FİZİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden fizik özel ders almak için 0216 388 82 34'ten randevu oluştur.

🎓 FİZİK ÖZEL DERS

Mert Eğitim Merkezi'nde görev alan fizik öğretmenleri çevre okullarda görevli, 10 yılı aşkın süre deneyim sahibi, yüzlerce öğrenciye fizik özel ders vermiş ve verimli olmuş, başarılı sonuçlar almış eğitimcilerdir. Fizik özel ders eğitimi tüm sınıflar için alınabilir. Her sınıf için alanında uzman öğretmenler eğitim verir. Sizler de deneyimli fizik öğretmenlerinden özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi'nin eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girer.

ÖZEL DERS YERİ

Mert Eğitim Merkezi
(Altıntepe/Maltepe)

ÖZEL DERS ÜCRETİ

1 ders 40 dakika sürer.
Ücret bilgisi için tıklayınız.

🎓 MAKALELER

fizik özel ders

Fizik özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenlerinden alınmak istendiğinde Mert Eğitim Merkezi tercih edilecek en nitelikli kurumlardan birisidir. Hem fizik hem de diğer derslerden en az 10 yıl deneyimli öğretmenler Mert Eğitim Merkezi’nde görev almaktadır. Fizik dersinde başarıya ulaşabilmek ancak iyi bir fizik öğretmeninden eğitim alarak mümkün olduğundan fizik özel derslerine en iyi fizik öğretmenleri girmektedir.

Fizik özel ders eğitimlerinde eşsiz bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenleri öğrencilerin fizik derslerine müdahale ederek başarılı sonuçlar almalarını sağlamaktadır. Deneyimli fizik öğretmenlerinden öğrenilen fizik konuları hem kalıcı olup hem de öğrencilerin sınav notlarının yüksek olmasını sağlar.

Fizik özel ders eğitimleri diğer derslere nazaran fizik dersine hakim öğretmenler tarafından anlatılmalıdır. Aksi takdirde fizik dersi öğrencileri oldukça zorlayan ve soru çözümünün düşünce yoluyla pek mümkün olmadığı, bilgiye ihtiyaç duyduğunuz bir derstir. Bu bilgiyi en iyi şekilde sağlayabilecek öğretmenler deneyimli fizik öğretmenleridir.

Fizik özel ders eğitimlerinde İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi fizik öğretmenleriyle çalışan Mert Eğitim Merkezi Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir konumdadır. İstanbul’un tüm ilçelerinden geçen öğrenciler birebir fizik dersleriyle fizik dersinde başarıya ulaşır. Düzenli olarak alınan birebir fizik dersleri sayesinde öğrenciler fizik dersini sevmeye ve sorularını rahatlıkla çözmeye başlar.

Birebir fizik dersi

Birebir fizik dersi alarak eksiklerini gidermek isteyen öğrenciler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden öğrenim görebilir. Alanında uzman fizik öğretmenlerinden ders alabilmek her zaman mümkün olmayan bir durumdur. İyi bir fizik öğretmeninden birebir öğrenim görebileceğiniz Mert Eğitim sizlere bu seçeneği sunmaktadır. Fiziğin yanında farklı branşlardan da birebir destek alabilir, kısa sürede eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Birebir fizik dersi eğitimi almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Eğitim Merkezi, eğitim danışmanlarına ulaşmak ve özel ders randevunuzu planlamaktır. Alanında uzman fizik öğretmenlerinden özel ders alacağınız gün ve saati sizler belirleyebilirsiniz. Dersler tamamen öğrenciye özel yapılmakta olup, öğrencinin talebine ve hedefine göre işlenir. Bu sayede hemen konulara başlanır.

Birebir fizik dersi öğretmenleri Mert Eğitim’de her okuldan gelen öğrencilere eğitim verebilecek düzeyde kaliteli öğretmenlerdir. Alanında uzman, profesyonel öğretmenler her düzeyde öğrenciye özel ders verebilecek nitelikte olduğundan tüm öğrenciler verim alır. Deneyimli öğretmenlerden alınan dersler tamamen öğrenciye özel ve birebir olmaktadır. Öğrenci dilediği konudan veya dilediği sınıf döneminin tüm konularından öğrenim görebilir. Dersler öğrencinin talebine ve hedefine yönelik yapılır.

