FEN BİLİMLERİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden fen bilimleri özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 fen bilimleri ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızı arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve saatler için istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. 1.Sınıf'tan 12.Sınıf'a kadar LGS ve YKS de dahil olmak üzere tüm fen bilimleri konularından özel ders desteği alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

fen bilimleri Özel Ders

Fen bilimleri özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli fen bilimleri öğretmenleri tarafından işlenen dersleri kapsar. Dersler genellikle sınavlara yönelik veya LGS, YKS gibi özel sınavlara hazırlık olarak düzenli bir şekilde işlenir. Deneyimli fen bilimleri öğretmenleri sayesinde özel derslerle öğrencilerin kısa sürede başarıya ulaşmaları sağlanır.

Fen bilimleri özel ders eğitimlerinde dersler diğer derslerde de olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir. Dersin gün ve saati öğretmenin müsaitlik durumuna bağlı olarak öğrencinin talebine bağlıdır. Dilediğiniz gün ve saatte dilediğiniz yoğunlukta özel ders alabilirsiniz. Başarılı bir çalışma haftalık olarak ders sabitleyerek alınan düzenli özel ders eğitimleriyle mümkün olmaktadır.

Fen bilimleri özel ders eğitimlerinde öğrenciler kısa sürede başarıya ulaşabilir. Deneyimli öğretmenler tarafından alınan özel dersler sayesinde öğrenciler fen dersinde kısa sürede eksiklerini giderir. Sınavlara hazırlanan öğrenciler sınavdan önceki haftalarda eksiklerini gidermek ve sınava yönelik bir çalışma gerçekleştirmek adına erkenden özel ders almaya başlamalıdır.

Fen bilimleri özel ders eğitimlerinde işlenen konular öğrencinin talebine bağlı olarak şekillenir. Öğrenci eğer okul sınavlarına hazırlık yapmak istiyorsa öğrenciye sınavda çıkabilecek sorulara karşı hazırlık yaptırılır, konu anlatımları ile konu kavratılır. Eğer LGS veya YKS sınavında çıkabilecek sorulara karşı hazırlık yapılması isteniyorsa düzenli olarak fen bilimleri dersi alınmasında fayda vardır. Fen bilimlerini fizik, kimya, biyoloji olarak alanında uzman öğretmenlerden ayrı ayrı alabilirsiniz.

fen bilimleri birebir ders

Fen bilimleri birebir ders eğitimleri Küçükyalı’da minibüs yolunda bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen eğitimlerdir. Öğrenciler diledikleri gün ve saatlerde diledikleri yoğunlukta özel ders randevusu oluşturabilmektedir. Dersler okul sonraları veya hafta sonları yapılmaktadır. Ders veren öğretmenler okullarda görevli, alanında uzman, fen bilimleri öğretmenleridir.

Fen bilimleri birebir ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilen dersleri içerir. Dersler konu anlatımları, soru çözümleri, çözüm yarışmaları şeklinde ilerler. Profesyonel fen bilimleri öğretmenlerinin ders verdiği Mert Eğitim Merkezi’nde fen bilimleri sınavlarına, lise giriş sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Fen bilimleri birebir ders eğitimlerinde amaç öğrencilerin okulda yapılan fen bilimleri sınavlarından yüksek puan almaları ve lise giriş sınavında fen bilimleri sorularının tamamını eksiksiz ve doğru şekilde cevaplandırabilmeleridir. Öğrencilerin derslerden sonra verilen ödevleri bir sonraki derse getirmeleri gerekmektedir. Bu sayede dersin sürekliliği sağlanarak öğrencinin de dersten aldığı verim artırılır.

Fen bilimleri birebir ders eğitimleri yalnızca özel ders süresinde sürmemektedir. Dersten sonra öğrencinin yapması gerekenler bulunmaktadır. Bunların başında öğretmenin verdiği ödev ve görevlerdir. Öğretmenin tam anlamıyla öğrencinin performansını artırıcı çalışmalar gerçekleştirmesi ve öğrenciye sorumluluk yüklemesi öğrencinin başarılı olması adına etkili bir yöntemdir.

