgi çoğaldıkça dersten korku ve yapamama endişesi azalır. Öğrenci edebiyat dersini ve konularını çözdükçe dersteki başarısı öne çıkmaya başlar. Başarının temel yapı taşı bilgi, bilgiyi kullanabilme ve dolayısıyla çalışmaktır.

Özel edebiyat dersi alan bir öğrenci derslerden sonra mutlaka öğrendiklerini tekrar etmeli ve öğrendikleri ile ilgili testler çözmelidir. Mert Eğitim Merkezi’nde alınan birebir edebiyat derslerinin akabinde öğretmenler tarafından ödevlendirme yapılır. Bazen ödevlendirmenin içeriği konu tekrarı olurken, bazen belli sorular verili, zaman zaman ise öğrencilere hedef soru sayısı belirlenerek ödevlendirmeler yapılır. Öğrenci ödevlerini yapmakla yükümlü olduğunu unutmamalı, gerekli çalışmayı gerçekleştirirse başarıya ulaşacağını bilmelidir.

Özel edebiyat dersi sayesinde öğrenciler öğretmenlerine odaklanabilir, dikkatleri okulda sınıf ortamında dağıldığı gibi dağılmaz. Öğrenciler unutmamalıdır ki Mert Eğitim’de öğretmenler öğrencilerin hem öğretmeni hem de hedeflerine ulaşmaları için emek veren arkadaşlarıdır. Öğretmen öğrenciye rehberlik ederek nasıl, nelere, ne şekilde çalışması gerektiğini öğretir. Aynı zamanda edebiyat konularını da öğreten öğretmen öğrenci için son derece faydalıdır. Öğrenciler öğretmenlerinden yararlanabildiği kadar yararlanmalı, yapamadıkları soruları, anlamadıkları yerleri sormalıdır. Öğrenciler birebir dersin sınırsız avantajlarından mutlaka faydalanmalıdır.

Birebir edebiyat dersi

Birebir edebiyat dersi eğitimlerinde önemli olan öğrencilerin dersle alakalı ön yargılarını zamanla gidermektir. Öğrenci edebiyat dersinde anlamadığı konulardan ötürü başarısızlık hissederek dersten uzaklaşmış olabilir. Bu durumda birebir özel ders almak öğrenci için en verimli öğrenme şeklidir. Öğrenci öncelikle anlamadıklarını Mert Eğitim’in en az 10 yıl deneyimli edebiyat öğretmenlerinden öğrenerek kendilerine güven kazanır. Öğrencilerin bir dersi sevmesinin en önemli etkeni derste başarılı olmalarıdır. Bu da zamanla öğretmenlerin öğretmeleri ve rehberlik etmeleri sayesinde oluşacak durumdur.

Birebir edebiyat dersi sayesinde öğrenci okulda sınıf ortamında kaçırdığı bilgileri bizzat deneyimli bir edebiyat öğretmeninden öğrenerek avantajlı konuma geçer. Diğer öğrencilerin gerek süre yetersizliği, gerek çekinme gibi duygulardan ötürü sınıfta soramadığı soruları birebir derste öğretmenlerine sorabilmesi de öğrenciye anlayarak öğrenme olanağı sağlar. Öğrenciler anlamadıkları konuları birebir olarak edebiyat öğretmenlerinden öğrenerek kısa sürede kavrayabilir. Kavranan konularla ilgili soru çözmek öğrencinin derslerden sonra yapması gereken görevlerdendir.

Birebir edebiyat dersi eğitimlerinde öğrenciye bilgi aktarımı sağlanarak konuları anlaması, kavraması yönünde çalışmalar yapılır. Öğrenci öğrendiklerini uygulayacağı sorularla karşı karşıya kalmalı, öğrendiklerini nasıl kullanacağını deneyimlemelidir. Çözemediği soruları birebir derslerde öğretmenine sorarak eksiklerinin tespit edilmesini sağlamalıdır. Eksikleri tespit edilen öğrencilere kısa sürede müdahale edilerek eksiklerinin giderilmesi birebir dersler sayesinde çok kolaydır. Öğrenci anlayamadığı konuları öğretmenine belirterek anlatılmasını yine birebir derslerde sağlayabilir.

Birebir edebiyat dersi eğitimlerinde öğretmeniniz sizlere yol gösterici bir rehberdir. İyi bir rehberle en zor ders bile kolayca anlaşılabilir duruma gelir. Zaman içerisinde de derste başarı yakalanır. Sizler için edebiyat ve diğer tüm branş derslerinden en iyi rehberleri Mert Eğitim Merkezi’nde bulabilirsiniz. Sizlere çevre kurum ve kuruluşlarda görevli, en nitelikli branş öğretmenlerinden birebir destek alma imkanı sunan Mert Eğitim’de dilediğiniz sıklıkla ders alabilirsiniz.

Birebir edebiyat dersi eğitimleri de diğer tüm derslerde olduğu gibi sabit bir özel ders bedeli ile alınabilmektedir. Öğrenciler farklı derslerden de destek almak istiyorsa özel ders paketlerini düşünebilir. Özel ders paketlerinin avantajı hem ödeme kolaylığı hem de indirimli seçeneklerdir. Alınan özel ders sayısına göre birim özel ders bedeli farklılık göstermekte, ne kadar fazla özel ders alınacağı taahhüt edilirse özel ders bedeli o oranda indirime sahip olmaktadır. Özel ders bedeli ve paket oluşturduğunuz durumdaki indirimleri web sitemizin ÖZEL DERS bölümünden inceleyebilirsiniz.

edebiyat-ders-ozel-egitim
edebiyat-ders-ozel-birebir
edebiyat-dersi-ozel
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.