Birebir fizik dersi eğitimlerinde öğrencinin eksik olduğu konuların giderilmesi öncelik arz eder. Öğrenci okul sınavları veya üniversite giriş sınavına hazırlık kapsamında fizik özel ders alarak hedefine yönelik bir destek alabilir. Bu planlamalarda önemli olan geç kalınmadan, düzenli bir şekilde takviye alınabilecek zaman bırakılarak hassas davranılmasıdır. Erkenden yapılan bir planlamada düzenli olarak ilerlenir, eksikler tespit edilir, anlatılan konularla ilgili soru çözmeye zaman kalır.

Birebir fizik dersi eğitimlerinden sonra öğrencinin konu ile ilgili sorular çözmesi gereklidir. Öğrenci soru türlerini gördükçe ufku açılır. Bu sayede fizik dersinde ilgili konu ile ilgili nasıl sorular sorulduğunu görür. Bu da ileride karşılaşacağı soruları kolay olarak algılamasında faydalı olur. Her sayısal derse olduğu gibi bol soru çözmek işin püf noktasıdır. Eksiklerinizi gidermek ve soruların nasıl çözüleceğini öğrenmek için Mert Eğitim’in fizik öğretmenlerinden destek alabilirsiniz.

Birebir fizik özel ders

Birebir fizik özel ders öğrenimi görmek isteyen tüm öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nin deneyimli fizik öğretmenlerinden birebir ders alabilir. Dersler tamamen öğrenciye özel yapılmakta olup öğrenci isterse bir arkadaşıyla derse katılabilir. Bu durumda özel ders ücreti yarı yarıya paylaşılır. Bu sayede 1 öğrenci yerine 2 öğrenci birlikte ders alabilme imkanına erişir. Bu uygulama yalnızca öğrencilerin kendi arkadaşlarını getirmeleri şeklinde yapılmaktadır. Mert Eğitim tarafından 2.öğrenci bulmak söz konusu değildir.

Birebir fizik özel ders eğitimlerinin tamamında ders gün ve saatleri öğrenci ve veliler tarafından planlanır. Bu planlamayı yaparken öğretmenlerin müsait olduğu gün ve saatlere göre hareket edilmelidir. Alınan ders sabitlenirse her hafta aynı gün ve saatte ders alınabilir. Ders gün ve saatleri okul sonraları ve hafta sonları ile sınırlıdır. Hafta içi öğretmenlerimizin ders verebilme şansı bulunamamaktadır. Bunun temel sebebi öğretmenlerimizin okullarda görevli öğretmenler olmalarıdır. Mert Eğitim olarak okullarda görevli, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle çalışmaktayız.

Birebir fizik özel ders eğitimlerini veren fizik öğretmenleri lisede görev alan öğretmenlerdir. Birebir derslerinizde öğrenim göreceğiniz bu öğretmenler, alanında uzman, her konuyu rahatlıkla izah edebilecek, soru çözüm yöntemlerini gösterebilecek, getirdiğiniz soruları rahatlıkla sizlere anlatarak çözebilecek yetkinliktedir. Türkiye’nin en nitelikli okullarından da rahatlıkla özel derse katılabilir, faydasını kendiniz test edebilirsiniz.

Birebir fizik özel ders eğitimi alıp memnun olan öğrencilerin bir bölümünü Google yorumlarında da görebilirsiniz. Fizik öğretmenleri Mert Eğitim’de her zaman deneyimli, işinin ehli öğretmenler olmuştur. Her öğrenci birebir derslerden verim almış, düzenli ders alanlar notlarını kesin olarak yükseltmiştir. Başarılı öğrenciler nitelikli öğretmenlerin yetiştirdiği öğrenciler olup, eksiklerini birebir derslerle gideren öğrencilerdir. Sizler de birebir dersler sayesinde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Birebir fizik özel ders ihtiyacı olup çekinen öğrenciler öncelikle 1 ders yaparak öğretmeni tanıyabilir, istediği bir konunun anlatılmasını isteyerek ders anlatımının deneyimini yaşayabilir. Öğrenci dilerse kendine uygun gün ve saatler için bir program oluşturabilir. Düzenli olarak fizik özel dersi alabilir. Mert Eğitim’de her zaman öğrenci ile öğretmen arasındaki frekansa dikkat edilir. Öğrenci öğretmeni severse derslerden verim alır.

 

fizik-birebir-dersi
ozel-fizik-dersi-birebir
fizik-ders-birebir
tc-milli-egitim-bakanligi.png

2006'Dan Beri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı !

Mert Eğitim Merkezi özel ders ve kurs programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendiren profesyonel bir eğitim kurumudur.