Fen bilimleri birebir ders eğitimlerinde işlenecek konuları isterse öğrenci ve veli seçebilir. Öğrencinin zorluk çektiği konu veya sorular üzerinden öğrenim görülebilir. Sınıf ve dönem seçilerek de o dönemin konularını görmek mümkündür. Tamamen yetkin olan profesyonel fen bilimleri öğretmenleri öğrencilerin başarılı olmaları için tam performans çalışır. Düzenli ders alan öğrencilerin takibi ve gelişimi kesin ve oldukça kolay olur.

Fen bilimleri birebir özel ders

Fen bilimleri birebir özel ders eğitimlerini veren Mert Eğitim Merkezi’nin öğretmenleri, okullarda fen bilimleri öğretmeni olarak görevli, en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman ve öğretmenlik yapan profesyonel öğretmenlerdir. Alanlarında uzman, yüzlerce öğrenci yetiştirmiş profesyonel öğretmenler tarafından verilen birebir dersler sayesinde kısa sürede gelişim gözlemlenir. Öğrencideki değişim daha ilk derslerden fark edilir. Genellikle okullarında derse katılım olarak etkili bir gelişim gösteren öğrenciler başarılı öğrenci profiline sahip olur.

Fen bilimleri birebir özel ders eğitimlerinin önemini lise giriş sınavını incelediğimizde görebiliriz. Öğrencinin dersin püf noktalarını öğrenmesi sınav esnasında da oldukça işine yaramaktadır. Öğrenci iyi bir eğitim almış, deneyimli öğretmenlerle çalışmış olduğundan sınav da öğrenciye kolay gelebilmektedir. Zor sorularda bile takılmayan öğrenciler bu sayede iyi liselerin kapılarını aralamalarını sağlayabiliyor.

Fen bilimleri birebir özel ders eğitimlerinde temel amaç öğrencinin iyi bir liseye yerleşmesi, iyi bir eğitim alarak akabinde iyi bir üniversite ve istediği bölüme hak kazanmasıdır. Öğrencinin ilkokul ve ortaokul çağlarında aldığı birebir eğitimler sayesinde öğrenciye ileriki seneler için yatırım yapılmış sayılır. Nasıl çalışacağını, dersi nasıl anlayacağını, nasıl başarılı olacağını birebir dersler sayesinde öğrenen öğrenci ileriki senelerde desteğe bile ihtiyaç duymayacak yeteneğe erişebilir.

Fen bilimleri birebir özel ders eğitimleri ile kazanılan özellikleri öğrencilerin ileriki sınıflarda rahat etmesini sağlar. Yeni konuları eski konuların üzerine rahatlıkla oturtabilen, anlamlandırabilen öğrenciler fen bilimleri dersinde başarılı olur. Fen bilimleri dersi için üniversite giriş sınavında da bir test uygulanmaktadır. Bu sınavlarda da başarılı olmanın anahtarı öğrencinin temelini sağlam tutmaktır.

Fen bilimleri birebir özel ders eğitimleri alırken dersle ilgili sorular çözmek de gerekir. Öğrencilerin derslerden sonra ne kadar fazla soru çözdüğü kazanılacak başarılar için önemlidir. Öğrencinin öğretmenleri tarafından hazırlanmasının yanı sıra öğrencinin geleceğine karşı kendini hazırlaması gerekir. Başarılı olmanın şans olmadığı ve çalışmaya dayalı olduğu bu sistemde öğrenci bol soru çözmeli, soru türlerini görmeli ve sınavda çıkabilecek sorulara karşı hazır olmalıdır.

fen-bilimleri-ozel-dersi
fen-bilimleri-dersi-ozel
fen-bilimleri-birebir
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.